Kas ir veiksme? 6 veiksmes faktori

Kas ir veiksme? 6 veiksmes faktori
Kas ir veiksme, un no kādiem faktoriem tā sastāv? Lasi par sešām veiksmes sastāvdaļām!


1. Skaidrība
Skaidrība nozīmē to, ka jūs precīzi ziniet ko vēlaties. Skaidrība ir 80% no veiksmes, skaidrība ir pati galvenā veiksmes sastāvdaļa. Visi veiksmīgie cilvēki pilnīgi precīzi zina ko tie vēlas un zina kas ir jāizdara, lai tie iegūtu to ko vēlas. Parasti, ne īpaši veiksmīgiem vai pat neveiksmīgiem cilvēkiem ir visai izplūdis viedoklis par to, ko tie īsti no dzīves grib un kā to sasniegt.

2. Darbība
Darbība izpaužas tajā skaitā darbību un lietu, kuras jūs dzīves laikā esat paveicis. Kad jūs darāt daudz, palielinās arī iespēja, ka vismaz dažas no lietām, kuras jūs esat paveicis, ir izdarītas pareizi, īstajā laikā un pareizajā virzienā.

3. Enerģija
Enerģija ir veiksmes atslēgas faktors. Kad mēs redzam, cik daudz darbu spēj paveikt veiksmīgi cilvēki, gluži neviļus rodas iespaids, ka šiem cilvēkiem ir daudz vairāk enerģijas nekā parastiem cilvēkiem. Tomēr patiesība ir tāda, ka veiksmīgi cilvēki no rītiem agrāk ceļas, strādā vairāk stundu dienas laikā un bieži strādā arī vakaros. Turklāt šiem cilvēkiem pietiek enerģijas arī jaunu zināšanu iegūšanai. Šādi cilvēki iegulda laiku sevis, savas karjeras un sava biznesa attīstībā.

4. Personība
Bieži par vienu no galvenajiem veiksmes faktoriem tiek nosaukta cilvēka personība. Visiem veiksmīgajiem cilvēkiem parasti ir vismaz dažas kopīgas rakstura īpašības. Veiksmīgie cilvēki arī parasti ir pozitīvi un optimistiski. Šie cilvēki prot atrast kopēju valodu ar citiem cilvēkiem un veiksmīgiem cilvēkiem parasti ir daudz draugu un paziņu visdažādākajos sabiedrības slāņos un nozarēs.


5. Godīgums
Godīgums un kārtīgums ir viena no visvairāk novērtētākajām īpašībām biznesā un dzīvē kopumā. Jūs droši vien piekritīsiet, ka izvēloties ar ko kopā veidot personiskas, sociālas vai biznesa attiecības, jūs visticamāk dosiet priekšroku tādiem cilvēkiem, kuriem jūs spējat uzticēties.

6. Neatlaidība
Neatlaidība ir tā īpašība, kura atšķir veiksmīgu cilvēku no visiem pārējiem cilvēkiem. Kad jūs esat neatlaidīgs, jūs esat gatavs darīt visu lai sasniegtu savus mērķus. Jūs neapstāsieties vai nenogriezīsieties no sava ceļa pusceļā. Jūs spēsiet strādāt vairāk un atrast dažādus veidus savu uzdevumu un radušos problēmu risināšanai. Jūs mācīsieties, lai iegūtu jums nepieciešamās zināšanas. Jūs daudz lasīsiet, klausīsieties un meklēsiet risinājumu tik ilgi kamēr sasniegsiet to ko vēlējāties.


  •  
  •  
  •  
  •  

1 komentārs

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *

19 − 1 =

Šajā vietnē surogātpasta samazināšanai tiek izmantots Akismet. Uzziniet, kā tiek apstrādāti jūsu komentāru dati.