Kā izvēlēties bildes iepazīšanās portālam

Kā izvēlēties bildes iepazīšanās portālam
Esi izlēmusi izmēģināt veiksmi iepazīšanās portālā? Ja tā, tad viens no taviem galvenajiem uzdevumiem ir izvēlēties tam pēc iespējas piemērotākas bildes. Nav nekādu šaubu, ka tieši no bildēm ir atkarīgs tas, cik daudz vīriešu vēlēsies ar tevi iepazīties. Tomēr izvēlētos attēlus ievietošanai iepazīšanās portālā, ir vērts ņem vērā dažas nianses. Un tādēļ piedāvājam piecus padomus, kā izvēlēties bildes iepazīšanās portālam.

1. Publicē tikai skaidrus un labi saskatāmus attēlus
Nevienam nepatīk neskaidras, graudainas un neasas bildes. Tādēļ centies ievietot tikai tādas bildes, kurās tava seja ir skaidri saskatāma. Tāpat centies izvairīties arī no dažādiem “mākslinieciskiem”, pārāk safiltrētiem un slikti saskatāmiem attēliem. Centies, lai tavas bildes ir vienkāršas, pietiekoši asas un skaidras.

2. Izvairies no pārāk atklātām bildēm
Nevajag domāt par to cik daudzus vīriešu šādi attēli varētu piesaistīt, tā vietā labāk padomā par to kādus vīriešus tie piesaistīs. Nav šaubu, ka bildes peldkostīmā vai citas atklātas bildes tevi var padarīt ļoti populāru. Tomēr tās galvenokārt piesaistīs tādus vīriešus, kas cerēs, ka dzīvē tu izģērbsies tikpat ātri kā savās bildēs.

3. Koķetē ar kameru
Daudzi zinās, cik liela loma simpātiju rašanās procesā ir acu kontaktam. Un tas nostrādā arī attēlos. Tādēļ fotografējoties neaizmirsti skatīties kamerā un smaidīt. Turklāt pacenties, lai tavs smaids ir dabīgs un īsts. Ja nevari savādāk, tas atceries kādu smaidu tevī raisīja kāda tev simpātiska puiša labs joks. Šāds smaids noteikti derēs.

4. Pārliecinies, ka attēls ir fokusēts uz tevi
Ir forši, ka tev ir sanācis pabūt Ēģiptē un ka tu kopā ar draudzenēm esi nofotografējusies uz piramīdu fona. Tomēr šāda bilde nav piemērota ievietošanai iepazīšanās portālā, jo tie kas uz to skatīsies vienkārši nesapratīs kura no šīm meitenēm esi tu. Viņus interesē, kā izskaties tu. Un tu taču vēlies, lai Viņam rodas vēlme iepazīties ar tevi un nevis tavām draudzenēm.
Ja tev nav citas labas bildes un tu neproti lietot fotoredaktoru, lai izgrieztu no bildes tikai sevi, tad vismaz izvēlies tādu attēlu, kurā tu esi kreisajā pusē. Lielākajā daļā pasaules cilvēki ir pieraduši lasīt no kreisās uz labo pusi, un arī pētot attēlus, cilvēki tos apskata no kreisās uz labo pusi. Tāpēc šādi tu vismaz būsi pirmā, kuru viņš ievēros.

5. Ievieto arī tādu attēlu, kuros tu esi redzama pilnā augumā
Ir ļoti vēlams ievietot arī vismaz vienu tādu attēlu kurā tu esi redzama pilnā augumā. Tikai centies gan lai šis attēls ir pēc iespējas jaunāks. Iepazīstoties internetā ir ierasts, ka visi visiem melo. Vīrieši sevi padara garāku, bet sievietes kļūst jaunākas un vieglākas. Vēlies, lai tavs potenciālais jaunais pielūdzējs tev uzticas? Tad parādi, ka tev nav nekā slēpjama un ka tu esi tāda, kāda tu esi.

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *

nineteen − 9 =

Šajā vietnē surogātpasta samazināšanai tiek izmantots Akismet. Uzziniet, kā tiek apstrādāti jūsu komentāru dati.