Kāds būs Ugunīgā gaiļa gads

Kāds būs Ugunīgā gaiļa gads
Atbilstoši Ķīniešu jeb Austrumu kalendāram, laiks tiek skaitīts 12 gadu ciklos. Katrs gads tiek atzīmēts ar kādu no 12 svētajiem dzīvniekiem. Šie dzīvnieki ir Žurka, Vērsis, Tīģeris, Trusis, Pūķis, Čūska, Zirgs, Kaza, Pērtiķis, Gailis, Suns un Cūka. Katrs gads atbilst arī kādai no divām “Iņ un Jaņ” enerģijām. Visas gadu zīmes vēl tiek iedalītas piecās elementu grupās – Uguns, Ūdens, Zeme, Koks un Metāls. Katram gadam piemīt tā dzīvnieka un stihijas īpašības, kurām šis gads pieder. Jaunais 2017. gads būs Ugunīgā gaiļa gads un tajā valdīs “Iņ” jeb sievišķā enerģija.

Kāds būs Ugunīgā gaiļa gads?
2017. gada 28. janvārī Ugunīgais Pērtiķis no mums atvadīsies un tā vietā ieradīsies Ugunīgais Gailis. Jāsaka, ka pārmaiņas nebūs manāmas uzreiz, jo abi šie zvēriņi pieder vienai stihijai un vienai krāsai. Ja gada sākumā Gailis vēl būs samērā mierīgs, tad jau ap pavasari tas būs iejuties un sāks mūs iepazīstināt ar savu neparedzamo dabu un priecēt ar dažādiem pārsteigumiem.
Galvenais gadā Gaiļa būs izturēties pret visām pārmaiņām filozofiski. Cilvēkiem, kuri nav ieraduši slinkot Gailis palīdzēs karjeras lietās – jūs tiksiet burtiski apbērti ar izdevīgiem un ļoti kārdinošiem piedāvājumiem. Tomēr Gaiļa gadā nevajadzētu steigties, tāpēc cenšaties no visiem piedāvājumiem izvēlaties to vienīgo un īsto, kas izrādīsies visuzticamākais un vispiemērotākais jums.
Gailis ir īsts švīts un mīl būt uzmanības centrā, tāpēc arī no mums Gailis gaidīs līdzīgu uzvedību. Mainiet savu tēlu un eksperimentējiet – visas izmaiņas jūsu ārienē nāks jums tikai par labu
Gailis mīl improvizēt, un tas noteikti palīdzēs visiem tiem cilvēkiem, kas neatzīst noteikumus, rīkojas intuitīvi un spontāni.
Ugunīgā Gaiļa gadā veiksies arī visiem intelektuālā darba darītājiem, turklāt ja jūsu darbs ir arī radošs, tad veiksme ir gandrīz garantēta. Šādiem cilvēkiem 2017. gadā būs gan panākumi, gan atzinība, bet, ja jūs vēl izmēģināsiet savus spēkus kādā sev jaunā jomā – Gailis par jums parūpēsies īpaši. Tāpēc nekautrējaties un ļaujieties dažādiem radošiem eksperimentiem.
Kas attiecas uz finansiālo sfēru tad jāsaka, ka gads būs diezgan stabils, un nav lielu cerību, ka kāds šajā gadā varētu kļūt stāvus bagāts. Ieņēmumi būs stabili, bet dienišķajai maizītei pilnīgi pietiks. Vairāk varētu paveikties tikai Gaiļa gadā dzimušajiem un šie cilvēki visu spēs panākt bez īpašas piepūles.
Jaunajā gadā nevajadzētu aizrauties ar atpūtas plānošanu jo Gailis pats sarūpēs pilnvērtīgu un iespaidiem bagātu atpūtu.
Gailis ir jutekliska, uzticīga un patiesa radība, tomēr Gailis nav diezko paredzams un tādēļ gads solās būt interesants.
Runājot par mīlestību un privāto dzīvi, gads solās būt bagāts ar neskaitāmām jaunām paziņām no kurām kāda var izrādīties liktenīga. Tāpēc visi brīvie var piedzīvot kādu īpašu Gaiļa gada dāvanu. Galvenais, rīkojieties un nepalaidiet savu laimi garām.
Nebūs jāgarlaikojas arī precētajiem, jūs gan vairāk pārsteigs jūsu tuvinieki un īpaši bērni. Ja bērnu jums vēl nav, tad ir vērts pasteigties, jo Gaiļa gadā dzimušos gaida spilgta un neparasta dzīve. Daudzi no šajā gadā dzimušajiem bērniem piedzīvos lielus panākumus politikā un biznesā.
Nebūs jāgarlaikojas arī tiem cilvēkiem, kuri jau sen ir precējušies – jūsu jūtas atkal uzplauks un iespējams ka jūs piedzīvosiet ko līdzīgu otram medusmēnesim.

Dažas lietas, par kurām būtu jāatceras Gaiļa gadā
Šajā gadā mums gadīsies uzdevumi, kuru risinājums prasīs praktisku pieeju. Tāpat Gaiļa gadā nevajadzētu blēdīties un rīkoties negodīgi. Gada panākumu atslēga slēpsies pārliecībā, cieņā un mērenā riskā. Gaiļa gads būs veiksmīgs tiem, kuri šajā gadā rīkosies atbilstoši zīmes raksturojumam.
Tiek uzskatīts, ka Gailis ir attīrīšanās, jauna sākuma un jaunu ceļu simbols. Tādēļ šajā gadā katrs var cerēt uz izmaiņām dzīvē. Lai šīs izmaiņas būtu pozitīvas ir svarīgi papūlēties un pie tā piestrādāt.
Gailim ir ļoti svarīga uzticība, tādēļ 2017. gadā nevajadzētu slēpt informāciju, baumot, izraisīt strīdus un melot jo šādas uzvedības dēļ Gailis var jūs sodīt.
Lai tiktu sasniegti mērķi, jūsu darba mīlestība un ambīcijas nāksies papildināt ar prasmēm un nepieciešamību mainīt savu stratēģiju.
Gada saimniekam Gailim piemīt spilgta āriene, turklāt tas pats ar to lepojas, tādēļ nākamajā gadā būs liela nozīme tam, kā mēs izskatāmies un uzvedamies.
Gailis ir ļoti sabiedrisks, tomēr reizēm tas vairāk runā, nekā klausās un dzird. Tāpēc nākamajā gadā iegūs tie, kas atradīs balansu starp šīm abām prasmēm.
Gailis tiek uzskatīts par strādīgu, pašpietiekamu un inovatīvu radību. Gailis vienmēr izpilda solījumus un cenšas visu paveikt maksimāli kvalitatīvi un laicīgi.
Gailis ir punktuāls un principiāls, reizēm arī lielīgs un viegli aizvainojams.
Nākamais gads būs kaisles un spēcīgu attiecību laiks. Gailis ir ģimeniska radība tādēļ tiem kam ir nopietnas attiecības nāksies gatavoties laulībām, bet brīvajiem gadīsies daudz iespēju izveidot attiecības.

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *

three × 2 =

Šajā vietnē surogātpasta samazināšanai tiek izmantots Akismet. Uzziniet, kā tiek apstrādāti jūsu komentāru dati.