Rīgas kinostudijas latviešu filmas online bezmaksas

Latviešu filma Stari stiklā (1969)

Sižets:
Galvenā varone Asja Rituma strādā stikla fabrikas darbinieku ēdnīcā. Ar draugu atbalstu viņa krasi maina savu dzīvi un kļūst par mācekli mākslinieciskā stikla apstrādes cehā.
Uldis Ritums, Asjas vīrs, ir stikla apstrādes meistars, kandidāts uz ceha priekšnieka vietu. Viņš pakāpeniski atsvešinās no vecajiem paziņām un domā tikai par karjeras iespējām. Uldis ir pret sievas izvēli. Sakrājušies abpusējie pārmetumi noved viņus pie laulības šķiršanas.
Asja iemīlas savā kolēģī Valterā, kādreizējā talantīgā māksliniekā, kurš jau sen nav darbojies pie audekla, bet tomēr aizvien sapņo visu atsākt. Viņa bijusī kursa biedre Īrisa atceras tās dienas, kad Valters Apse tika uzskatīts par pašu daudzsološāko studentu. Valters atkal ķeras pie otas, bet drīz saprot, ka ir zaudējis talantu.

Uz filmu sarakstu \

103 thoughts on “Rīgas kinostudijas latviešu filmas online bezmaksas

 1. Ārija

  Lūdzu, pasakiet , kur var noskatīties Rīgas kinostudijas filmu “Būris”(pēc Bela romāna).

  Reply
 2. Dzemma

  Mana omite loti velas redzet “Tas Trakas Paulines Del” un nezinu kada iemesla del seit neladejas. Vai Jus nezinat kur varetu skatities bez maksas ?

  Reply
 3. imants

  Un kā tiesības aizsargā šie autortiesību “sargi” ? vai tad kinomāksla nepieder visai tautai? Nesaprotami un dīvaini likumi!

  Reply
  1. Gustavs

   iedomājies, ka tu uztaisi filmu un publicē to. Tu negribētu, ka tev atņem peļņu kuru tu vari iegūt no šīs filmas. tas ir tikai godīgi, lai arī nepatīkami.

   Reply
 4. asmtz

  Trīs plus divas vairs nav saitē pieejama, bet youtube ir izlikta oficiāla restaurētā versija ļoti labā kvalitātē, to varētu tad ielikt tajā linkā.

  Reply
 5. Shams

  Interesantas sajūtas skatoties….
  Šķiet , ka šodiena nav tik patiesi emocionāla. Gandrīz jāsaka- kādreiz zāle bija zaļāka.

  Reply
  1. hitnet.lv Post author

   Ļoti iespējams, ka autortiesību sargi ir panākuši šo video dzēšanu

   Reply

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta.

4 × four =

Šajā vietnē surogātpasta samazināšanai tiek izmantots Akismet. Uzziniet, kā tiek apstrādāti jūsu komentāru dati.