10 pazīmes, kas liecina par iespējamu šķiršanos

Pazīmes kas liecina par sķiršanos
Droši vien atradīsies ne mazums ļaužu, kurus šķiršanās ir pārsteigusi pilnīgi nesagatavotus. Tūkstošiem cilvēku mierīgi dzīvo vairāk vai mazāk laimīgu ģimenes dzīvi, bet to vīri un sievas klusībā strādā pie sava lielā bēgšanas plāna. Piedāvājam desmit pazīmes, kuras var norādīt uz to, ka jūsu laimīgajai laulībai nav lemts ilgs mūžs. Un dažas no šīm pazīmēm ir novērojamas vēl pat pirms laulībām.

1. Līgava un līgavainis ir ļoti jauni vai vecāki par 32 gadiem
Atbilstoši statistikai liela daļa no tām laulībām, kas ir noslēgtas salīdzinoši agrā vecumā, pēc 10 līdz 15 gadiem beidzas ar šķiršanos. Kāds no laulātajiem parasti atklāj, ka cilvēks kas atrodas tam blakus galīgi nelīdzinās tam cilvēkam, ar kuru tas precējās.
Vēlu laulību gadījumā iespēja, ka laulība tiks šķirta palielinās par 5% ar katru gadu, kurā pāris laulības atlika. Iemesls parasti ir spēcīgas alkas pēc neatkarības un personīgās telpas paplašināšana.

2. Līgava pirms kāzām ir pārnervozējusies
Kā vēsta pētījumi tad laulības, kurās jaunā sieva dodas pie altāra aukstos sviedros un trīcošiem ceļiem, beidzas ar šķiršanos divas reizes biežāk nekā tās laulības, kurās līgava droši dodas pretim savam liktenim. Jāatzīmē, ka līgavaiņa pārdzīvojumi nekādi laulību stiprību neietekmē.

3. Ģimenē aug divas meitas
Ja ģimenē aug divas meitas, risks, ka laulība tiks šķirta palielinās par 43%. Pie šāda slēdziena ir nākuši pētnieki no Kolumbijas Universitātes. Ja jūsu ģimenē aug divi dēli tad iespēja, ka laulība tiks šķirta, ir tikai aptuveni 37%. Skaidrots tas tiek ar to, ka zēnu gadījumā tēvs ir vairāk iesaistīts bērnu audzināšanā. Ja jums ir divas meitas un jūs uztrauc jūsu laulības liktenis, tad mēģināt tikt pie vēl kāda bērna. 🙂

4. Vismaz viena laulātā vecāki ir šķīrušies
Ja jūsu vecāki savulaik ir izšķīrušies, tad arī jums ir visai lielas iespējas doties to pēdās. Bet, ja jūsu vecāki pēc šķiršanās vēl ir arī vēlreiz apprecējušies tad izredzes, ka arī jūs piedzīvosiet vairāk, nekā vienu laulību sasniedz gandrīz 100%

5. Jūs audziniet grūti audzināmu bērnu
Vecāki kuri audzina bērnu ar uzmanības deficīta sindromu un hiperaktivitāti, visticamāk izšķirsies vēl pirms bērnam paliks 8 gadi.

6. Parādi
Naudas problēmas un aizņēmumi kļūst par īstu laulības stiprības pārbaudi, kuru iztur tālu ne visi pāri. Līdz ar finansiālu problēmu rāšanos laulātie sāk aizvien vairāk viens no otra attālināties un izredzes, ka viens no laulātajiem neizturēs un vēlēsies izšķirties pieaug par 45%

7. Līgavainis savās bērnības bildēs izskatās neapmierināts un sadrūmis
Divi savstarpēji pilnīgi nesaistīti pētījumi, kuros tika pētītas bērnības un izlaidumu bildes un uz to attēloto cilvēku likteņi parādīja, ka tie vīrieši, kuri savās bērnības bildēs bija drūmi šķirās piecas reizes biežāk nekā tie vīrieši, kuri savās bērnības fotogrāfijās parasti smaidīja.

8. Kāds no laulātajiem smēķē
Šķiršanās iespēja pieaug tikai tajos gadījumos, ja smēķē tikai viens no partneriem. Iemesls slēpjas abu partneru atšķirīgos dzīvesveidos un atšķirīgā attieksmē pret veselību.

9. Pāra pirmais bērns piedzimst mazāk nekā astoņus mēnešus pēc kāzām
Bildinājums pēc ziņas, ka mīļotā ir stāvoklī ne vienmēr, ir tas labākais risinājums. Reizēm labāk uzreiz audzināt bērnu vienai nekā apprecēties, lai vēlāk izšķirtos.

10. Sieva pelna vairāk nekā vīrs
Kā liecina statistika tad laulības, kuru budžetā sievas ienākumi ir vairāk nekā 60% iespēja, ka laulība izjuks, ir divas reizes lielāk nekā tādās laulībās, kurās sieva nestrādā vispār.

2 thoughts on “10 pazīmes, kas liecina par iespējamu šķiršanos

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *

twelve + 15 =

Šajā vietnē surogātpasta samazināšanai tiek izmantots Akismet. Uzziniet, kā tiek apstrādāti jūsu komentāru dati.