Ko par cilvēka temperament stāsta tā mīļākā krāsa

  •  
  •  
  •  
  •  

Ko par cilvēka temperament stāsta tā mīļākā krāsa
Desmit krāsas un desmit cilvēku temperamenta un seksuālās uzvedības raksturojumi. Nav jau tā ka tev tam noteikti ir jātic, bet kādēļ gan neieskatīties un nepārliecināties, ka tās ir pilnīgas muļķības?

Pelēkā krāsa
Ja tava partnera mīļākā krāsa ir pelēkā, tas nozīmē, ka tu esi izvēlējies netemperamentīgu cilvēku, ar kuru kopā tev būs ļoti labi un mierīgi. Šādi cilvēki ir nosvērti un konsekventi. Sekss viņiem ir tikai salīdzinoši patīkams pienākums.

Baltā krāsa
Baltā krāsa var nozīmēt gan aktivitāti, gan arī konservatīvismu. Turklāt konservatīvismu tādā pakāpē, ka cilvēks var būt neaptverami kautrīgs, un atteikties no pilnīgi visa, kas nav tradicionāls sekss.

Melnā krāsa
Melnā krāsa gandrīz vienmēr ir saistīta ar nospiestību vai apspiestību, un tādēļ nebrīnies, ja šādam cilvēkam būs dīvainas vai biedējošas seksuālās vēlmes.

Sarkanā krāsa
Sarkanā ir kaislības krāsa. Parasti šīs krāsas cienītāji ir ļoti greizsirdīgi un vienmēr gatavi ļauties mīlas priekiem. To slāpes pēc mīlestības un seksa ir gandrīz neremdināmas.

Oranžā krāsa
Oranžā krāsa liecina par ļoti bagātu iztēli. Šāds partneris būs īsts ģēnijs dažādu lomu spēļu jomā, vienmēr izdomās jaunus komplimentus un būs nasks dažādu fantāziju realizācijā.

Rozā krāsa
Rozā krāsas cienītāji iedalās pēc to dzimuma. Rozā krāsas cienītājām sievietēm piemīt spēcīga nosliece uz lomu spēlēm un tās mīl arī nedaudz pārspīlēt. Savukārt šīs krāsas vīriešu dzimuma cienītāji ir ļoti koķeti un bieži maina partneres.

Dzeltenā krāsa
Dzeltenā ir ļoti lojāla un padevīga krāsa. Visticamāk tavs partneris vai partnere bieži un viegli tev piekāpsies un izdarīs visu, ko tu vēlēsies, lai tikai sagādātu tev baudu, pat tad ja pats paliks bez baudas.

Brūnā krāsa
Brūnās krāsas cienītāji parasti ir ļoti jūtīgi cilvēki. Tie piešķir lielu nozīmi atmosfērai un apstākļiem. Šie cilvēki mīl pieklusinātu gaismu, smaržas un pieskaņotu mūziku. Ja vēlies pavedināt šādu cilvēku, tad necenties to izdarīt ātri un uzstājīgi.

Zaļā krāsa
Zaļā ir labvēlības un uzmanības krāsa. Cilvēks, kurš mīl šo krāsu, visticamāk būs ļoti jūtīgs, padevīgs un aizkustinošs mīļākais. Kopā ar šādu cilvēku ir labi būt laulībā, jo viņš būs iejūtīgs seksā un nekad savu partneri nekrāps.

Zilā krāsa
Zilā ir ticības un cerības krāsa. Cilvēkiem, kuri mīl zilo krāsu sekss drīzāk ir māksla nekā kaisle un tieši tādēļ šie cilvēki izturēsies pret savu partneri ļoti uzmanīgi. Līdzīgi kā zaļās krāsas cienītāji, arī zilās krāsas mīlētāji ir uzticīgi savai otrajai pusītei.


  •  
  •  
  •  
  •  

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *

fifteen − 8 =

Šajā vietnē surogātpasta samazināšanai tiek izmantots Akismet. Uzziniet, kā tiek apstrādāti jūsu komentāru dati.