10 iemesli, kāpēc vīrieši baidās no skaistām sievietēm

  •  
  •  
  •  
  •  

10 iemesli kāpēc vīrieši baidās no skaistām sievietēm
Esi skaista, bet vientuļa? Ienāc un uzzini kāpēc vīrieši baidās no skaistām sievietēm!

1. Bailes no atteikuma. Vīrieši izvēlas netuvoties skaistai sievietei jo baidās, ka šī sieviete viņam atteiks. Un atteikums sāpīgi sit pa vīrieša pašvērtējumu.

2. Vīrieši domā, ka šādai skaistulei nepatiks, jo pēc viņa domām tai noteikti ir jābūt veselai rindai ar pielūdzējiem un viņš tajā nebūs tas pats labākais.

3. Vīrieši ir pārliecināti, ka šādai sievietei jau ir draugs, vīrs vai vismaz mīļākais un tāpēc nemēģina iepazīties.

4. Vīrieši negrib mēģināt iepazīties ar skaistām sievietēm, jo baidās iemīlēties un ir pārliecināti, ka tas šāda iemīlēšanās neko labu tam nenesīs.

5. Vīrieši uzskata, ka šāda skaistule tos pametīs, tiklīdz atradīs kādu citu sev piemērotāku kandidātu.

6. Vīrieši baidās, ka skaistai sievietei būs pārāk augstas prasības un ka tie nespēs šīs prasības apmierināt.

7. Daudzi vīrieši domā, ka skaistas sievietes ir aprēķinātājas un ka tās neprot patiesi mīlēt.

8. Vēl citi vīrieši domā, ka skaista sieviete nespēs visu laiku piederēt tikai viņam vienam. Šādi vīrieši uzskata, ka skaistai sievietei noteikti ir daudz pielūdzēju, kuri nākotnē kļūs tās mīļākajiem.

9. Daļai vīriešu ir pazemināts pašvērtējums, un šī pazeminātā pašvērtējuma dēl šie vīrieši jūtas nekomfortabli skaistas sievietes sabiedrībā.

10. Vēl kāds iemesls kāpēc vīrieši mēdz baidīties no skaistām sievietēm ir tāds, ka vīrieši baidās no šīs sieviete izsmiekla, un neviens normāls vīrietis neko tādu nevēlas piedzīvot.

Šie ir galvenie, ar vīrieša iekšējām bailēm saistīti iemesli, kas neļauj tiem mēģināt iepazīties ar skaistu sievieti. Tomēr eksistē arī dziļākas problēmas, kas slēpjas pašā sievietē un kas neļauj šādai skaistai sievietei veidot attiecības ar vīriešiem.

Vīrieša acīs sievietes skaistums neslēpjas tikai tās ārējā skaistumā, bet arī noteiktās, tikai sievietēm raksturīgās īpašībās. Tās ir tādas īpašības kā maigums, jutekliskums, prasme rast kompromisus un seksualitāte. Tieši seksualitāte un ne skaistums, bet seksualitāte nav gluži tas pats, kas skaistums.

Skaistums nav grēks, tomēr kad lieta nonāk līdz savas otrās pusītes meklējumiem, tad visai ievērojamai daļai vīriešu, tas nebūt nav pirmajā vietā. Bet tas nozīmē, ka, ja skaista sieviete ir vientuļa, tad visticamāk vīrieši šajā sievietē nav atraduši tiem nepieciešamās īpašības un šīs sievietes vientulības iemesli ir jāmeklē pašā sievietē.

Vēl vīrieši arī uzskata, ka sieviešu skaistums iedalās aukstā un siltā skaistumā. Silts skaistums ietver sevī šarmu, smaidu un pozitīvas īpašības. Šāda sieviete ir skaista ne tikai ārēji, bet arī savā laipnībā un attieksmē pret vīriešiem.
Kamēr auksti skaistas sievietes no malas šķiet uzpūtīgas, iedomīgas, augstprātīgas, tādas, kas spēj iedzelt un pazemot. Un var jau saprast, sieviete ar ideālu augumu, sejas vaibstiem, ādu un matiem lieliski apzinās savu vērtību un var atļauties uzvesties nepiekāpīgi.

Vīrieši parasti nemīl lepnas un augstprātīgas sievietes, tā vietā tie atdos priekšroku kādai ne tika skaistai, tomēr jautrai, laipnai un apburošai sievietei. Tāpēc ja tu esi skaista, bet vientuļa – apdomā vai tev nevajadzētu mainīt savu uzvedību un attieksmi pret apkārtējo pasauli. Iespējams, ka tieši tas tev ļaus satikt savu īsto.


  •  
  •  
  •  
  •  

2 komentāru

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *

three × four =

Šajā vietnē surogātpasta samazināšanai tiek izmantots Akismet. Uzziniet, kā tiek apstrādāti jūsu komentāru dati.