10 vīriešu tipi, ar kuriem labāk neielaisties

  •  
  •  
  •  
  •  

10 vīriešu tipi, ar kuriem labāk neielaisties
Visas sievietes vēlas atrast ideālu vīrieti. Tomēr ceļā uz savu ideālo, ir vērts zināt no kādiem vīriešiem labāk ir izvairīties.


Rūdītais vecpuisis
Viņš ir gudrs, apburošs un viegli atrod īstos vārdus, lai tevi pārliecinātu, ka tas vienkārši vēl nav atradis savu īsto un vienīgo. Tomēr nesteidzies sākt plānot kāzas un pirkt balto kleitu. Parasti šāds tips tālāk par vārdiem un solījumiem netiek un galīgi nesteigsies tevi iepazīstināt ar savu ģimeni.

Karjerists
Esot attiecībās ar šādu vīrieti, tu viņam nekad nebūsi pirmajā vietā. Viņš vienmēr būs pārāk koncentrējies uz panākumiem profesionālajā jomā un visticamāk, ka viņš nespēs tev veltīt pietiekoši daudz laika un spēku.

Mātes dēliņš
Protams, nav slikti mīlēt māti, tomēr ir gadījumi, kad šī mīlestība pārkāpj visas robežas un vīramāte burtiski iebrūk jūsu attiecībās. Šādas attiecības nebūt nav tās veselīgākās. Vēlies, lai viņš jūsu ģimenes lietas apspriež ar māmiņu? Vai varbūt tevi sajūsmina iespēja vienmēr būt otrajā vietā pēc viņa mātes? Tad šāds vīrietis ir kā radīts tev!

Pīters Pens
Šādi vīrieši uzvedās tā, it kā tie būt vecāko klašu skolnieki kas nevēlas uzņemties atbildību par paša dzīvi. Viņi ir amizanti un ar viņiem ir jautri, tomēr par īstu atbalstu ģimenei šāds Pīters Pens noteikti nekļūs.

Vīrietis, kurš vēlas visu kontrolēt
Sākumā šāds indivīds Var šķist ļoti uzticams un stabils, tomēr neļauj sev uzķerties uz šīs ilūzijas. Ļoti drīz viņš sāks vēlēties kontrolēt tavas paziņas, dienas kārtību un pat visnenozīmīgākos sīkumus. Šāds vīrietis nenomierināsies, kamēr tā kontrolē nebūs visa tava dzīve. Tev to tiešām vajag?

Skopulis
Kā uzskata daži speciālisti tad par šādu vīrieti liecina šauras lūpas. Vēl vari veikt atkārtotu pārbaudi dodies ar viņu uz restorānu zinot, ka par to noteikti maksās viņš. Pasūti tur visdārgāko ēdienu un vēro viņa sejas izteiksmi – skopulis šādā situācijā noteikti saviebsies. Uzskati, ka šādai ekonomija labi ietekmē ģimenes budžetu? Tu vari būt pilnīgi droša, ka šādi viņš ekonomēs gan uz tevi, gan jūsu bērniem.

Sliņķis
Iespējams, ka viņš ir saņēmis mantojumu vai ka viņam ir bagāti vecāki. Tomēr jebkura nauda agrāk vai vēlāk beidzas, bet prasme naudu nopelnīt paliek uz visu mūžu. Tāpēc ja vēlies būt pārliecināta par savas ģimenes nodrošinātu nākotni, tad meklē tādu vīrieti, kurš spēs to izdarīt pats ar saviem spēkiem.

Puisis, kurš skumst pēc savas bijušās
Arī uz šāda tipa vīriešiem nav vērts tērēt laiku. Ja jau viņš pat katrai pretimnācējai stāsta par to, kā viņam pietrūkst savas bijušās, tad iedomājies, kāds būs jūsu randiņš. Kāpēc gan jaukt savās attiecībās kādu trešo? Viņa bijušās ēna vienmēr būs kaut kur starp jums.

Mūžīgais romantiķis
Ja rūdītais vecpuisis visiem spēkiem centīsies no atbildības izvairīties, tad romantiķis būs tā pilnīgs pretstats un burtiski alks pēc laulības. Attiecības ar šo tipiņu būs kā bezgalīgs medusmēnesis, tomēr tiklīdz kā izzudīs sajūtu svaigums arī viņš vairs ilgi ar tevi nebūs. Stipru ģimeni ar tādu tu nekad neizveidosi.

Puisis, kurš patstāvīgi meklē kādu labāku
Viņš nekad nekad nav pārliecināts, ka tu esi viņa īstā. Tāpēc nebrīnies, kad pamanīsi, ka viņš uzmanīgi nopēta visas apkārtesošās sievietes. Neizskatās pēc pārāk uzticama varianta.


  •  
  •  
  •  
  •  

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *

twelve − 4 =

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.