5 pazīmes, ka sieviete grib ar tevi iepazīties

5 pazīmes, ka sieviete grib ar tevi iepazīties
Ja arī tev mēdz būt grūti saprast to vai sieviete ir vai nav ieinteresēta iepazīties, tad tev noteikti noderēs šīs dažas pazīmes, kuras liecina par sievietes vēlmi uzsākt sarunu un iepazīties.

Skatiens
Viens no populārākiem veidiem, kā izrādīt savu interesi, ir tiešs skatiens. Daži psihologi pat uzskata, ka ilgstošs acu kontakts pats par sevi jau spēj izsaukt spēcīgas emocijas un kaisli. Cilvēki reti mēdz skatīties acīs tiem cilvēkiem, kuri tiem neinteresē. Tīša izvairīšanās no acu kontakta nozīmē, ka konkrētais cilvēks nevēlas ar tevi neko kopīgu. Savukārt sieviete, kura meklē iepazīšanos ieskatīsies tev acīs, tad novērsīs skatienu un atkal atgriezīs savu skatienu uz tavām acīm.

Ķermeņa valoda
Savu attieksmi pret apkārtējiem mēs izrādām ne tikai ar vārdiem, bet arī ar savu ķermeņa valodu. Dažas no ieinteresētas sievietes pazīmēm ir: apģērba sakārtošana, pieskaršanās matiem vai plaukstas locītavai. Vēl kāda cita zona, kurai vajadzētu pievērst uzmanību, ir sievietes roku un kāju pozīcija. Ja sievietes ir ievērojusi kādu potenciāli interesantu kandidātu, tā neapzināti izvairīsies no roku un kāju sakrustošanas.

Upura pārbaude
Pats acīmredzamākais veids, kā sieviete var izrādīt savu interesi, ir potenciālā objekta nopētīšana. Ja pamani uz sevi vērstu pētošu skatienu, tad vari droši iet klāt un uzsākt ar šo sievieti sarunu. Ja tevi pašu ir ieinteresējusi kāda sieviete, tad pievērs uzmanību tās skatienam: ja tas vēro tevi tad aizklīst pa telpu un atkal atgriežas pie tevis, zini, ka sieviete šādi novērtēja, vai telpā nav kāds cits potenciāli interesants variants, un tad atkal izvēlējās tevi.

Domas balsī
Tas notiek biežāk nekā tu domā. Viņa var sēdēt pie blakus galdiņa un it kā skaļi domāt – nu kur gan ir mana kafija, vai ko gan domā tas cilvēks, kurš piesējis savu suni pie pašas ieejas. Šādā veidā viņa dod tev iespēju iesaisties sarunā, vienlaikus nenostādot sevi neveiklā stāvoklī. Šeit gan ir jāiemācas atšķirt to, kuras domas ir tiešām tikai domas un kuras ir domātas tev. Tādēļ pievērs uzmanību arī sievietes ķermeņa valodai.

Nejaušas saskriešanās
Arī sievietes ir tikai cilvēki un reizēm tām tik ļoti kāds iepatīkas, ka tās ļoti negrib palaist garām iespēju iepazīties. Bet pat šādā gadījumā reti kura sieviete izies uz tiešu kontaktu. Tomēr viņa tev dos vairākas iespējas uzsākt sarunu pašam. Ņem to vērā ja patstāvīgi ievēro kādu noteiktu sievieti esot bārā, un pamani to savā tuvumā arī dejojot vai esot vēl kur citur.

Lasi arī rakstu 8 pazīmes, kuras liecina par to ka jūs simpatizējat savam sarunu biedram

 

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta.

8 + 18 =

Šajā vietnē surogātpasta samazināšanai tiek izmantots Akismet. Uzziniet, kā tiek apstrādāti jūsu komentāru dati.