Rīgas kinostudijas latviešu filmas online bezmaksas

Latviešu filma Meistars (1976)

https://youtu.be/qlLLXyNwNqQ

Sižets:
Pēc dienesta armijā Artūrs atgriežas savā darbā rūpnīcā. Disciplinēto un darbu mīlošo jaunieti vecajā darba vietā silti sagaida un norīko par montāžas nodaļas meistaru. Drīz Artūrs saprot, ka ceha priekšnieks aizver acis uz maziem pārkāpumiem, bet pieprasa, lai darbinieki strādā virsstundas priekšlaicīgai darba plāna izpildei. Tāda kārtība ir izdevīga nelielai darbinieku grupai, kuri sevi dēvē par “aktīvu”, bet traucē normālam brigādes darbam.
Artūrs ar biedru atbalstu iesaistās nopietnā konfliktā ar priekšniecību. Viņš panāk darba disciplīnas pastiprināšanu un atsakās no dubultās morāles. Jaunais meistars pieprasa kvalitatīvu darbu tam atvēlētajā laika posmā un kategoriski atsakās no virsstundu darbiem.

Uz filmu sarakstu

103 thoughts on “Rīgas kinostudijas latviešu filmas online bezmaksas

 1. Ārija

  Lūdzu, pasakiet , kur var noskatīties Rīgas kinostudijas filmu “Būris”(pēc Bela romāna).

  Reply
 2. Dzemma

  Mana omite loti velas redzet “Tas Trakas Paulines Del” un nezinu kada iemesla del seit neladejas. Vai Jus nezinat kur varetu skatities bez maksas ?

  Reply
 3. imants

  Un kā tiesības aizsargā šie autortiesību “sargi” ? vai tad kinomāksla nepieder visai tautai? Nesaprotami un dīvaini likumi!

  Reply
  1. Gustavs

   iedomājies, ka tu uztaisi filmu un publicē to. Tu negribētu, ka tev atņem peļņu kuru tu vari iegūt no šīs filmas. tas ir tikai godīgi, lai arī nepatīkami.

   Reply
 4. asmtz

  Trīs plus divas vairs nav saitē pieejama, bet youtube ir izlikta oficiāla restaurētā versija ļoti labā kvalitātē, to varētu tad ielikt tajā linkā.

  Reply
 5. Shams

  Interesantas sajūtas skatoties….
  Šķiet , ka šodiena nav tik patiesi emocionāla. Gandrīz jāsaka- kādreiz zāle bija zaļāka.

  Reply
  1. hitnet.lv Post author

   Ļoti iespējams, ka autortiesību sargi ir panākuši šo video dzēšanu

   Reply

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta.

15 + 17 =

Šajā vietnē surogātpasta samazināšanai tiek izmantots Akismet. Uzziniet, kā tiek apstrādāti jūsu komentāru dati.