Par ko runāt pirmajā randiņā

Par ko runāt pirmajā randiņā
Dodoties uz pirmo satikšanos, svarīgi ir ne tikai labi izskatīties, bet arī laicīgi izdomāt par ko jūs šajā randiņā runāsiet. Un noteikti ir vērts sagatavot vismaz dažas tēmas, par kurām var uzsākt sarunu tad, kad viss interesantākais jau ir izrunāts. Piedāvājam septiņas tēmas par ko runāt pirmajā randiņā!

Brāļi, māsas, draugi un mājdzīvnieki
Šī ir visnekaitīgākā un vienlaicīgi arī samērā interesanta tēma, par kuru runāt pirmajā randiņā. Šādi arī var viegli uzzināt, kā tava potenciālā otrā pusīte attiecas pret tai tuviem cilvēkiem. Runājot par šo tēmu, būs labāk, ja tu izvairīsies no sarunām par otra cilvēka vecākiem un par to, ar ko tie nodarbojas. Runāt par šīm tēmām ir vērts tikai tad, ja tavs partneris pats ir sācis par to runāt.

Darbs vai mācības
Nav nekādu šaubu, ka darbam un mācībām ir ļoti liela nozīme cilvēku dzīvēs un agrāk vai vēlāk, bet šī tēma noteikti tiks aizskarta. Un tātad, ja visas interesantākās tēmas jau ir izrunātas, tu vari uzdot jautājumu no sērijas: “Un kā tev iet darbā?” Tomēr arī šeit nedrīkst aizmirst par takta izjūtu un pirms tu sāc stāstus par savu nepatīkamo pieredzi ar stomatologiem, ir vērts sākumā noskaidrot otra cilvēka profesiju, jo var izrādīties, ka viņš ir tieši stomatologs.

Hobiji
Lai otru cilvēku labāk iepazītu, noteikti ir jāparunā arī par tā interesēm. Par to ar ko šis cilvēks nodarbojas brīvajā laikā un kādas ir tā galvenās dzīves intereses. Patiesībā šī tēma pirmajā randiņā ir pat noteikti jāaizskar, jo tā palīdz saprast vai ir vērts ar šo cilvēku sarunāt arī otro tikšanos.

Mūzika, ēdiens, simpātijas un antipātijas
Tiem pāriem, kuri savu pirmo tikšanos sarunā restorānā, noteikti ir vērts parunāt arī par to mīļāko ēdienu un muzikālajām gaumēm. Nesliktas tēmas sarunai ir arī par šī cilvēka simpātijām un antipātijām. Šādi jautājumi ir samērā droši un labi ar to, ka tie dod iespēju izrādīt interesi un vienlaikus nekļūt pārāk uzbāzīgam vai uzbāzīgai. Ja jūsu gaumes atšķiras, tas vēl nebūt nenozīmē, ka tev jāsteidzas izdarīt, kaut kādus sasteigtus secinājumus un to dēļ jāatsakās no otrā randiņa. Galu galā dzīves laikā muzikālās gaumes mainās un tika pat labi var mainīties arī kulinārā gaume.

Nākotne un ceļojumi
Pirmajā randiņā ir iespējams runāt arī par nākotni, turklāt vienlaikus neriskējot radīt pārāk ziņkārīga vai pārāk steidzīga cilvēka iespaidu. Šī pat var izrādīties visai interesanta tēma. Šeit gan vajadzētu izvairīties no tēmām, kas ir saistītas ar laulību vai bērniem, un tā vietā labāk koncentrēties uz darbu. Turklāt katram cilvēkam ir savi sapņi un cerības, un pat ja tās visas nepiepildīsies, tas vienalga nepadara šo tēmu mazāk interesantu. Kas attiecas uz tūrismu un ceļojumiem, tad šī ir ļoti droša tēma kas turklāt ļauj arī labāk iepazīt cilvēku.

Sociālie kontakti
Nebūs nekāds jaunums, ja teikšu, ka pirmajā randiņā cilvēki vēl ļoti maz zina viens par otru. Un tieši tādēļ jautājumi par cilvēka sociālo dzīvi ir ļoti nozīmīgi. Piemēram, ja vienam no pāra ir daudz draugu un tas ar tiem kopā pavada daudz laika vai ir liels klubu cienītājs, bet otrs ir noslēgtāks un vairāk mīl uzturēties mājās, tad šādā pārī attiecības var arī neizveidoties.

Muļķīgas situācijas un anekdotes
Arī šādas sarunas pirmajā randiņā ir noderīgas, jo šādi parādās vienreizēja iespēja uzzināt, kāda ir otra cilvēka humora izjūta un vai šim cilvēkam tāda vispār ir. Turklāt šādi tu vienlaikus vari patrenēt arī pats savu asprātību.

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta.

four × 3 =

Šajā vietnē surogātpasta samazināšanai tiek izmantots Akismet. Uzziniet, kā tiek apstrādāti jūsu komentāru dati.