9 pazīmes, ka seksā tu neesi ideāla

9 pazīmes, ka tu seksā neesi ideāla
Pazīmes, kas liecina par tavu garlaicību seksā, var būt gan labi pamanāmas, gan tikko jaušamas. Tomēr pašai tās aptvert nav nemaz tik vienkārši, jo atzīt savus trūkumus nekad nav bijis viegli. Uzzini deviņas pazīmes, kuras liecina par to, ka seksā tu neesi tā pati karstākā mantiņa!

1. Kautrība
Šī ir viena no spilgtākajām pazīmēm, ka gultā tu varētu būt arī labāka. Ja tu baidies, ka tevi redzēs kailu, baidies mīlēties gaismā vai neļauj partnerim sev pieskarties, tad tas neko labu par tavu meistarību seksā neliecina. Lai gūtu baudu no intīmas tuvības savs ķermenis, ir jāpieņem tāds kāds tas ir.

2. Tu noklusē par savām vēlmēm
Šis punkts stāsta par to, ka tu ne tikai pati esi slikta seksa partnere, šādi tu padari sliktu arī savu partneri. Var saprast, ka ne vienmēr ir viegli pastāstīt par savām vēlmēm un tomēr tas ir jādara. Jo kā gan savādāk tavs mīļotais uzzinās ko tu patiesībā vēlies?

3. Tu pati nezini, ko vēlies
Nedaudz strīdīgs punkts. Tomēr pat ja tava seksuālā pieredze ir pavisam neliela, tev vienalga vajadzētu būt kaut kādām domām par to, ko tu vēlētos seksā izmēģināt.

4. Tu neizrādi aktivitāti
Tavam partneri vienmēr nav noteikti jābūt seksa iniciatoram, un, ja tu esi pārāk pasīva, tad tas noteikti nerunā tev par labu. Protams, nav jāņem savās rokās pilnīgi viss un pārāk liela aktivitāte arī nav nekas labs, tomēr reizēm tieši tev ir jābūt tai kura vēlas seksu pirmā.

5. Tu daudz smejies
Smiekli paši par sevi vēl neliecina, ka tu seksā neesi nekāda odziņa. Tomēr, ja tu seksa laikā ķiķini un uzvedies kā kautrīga skolniecīte, un pārvērt jūsu seksuālo dzīvi par nebeidzamu, bērnišķīgu spēlīti, tad parasti tā nav laba zīme.

6. Tu esi pārāk mierīga
Ja tu esi skatījusies kādu pieaugušiem domātu video, tad noteikti būsi pamanījusi, cik skaļas ir tajos redzamās sievietes. Nav šaubu, ka katra sieviete ir savādāka un seksa laikā šādi uzvedas tālu ne visas sievietes. Patiesībā daudzas sievietes seksa laikā ir visai mierīgas. Tomēr ne visur miers un klusums ir vietā un sekss ir viena no šādām lietām. Tavam partnerim ir jāzina, ka tev ar viņu ir labi, bet ar klusumu tu to neparādīsi.

7. Tu pārāk daudz analizē
Ir dabiski domāt par to ko tu vēlies, īpaši ja tava pieredze ir neliela. Tomēr, ja tu ar savu partneri esi kopā jau sen, tad reizēm domāšana ir jāatmet un vienkārši jāļaujas savām vēlmēm. Nav vērts analizēt katrus savu soli, jo tas neatstāj vietu spontanitātei, bet bez spontanitātes sekss ir garlaicīgs.

8. Tu nedomā par savu izskatu
Ja tu dodies gulēt flaneļa pidžamā, turklāt ar masku uz sejas tad ir pilnīgi skaidrs, ka nekāds kaislīgais seks nav gaidāms. Labi ja sekss būs vispār.

9. Tu baidies no visa jaunā.
Seksā liela loma ir spontanitātei un prasmei ļauties mirkļa impulsiem. Tāpēc bez bailēm mēģini jaunas lietas. Neviens tev neliek darīt to, par ko tu skaidri zini, ka to nevēlies. Ja esi kaut ko pamēģinājusi un tev neiepatikās tad nākamreiz tu to vari nedarīt. Tomēr jaunas lietas noteikti ir jāmēģina, jo bez tām sekss kļūst par nedzīvu rutīnu.

Lai nu kā tur arī nebūtu, ir skaidrs, ka visu ir iespējams izlabot. Atbrīvojies un iemācies seksu baudīt. Viss pārējais nāks pats par sevi!

Bilde
Avots

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta.

17 + eleven =

Šajā vietnē surogātpasta samazināšanai tiek izmantots Akismet. Uzziniet, kā tiek apstrādāti jūsu komentāru dati.