2022. gada horoskops visām Zodiaka zīmēm

2022. gada horoskops sola, ka nākamais būt raibs un piesātināts ar notikumiem. Gada saimnieks Ūdens Tīģeris palīdzēs aktīviem un mērķtiecīgiem cilvēkiem un arī tiem cilvēkiem, kuri nebaidās no pārmaiņām. Tuvojas laiks, kurā labi jutīsies tie, kuri spēj domāt ārpus šabloniem, ir gatavi apdomātiem riskiem un drosmīgai rīcībai.

Turpiniet lasīt

Kad lietot antibiotikas un kad to nevajadzētu darīt

Kas ir antibiotikas

Antibiotikas ir preparāti, kas cīnās ar baktēriju infekcijām. Tās var iznīcināt mikrobus vai apgrūtināt to vairošanos. Pirmās antibiotikas ieguva Aleksandrs Flemings vēl 1928. gadā. Tās tika izdalītas no Penicillium ģints pelējuma sēnītēm un tās tika nosauktas par penicilīnu. Savukārt pielietot penicilīnu praksē iemācījās tikai pagājušā gadsimta četrdesmito gadu sākumā. Kopš tiem laikiem ir atklāts daudz citu antibiotiku.

Turpiniet lasīt

Kā sašaurināt poras. 10 ieteikumi kas palīdzēs

Uzreiz jāpasaka, ka fiziski samazināt ādas poras nav iespējams. To izmērs katram cilvēkam ir individuāls un ir atkarīgs no ģenētiskiem faktoriem. Tas ir līdzīgi kā ar matu krāsu – kādam tie ir blondi, kādam brūni, bet vēl kādam citam rudi. Matu krāsa ir iedzimta tāpat kā ādas poru lielums.
Tomēr matus var nokrāsot un arī lielas ādas poras var nomaskēt un padarīt tās vizuāli mazākas un nepamanāmākas. Kā sašaurināt poras un atkal sajusties skaistai!

Turpiniet lasīt

Zobu implanti un to ievietošana

Mūsdienu zobārstniecība nav iedomāties bez zobu implantu pielietošanas. Tie būtiski ir uzlabojuši pacientu komforta līmeni, kad nepieciešams aizstāt pazudušos zobus (Aplūkot zobu protēžu izmaksas). Atsevišķos gadījumos tā ir vienīgā iespējamā metode, kā panākt vēlamo rezultātu daļēja vai totāla zobu zuduma gadījumā. Tagad zobārstniecības implantoloģija ir kļuvusi par efektīvu un ērtu veidu, kā estētiskā veidā atgūt smaidu, ko ir tikpat kā neiespējami atšķirt no dabiskajiem zobiem.

Turpiniet lasīt