VIDEO: Kā uztaisīt cimdus, ar kuriem var lietot skārienjūtīgu telefonu

  •  
  •  
  •  
  •  

Kā uztaisīt cimdus, ar kuriem var lietot skārienjūtīgu telefonu
Cimdu novilkšana, lai atbildētu uz telefona zvanu, ir viens no nepatīkamākajiem ziemas mīnusiem, kas kļūst vēl aktuālāks šajās īpaši aukstajās dienās. Protams, cimdus, ar kuriem var lietot skārienjūtīgos telefonus var nopirkt veikalos, un tie nav neko daudz dārgāki par parastiem cimdiem. Tomēr ja tev jau ir cimdi, ar kuriem citādi tu esi pilnībā apmierināts, ir iespējams panākt, ka tavs telefons sāk just arī šo cimdu pieskārienus.

Lai ķertos pie cimdu pārveidošanas, no sākuma ir jāsaprot, kāpēc skārienjūtīgās ierīces nevar lietot ar parastiem cimdiem. Cilvēka ķermenis vada elektrisko strāvu, un šī īpašība tiek izmantota telefonu ekrānos, lai tie spētu sajustu cilvēka pirkstu pieskārienus. Savukārt cimdos izmantotais materiāls parasti strāvu nevada, un līdz ar to tavs skārienjūtīgais telefons nespēj sajust to pieskārienus.
Lai telefons sāktu sajust cimdos tērptas rokas pieskārienus, ir jāizdara tā, lai cimdi sāk vadīt elektrību un visvienkāršākais veids kā to izdarīt ir ar parastu metālisku diegu.

Kas tev būs vajadzīgs?
1. Cimdi
2. Metālisks diegs
3. Adata

Tālāk tev ir jānoskaidro ar kuriem pirkstiem un kādos leņķos tu parasti mēdz lietot telefonu. Visbiežāk tiek izmantots rādītājpirksts, īkšķis un dažās situācijās arī vidējais pirksts. Kad izmantotie pirksti un leņķi ir noskaidroti, izvēlētās vietas ir jāapšuj ar metālisku diegu.
Veic vairākus dūrienus un neaizmirsti, ka būtu vēlam, lai diegs cimda iekšpusē saskaras ar pirkstu, tas uzlabos jūtīgumu. Ja cimdi nav pieguļoši, tad kontakts var būt slikts vai nebūt vispār.
Kas attiecās uz dūrienu veidu tad tie var būt jebkādi un jebkādas formas. Tu vari izšūt krustiņu, aplīti vai jebkuru citu formu pēc savas izvēles. Galvenais, lai izšuvuma virsma būtu pietiekoša un saglabātos kontakts ar pirkstu.
Ja pareizi izvēlēsies diega krāsu, tad izšuvums var būt gandrīz nemanāms.
Kad viss ir paveikts, tavi jaunie skārienjūtīgie cimdi ir gatavi.


  •  
  •  
  •  
  •  

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *

ten + five =

Šajā vietnē surogātpasta samazināšanai tiek izmantots Akismet. Uzziniet, kā tiek apstrādāti jūsu komentāru dati.