Dažas pazīmes, ka mājā ir spoki

  •  
  •  
  •  
  •  

Dažas pazīmes, ka mājā ir spoki

Dīvainas smaržas un smakas
Ja jūsu mājās ir parādījušās smaržas un smakas kuras tur agrāk nav bijis, kuras parādās it kā ne no kurienes, iespējams ka jums ir jāsāk uztraukties.

Dīvaini sapņi par nepazīstamām vietām un nezināmiem cilvēkiem
Ja jums pēkšņi ir parādījušies murgi ar dīvainiem cilvēkiem, savādām mājām vai pamestām pilsētām, iespējams ka tas ir spoks kurš grib stāties ar jums kontaktā caur sapņiem.

Sajūta ka jūs novēro
Daži cilvēki ir jūtīgāki par citiem un tie var sajust lietas kuras nāk ne no šīs pasaules. Īpaši jāuzmanās ja šādas sajūtas jūs pārņem mājā kurā tikko esat ievākušies, iespējams ka spoki pēta mājas jaunos saimniekus.

Smaguma sajūta
Grūtības elpot, smaguma sajūta gaisā tas viss var liecināt par viņpasaules būtņu klātbūtni.

Trokšņi
Ja dzirdat čukstus, dīkšanu, soļus iespējams gari meklē kontaktu ar dzīvajiem. Īpaši bieži šādas skaņas ir dzirdamas naktī.

Temperatūras izmaiņas
Spoku klātbūtni vienmēr pavada arī temperatūras pazemināšanās. Naidīgas būtnes var izraisīt arī temperatūras paaugstināšanos.

Priekšmetu pārvietošanās
Dažām viņpasaules būtnēm patīk pārvietot dažādus priekšmetus, īpaši jūsu prombūtnē. Ja lietas tiek pārvietotas jūsu klātbūtnē, tad ziniet ka jums ir darīšana ar būtni no kuras nebūs viegli tikt vaļā un jums vajadzētu griezties pēc mācītāja palīdzības.

Pieskārieni
Ja mēdzat pamosties no sajūtas ka jums kāds ir pieskāries, un pie tam vēl sapnī redzat roku kas sniedzas uz jūsu seju, tā ir visai droša pazīme par spoka klātbūtni.

Garastāvokļa maiņas
Ja stundas laikā jūsu garastāvoklis mainās no smagas depresijas līdz nekontrolējamai jautrībai, tas var liecināt par spoku klātbūtni. Šī gan nav pilnīgi droša pazīme, bet sava nozīme tam var būt.

Vizuāls kontakts
Šī ir 100% droša pazīme spoka klātbūtnei. Meklējiet palīdzību.


  •  
  •  
  •  
  •  

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *

nine − 7 =

Šajā vietnē surogātpasta samazināšanai tiek izmantots Akismet. Uzziniet, kā tiek apstrādāti jūsu komentāru dati.