Rīgas kinostudijas latviešu filmas online bezmaksas

Latviešu filma Elpojiet dziļi (1967)

https://youtu.be/aleHzUI8Vbg

Sižets:
Jauneklis Cēzars Kalniņš no darba brīvajā laikā kaislīgi aizraujas ar mūziku. Pašdarbības kolektīvs “Optimisti” izpilda viņa rakstītās dziesmas, piedalās arī viņa mīļotā meitene Bella. Pēc grupas uzstāšanās vietējā klubā kultūras darbiniece Anita Sondore sašutumā uzraksta sūdzību par grupas “frivolajām” dziesmām, kuras, pēc viņas domām, nav piemērotas padomju jaunatnei. Kad Sondore iepazīstas ar Cēzaru, viņas negatīvā attieksme pamazām mainās, bet viņas iekustinātā nosodīšanas kampaņa jau sasniegusi atbildīgās iestādes, tiek rīkota sapulce kurā izskata ansambļa jautājumu un nolemj tam liegt tālāku uzstāšanos. Saasinās arī konflikts Cēzara un grupas starpā, jo grupa vēlas pārveidot dziesmas, iztopot funkcionāriem.

Uz filmu sarakstu

103 thoughts on “Rīgas kinostudijas latviešu filmas online bezmaksas

 1. Ārija

  Lūdzu, pasakiet , kur var noskatīties Rīgas kinostudijas filmu “Būris”(pēc Bela romāna).

  Reply
 2. Dzemma

  Mana omite loti velas redzet “Tas Trakas Paulines Del” un nezinu kada iemesla del seit neladejas. Vai Jus nezinat kur varetu skatities bez maksas ?

  Reply
 3. imants

  Un kā tiesības aizsargā šie autortiesību “sargi” ? vai tad kinomāksla nepieder visai tautai? Nesaprotami un dīvaini likumi!

  Reply
  1. Gustavs

   iedomājies, ka tu uztaisi filmu un publicē to. Tu negribētu, ka tev atņem peļņu kuru tu vari iegūt no šīs filmas. tas ir tikai godīgi, lai arī nepatīkami.

   Reply
 4. asmtz

  Trīs plus divas vairs nav saitē pieejama, bet youtube ir izlikta oficiāla restaurētā versija ļoti labā kvalitātē, to varētu tad ielikt tajā linkā.

  Reply
 5. Shams

  Interesantas sajūtas skatoties….
  Šķiet , ka šodiena nav tik patiesi emocionāla. Gandrīz jāsaka- kādreiz zāle bija zaļāka.

  Reply
  1. hitnet.lv Post author

   Ļoti iespējams, ka autortiesību sargi ir panākuši šo video dzēšanu

   Reply

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta.

four × 4 =

Šajā vietnē surogātpasta samazināšanai tiek izmantots Akismet. Uzziniet, kā tiek apstrādāti jūsu komentāru dati.