Aliexpress preču izlase #3

Aliexpress preču izlase #3
Kārtējā interesanto un saimniecībā noderīgo Aliexpress preču izlase. Šoreiz nevienas preces cena nepārsniedz 10 eiro.

Vāciņš beramu produktu iepakojumiem
Vāciņš beramu produktu iepakojumiem
Šī ļoti noderīgā un dzīvi atvieglojošā lieta ļaus aizmirst par neērtībām ar beramu produktu iepakojumiem. Ar šo noderīgo rīku tu varēsi aizvākot iesāktus putraimu, griķu, kafijas un citu beramu produktu iepakojumus. Nevar teikt, ka šī lietiņa būtu ļoti lēta, tomēr ērtības to noteikti atsver. Cena uz raksta tapšanas brīdi bija tikai €1,55. Produkts pieejams veselās piecās krāsās.

Nopirkt šeit

Mīlīgas bērnu ziemas cepures
Bērnu ziemas cepures
Mīlīgas zvēriņu cepures bērniem. Piemērotas bērniem līdz septiņu gadu vecumam. Pieejami dažādi veidi. Cenā no 7,72 līdz 11,33 eiro.

Nopirkt šeit

Daudzfunkcionāls drēbju pakaramais
Drēbju pakaramais vairākām biksēm
Šis daudzfunkcionālais drēbju pakaramais ļaus padarīt tavu skapi ietilpīgāku, jo uz viena šāda pakaramā var pakārt veselas piecas bikses. Protams, pakaramo var izmantot ne tikai biksēm un uz tā var pakārt arī, piemēram, kaklasaites vai jostas. Drēbju pakaramais pieejams veselās septiņās krāsās, bet tā cena uz raksta tapšanas brīdi bija € 2,84.

Nopirkt šeit

Tvertne pārtikas atkritumiem
Tvertne pārtikas atkritumiem
Vēl viens sīkums, kura sūtība ir nedaudz atvieglot mūsu dzīvi. Šo lietu novērtēs visi tie cilvēki, kuri mīl pašizgatavotu ēdienu un regulāri rosās pa virtuvi. Tvertne ir viegli nostiprināma uz gandrīz jebkura virtuves skapīša durtiņām, un tas to padara par ļoti noderīgu palīgierīci ēdiena gatavošanas procesā. Tvertne ir viegli tīrāma un tā ir pieejama trīs dažādās krāsās, bet tās cena ir tikai 2,64.

Nopirkt šeit

Pleds ar piedurknēm
Pleds ar piedurknēm
Neskatoties uz visiem jaukumiem ko ziema mums dod, tai ir arī dažas mazāk patīkamas īpašības. Galvenās no šādām ne pārāk patīkamajām ziemas īpašībām ir aukstums un tumši vakari. Abas šīs lietas ļaus vieglāk pārciest šis mājīgais pleds ar piedurknēm. Apsedzoties ar šo pledu, tev būs ērtāk lasīt, lietot telefonu un citus gadžetus. Tāpat pledā būs ērti baudīt arī karstu tēju. Pleda cena kopā ar piegādi uz raksta tapšanas brīdi bija € 8,32. Piedāvājumā ir trīs krāsas, kas būs piemērotas gan viņai, gan viņam.

Nopirkt šeit

Maisiņš kartupeļu vārīšanai mikroviļņu krāsnī
Maisiņš kartupeļu vārīšanai mikroviļņu krāsnī
Ja tu mīli vārītus kartupeļus, bet tev nav daudz laika ēdiena gatavošanai – tev noteikti ir jāiegādājas šis maisiņš kartupeļu vārīšanai mikroviļņu krāsnī. Turklāt šajā maisiņā kartupeļi pagatavosies ātrāk, nekā vārot tos klasiskā veidā. Četru vidēja lieluma kartupeļu uzvārīšana 1000 vatu mikroviļņu krāsnī, aizņems tikai aptuveni piecas minūtes. Maisiņa cena ir nieka € 1,78, kas nav nekas ņemot vērā ieguvumu. Piegāde iekļauta cenā.

Nopirkt šeit

Tortes svecītes, kas deg ar krāsainu liesmu
Tortes svecītes, kas deg ar krāsainu liesmu
Vienkārši dzimšanas dienas tortes svecītes, kas deg ar krāsainu liesmu. Iepriecinās gandrīz jebkuru mazu jubilāru. Komplektās sešas svecītes katra savā krāsā. Uz raksta tapšanas brīdi svecītes maksāja tikai € 1,08. Vēl tikai jāpiebilst, ka, lai labāk būtu redzamas liesmiņu krāsas, svecītes ir jādedzina pilnīgā tumsā.

Nopirkt šeit

Pretšļakatu aizsargvāks
Vāks pret šļakatām
Vēl kāds ļoti noderīgs virtuves piederums ar daudzfunkcionālu pielietojumu. Lietojot šo aizsargvāciņu, tu pārstāsi uztraukties, par šlakstiem kuļot,cepot un vārot. Šis vāks tev aiztaupīs lieku darbu un padarīs patīkamāku ēdiena gatavošanas procesu. Vāka cena kopā ar piegādi uz Latviju € 3,80.

Nopirkt šeit

Sapņu ķērāja stila auskari
Sapņu ķērāja stila auskari
Tie vienkārši ir skaisti un lēti. Cena kopā ar piegādi tikai 79 centi.

Nopirkt šeit

Neona brilles ballītes karalim
Neona brilles ballītes karalim
Šīs fantastiskā futūristiskā stila neona brilles padarīs tevi pamanāmu jebkurā ballītē. Ja uzskati klubu par savām otrajām mājām, šīs brilles tev ir obligāts pirkums. Brilles pieejamas veselās 10 krāsu kombinācijās. Briļļu cena ir € 4,51.

Nopirkt šeit

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *

4 × five =

Šajā vietnē surogātpasta samazināšanai tiek izmantots Akismet. Uzziniet, kā tiek apstrādāti jūsu komentāru dati.