10 sievietes krāpšanas pazīmes

  •  
  •  
  •  
  •  

10 sievietes krāpšanas pazīmes
Daudzus vīriešus iedzīs izmisumā vien pati doma par to ka to sieviete tos varētu krāpt. Un tomēr sievietes mēdz krāpt, un iespējams, ka tas notiek biežāk, nekā mēs domājam!

Kādas tad ir sievietes krāpšanas pazīmes

1. Sieviete pievērš vairāk uzmanības savai ārienei
Jaunas attiecības liek sievietei sākt pastiprināti rūpēties par savu ārieni. Ja tava draudzene vai sieva pēkšņi ir nomainījusi frizūru, nopirkusi jaunas drēbes vai pat jaunu, seksīgu apakšveļu, ir sākusi doties uz trenažieru zāli, tad tev ir iemesls sākt aizdomāties par šo jaunumu iemesliem. Tomēr ņem vērā ka šādi sieviete var arī mēģināt uzlabot jūsu attiecības.

2. Sieviete mēdz izvairīties runāt par savu atrašanās vietu
Kā parādīja pētījums, kuros tika aptaujātas anonīmas personas, tad neuzticīgi partneri uz jautājumu par to atrašanās vietu un pašreizējo nodarbošanos mēdz atbildēt neskaidri un vēsi, bieži vien ātri izdomājot kaut kādas nesakarīgas atrunas. Ja tava sieva vai draudzene nespēj skaidri atbildēt, kur viņa dienas laikā ir bijusi un ko darījusi, tad tas var būt visai pamatots iemesls sākt uztraukties un pievērsties nopietnākai izmeklēšanai. Ņem vērā arī to, ka meļi agrāk vai vēlāk, bet sāk paši sapīties savos melos.

3. Tu esi sācis krist viņai uz nerviem
Kā rāda prakse, tad neuzticīgas sievas un draudzenes bieži piekasās saviem vīriešiem, strīdas ar tiem un provocē konfliktus. Šādi sievietes meklē iemeslu attiecību saraušanai. Ja agrāk jūsu attiecībās valdīja saskaņa, bet tad pēkšņi tava sieviete ir palikusi nervoza un nesaticīga, pastāv ievērojama iespēja, ka šādas uzvedības iemesls ir viņas krāpšana. Kaut protams šādai nervozitātei var būt arī citi iemesli.

4. Sieviete nevēlas seksu
Seksa daudzums pāra dzīvē var samazināties dažādu iemeslu dēļ. Šādi iemesli var būt gans saspringts darba grafiks, depresija, stress, nogurums un arī citi iemesli. Tomēr arī krāpšana var jūtami samazināt pāra seksa daudzumu. Sievietēm seksuālās attiecībās ļoti svarīga ir emocionālā piesaiste. Tāpēc neuzticīgai sievietei var nerasties seksuāla vēlme pret savu vīru vai draugu, jo emocionāli viņa no šī vīrieša ir attālinājusies.

5. Sieviete ir sākusi vairāk strādāt
Jeb precīzāk – sieviete apgalvo, ka viņai ir vairāk jāstrādā. Aizdomīgas darba grafika izmaiņas var parādīt sevi dažādi. Piemēram, sieviete sāk iet uz darbu agrāk, atgriežas mājās vēlāk, neatnāk mājās uz pusdienām vai pat dodas uz darbu brīvdienās. Šie visi ir labi iemesli sākt aizdomāties, kur īsti tava sieviete paliek. Tomēr ņemiet vērā ka sievietei tiešām var būt vairāk jāstrādā, īpaši tas tā var būt, ja sieviete nesen ir iekārtojusies jaunā darbā(kaut jauns darbs nozīmē arī jaunus kolēģus, tajā skaitā arī vīriešu kārtas), vai sievietes darba apjoms ir atkarīgs no sezonālām svārstībām.

6. Sievietes greizsirdība pret jums ir mainījusies
Arī neuzticīgas sievietes ir greizsirdīgas pret savu īsto partneri, bet savādāk. Greizsirdība var kļūt spēcīgāka, jo tas kurš pats krāpj ir arī aizdomīgāks pret otru. Sievietes greizsirdība var arī gandrīz pilnībā izzust, sievietei kļūst vienaldzīga jūsu uzvedība ar citām sievietēm. Šeit gan jāatceras, ka šī pazīme jāvērtē kopā ar citām sievietes krāpšanas pazīmēm.

7. Sieviete attālinās no ģimenes un draugiem
Neuzticīga sieviete pakāpeniski attālinās no jūsu kopējiem paziņām, draugiem un radiem pamatojot to, ar to ka viņa ir nogurusi, ka viņai ir daudz darba vai ar citiem iemesliem. Šādas uzvedības iemesls ir sievietes nožēla par savu krāpšanu un viņai cenšas mazāk iespaidot sava partnera dzīvi, lai to mazāk sāpinātu. Tomēr šeit ļoti svarīgs ir sievietes morālais līmenis, jo šis līmenis ir zemāks, jo sievietei vieglāk ir krāpt un jo mazākus sirdsapziņas pārmetumus viņa par šo krāpšanu izjutīs.

8. Sievietei ir parādījušies aizdomīgi paziņas
Neuzticīgas sievietes bieži veido virspusējas pazīšanās, lai nākotnē tām būtu ar ko maskēt savu krāpšanu. Šādi draugi parādās piemēram šādā situācijā: pie jums ierodas kaut kāds cilvēks vai cilvēki, kurus sieviete stāda priekšā kā paziņas no jogas vai deju kursa, un viņi visi kopā aiziet. Tomēr jau pēc dažām minūtēm sieviete savus paziņas pamet un dodas tikties ar savu jauno vīrieti. Kamēr tu domā, ka sieviete ir kopā ar saviem paziņām un apspriež jogas jomas jaunumus.

9. Sieviete ir kļuvusi noslēgtāka
Ja tava sieviete ir kļuvusi noslēgtāka un noslēpumaināka, tad visticamāk viņai ir ko slēpt. Sieviete nešķiras no sava telefona, kura zvana skaņa ir nomainīta ar vibrāciju, bet pati sieviete kļūst uztraukta un nemierīga, ja viņai pajautā vai viss ir normāli. Ticiet, tas nav normāli. Vai nu viņa gatavo tev kādu pārsteigumu, vai viņa tevi krāpj.

10. Sieviete atnes ar sevi nepiederošas smaržas
Ja sieviete nomaina smaržas, tas vēl nebūt neliecina par krāpšanu, iespējams viņa vienkārši cenšas atsvaidzināt jūsu attiecības. Tomēr ja sievietes matos, uz ķermeņa vai uz drēbēm parādās svešas vīriešu smaržas, tas ir nopietns signāls, nepalaid to garām. Tiesa, gudra sieviete pirms atgriešanās mājās ieies dušā, tomēr sievietes parasto smaržu pārzināšana tev nāks tikai par labu.


  •  
  •  
  •  
  •  

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *

eleven + six =

Šajā vietnē surogātpasta samazināšanai tiek izmantots Akismet. Uzziniet, kā tiek apstrādāti jūsu komentāru dati.