10 interesantas vietas, kur iepazīties ar cilvēkiem

  •  
  •  
  •  
  •  

10 interesantas vietas, kur iepazīties ar cilvēkiem
Es nezinu, vai pie vainas ir hroniskais laika trūkums vai mūsu nepamatoti augstās prasības, bet iepazīties un atrast savu otro pusīti, paliek aizvien grūtāk un grūtāk. Ja arī tev ir apnicis atkal un atkal pārsijāt kārtējo iepazīšanās portālu un ja arī tu alksti pēc dzīvas saziņas un īstiem cilvēkiem, tad tev noteikti noderēs šīs desmit vietas, kurās var satikt dzīvus cilvēkus.

Ballītes
Tu vari sarīkot savā mājā ballīti un pasaukt pie sevis draugus, kuriem būtu jāņem līdzi citi savi draugi un paziņas. Šī ir visai reāla iespēja satikt kādu jaunu un sakarīgu cilvēku.

Grāmatu klubs
Lieliska vieta kur satikt gudrus, interesantus un inteliģentus cilvēkus ar kopējām interesēm un kopīgu tieksmi pēc jaunām zināšanām.

Muzeji un izstādes
Arī neslikta vieta kur atrast kādu cilvēku ar līdzīgām interesēm. Pieej klāt cilvēkam kas tev ir iepaticies, un uzsāc sarunu par to eksponātu vai mākslas darbu, pie kura šis cilvēks ir apstājies.

Kursi, semināri un citas interešu nodarbības
Šādi tu ne tikai paplašināsi savu redzesloku un uzzināsi ko jaunu, šādi tu ļoti viegli un nepiespiesti vari iepazīties arī ar jauniem cilvēkiem.

Sporta klub
No sporta kluba tu vari gūt ne tikai labumu savam ķermenim un veselībai, bet arī atrast kādu interesantu un tikpat aktīvu cilvēku kā tu.

Brīvprātīgo organizācijas
Lielisks veids kā palīdzēt cilvēkiem un vienlaikus paspodrināt savu karmu. Turklāt šeit tu satiksi daudz jaukus, atsaucīgus un labsirdīgus cilvēkus.

Profesionālās organizācijas
Ja tu tiešām mīli savu darbu un darbs tev nav tikai veids kā nopelnīt dienišķajai iztikai, tad noteikti ir vērts iestāties kādā ar tavu profesiju saistītā organizācijā. Šādi tu iepazīsi cilvēkus, kuri strādā vienā jomā ar tevi un kuriem ir līdzīgs skats uz dzīvi.

Konferences
Audz profesionāli, veido savu karjeru un satiec cilvēkus, kuri strādā vienā nozarē ar tevi un kuriem ir līdzīgi mērķi un intereses.

Ceļotāju kopienas
Ja tu mīli ceļot un vēlies cilvēku ar līdzīgām interesēm, tad atrod kādu līdzīgi domājošu cilvēku kopienu un pievienojies tiem. Dodieties kopīgos braucienos, apmeklējiet jaunas vietas, valstis un pilsētas. Daudzas jaunas pazīšanās tev ir garantētas.

Parks
Pavisam vienkāršs, bet vienlaicīgi arī ļoti neslikts variants ja tev ir suns. Viss kas tev ir jādara tas ir jāizved pastaigā savs mīlulis, un jāatrod parkā kāds tev simpātisks cilvēks, kuram arī ir suns. Tad droši ej šim cilvēkam klāt un sāc ar to runāt. Divi suņu mīlētāji noteikti atradīs kādu kopīgu tēmu, par kuru parunāt.

[ratings]


  •  
  •  
  •  
  •  

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *

8 + seven =

Šajā vietnē surogātpasta samazināšanai tiek izmantots Akismet. Uzziniet, kā tiek apstrādāti jūsu komentāru dati.