Interesanti fakti par kutināšanu

Interesanti fakti par kutināšanu
Tu smiesies, bet kutēšana kā parādība vēl nav līdz galam izpētīta. Un tomēr šis tas par to ir zināms. Ienāc un uzzini kas!

1. Kutināšana var sagādāt ne tikai patīkamas izjūtas(cik nu tās vispār var nosaukt par patīkamām) Senajā Ķīnā, Japānā un pēc dažām ziņām arī nacistiskajā Vācijā kutināšana tika izmantota kā spīdzināšanas veids. Parasti šim mērķim tika izmantotas putnu spalvas un otas, bet dažos gadījumos upuru pēdas laizīja kazas. Ilgstošas kutināšanas rezultātā cilvēka nervu gali kļūst tik jūtīgi, ka pat viegls pieskāriens var izsaukt spēcīgas sāpes. Ja šāda spīdzināšana tiek veikta pietiekoši ilgi, tās rezultātā rodas elpošanas ceļu spazmas un iestājas nāve no nosmakšanas.

2. Neskatoties uz iepriekšējā punktā paustos, veikt pašnāvību sevi nokutinot līdz nāvei, nav iespējams. Gluži vienkārši smadzenes tavus paša pieskārienus neuztvers kā kutošus. Ja netici – pārbaudi pats.

3. Ja tevi kāds kutina un tu uzliksi savu roku uz šī cilvēka rokas, tajā pašā brīdī tavas smadzenes pārstās izjust šīs sajūtas kā kutinošas. Tiesa, visticamāk šīs sajūtas sāks tikt uztvertas kā sāpīgas. Tāpēc ja tu esi īpaši jūtīga(vai jūtīgs) pret kutināšanu un ja eksistē kāds kas to regulāri mēdz izmantot, tad tu šo mazo īpatnību vari izmantot, lai atvieglotu savas ciešanas.

4. No kutināšanas baidās ne tikai cilvēki, bet arī daži zīdītāji. Kopumā tiek uzskatīts, ka kutēšana līdzīgi kā nieze ir attīstījusies kā reflektora reakcija uz tādiem draudiem kā indīgi kukaiņi vai parazīti. Tad nu kad tev kārtējo reizi atkal kutēs, paturi prātā, ka tava jūtība pret kutināšanu nav tava sodība, bet gan dāvana kas kādreiz var izglābt tavu dzīvību.

5. Uz pasaules eksistē cilvēki, kuriem kutināšana var sagādāt seksuālu baudu. Tad nu ņemot to vērā, jādomā, ka eksistē arī tādi cilvēki, kuriem patīk skatīties, kā kutina citus. Jebkurā gadījumā kutināšanu noteikti var mēģināt izmantot kā savdabīgu priekšspēli. Vai vismaz sākt ar kutināšanu un beigt ar priekšspēli.

6. Pasaule ir pieredzējusi arī kutināšanas maniaku. Pagājušā gadsimta deviņdesmitajos gados, ASV pilsētā Glastonberijā esot plosījies Glastonberijas Kutinātājs. Šis baisais maniaks naktīs mēdzis ielavīties vientuļu sieviešu mājās un kutināt to guļošo saimnieču pēdas. Sievietēm pamostoties, noziedznieks nekavējoties bēdzis projām. Maniaks ir apmeklējis tikai tās mājas, kas nav bijušas aizslēgtas, nav neko zadzis un nav arī citādi aizskāris gulošās sievietes. Kopumā policijā ir griezušās 11 sievietes, kaut policija uzskatīja, ka cietušo ir vairāk.

7. Izrādās, ka kutināšana jeb precīzāk tās izraisītie smiekli var palīdzēt dedzināt tavas kalorijas. 10 – 15 minūtes smieklu var sadedzināt līdz pat 40 kalorijām. Pirms sapriecājies par ātru, man tev jāsaka, ka tas nebūt nav tas efektīvākais veids kā notievēt, jo, piemēram, 30 minūtes seksa var sadedzināt veselas 200 kalorijas, bet stundu ilga pastaiga sadedzinās aptuveni 280 kalorijas.

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *

three + 14 =

Šajā vietnē surogātpasta samazināšanai tiek izmantots Akismet. Uzziniet, kā tiek apstrādāti jūsu komentāru dati.