10 iemesli sākt ceļot

10 iemesli sākt ceļot

Ja arī tu sapņo par ceļošanu, bet tomēr vienmēr atrod kādu iemeslus to nedarīt,  tad piedāvājam tev 10 iemeslus, kāpēc tomēr ir vērts sākt ceļot!


1. Jaunas idejas
Vēlies izmainīt savu dzīvi, bet nezini kā sākt? Tevi neapmierina darbs vai personīgā dzīve, varbūt tu nezini ko īsti gribi? Ja tā, tad ir īstais laiks doties ceļā. Aktīvā atpūta labi attīra apziņu un ceļojuma laikā tu vari nākt pie apskaidrības ar ko īsti vēlies nodarboties, atrast ideju grāmatai vai ideju biznesam un saprast ko to tu patiesībā no dzīves gribi.

2. Nauda
Kur iegūt naudu ceļojumam? Patiesībā ceļot nav tik dārgi kā reizēm šķiet. Nav noteikti jāpērk dārgus ceļojumus. Varat doties patstāvīgā ceļojumā un tam tev pietiks ar samērā nelielu summu.

3. Iespaidi
Ceļojumi dod sajūtu, ka mēs dzīvojam pilnasinīgu dzīvi. Ceļojot tu sāksi dzīvi baudīt. Daudzi cilvēki tērē daudz naudas dažādiem televizoriem, telefoniem un citām lietām, tomēr prieks no pirkuma ilgst tikai neilgu laiku, kamēr patīkamās ceļojumā gūtās emocijas mūs var sildīt pat vairākus mēnešus.

4. Problēmas
Vēl viens iemesls doties ceļojumā ir tavā dzīvē sakrājušās problēmas. Ja tev sāk šķist, ka nu jau problēmu kļūst par daudz, tad labākais ko tu vari darīt, ir uz kādu laiku doties no tā visa prom. Iespējams, ka esi sastrīdējies ar mīļoto vai tev ir radušās problēmas darbā, tomēr kad tu esi no tā visa prom un pārslēdzaties uz jauniem notikumiem un cilvēkiem, tavi horizonti kļūst plašāki un pēc kāda laika problēmas sāks šķist mazas un nenozīmīgas.

5. Ir vērts ceļot arī vienkārši tāpēc, lai apskatītu pasauli
Bieži vien mēs nenovērtējam to, kas mums ir dots. Tu ieraudzīsi bagātas un nabadzīgas valstis, jaunas kultūras un paražas. Un iespējams, ka tu ieraudzīsiet arī to, ka patiesībā tu nedzīvo nemaz tik slikti. Katrā valstī ir savi plusi un mīnusi un tu tos visus ieraudzīsi.

6. Jaunas zināšanas
Ceļojumu laikā vienmēr var iemācīties kaut ko jaunu. Tā var būt jauna valoda vai zināšanas par kādas valsts kultūru un tradīcijām, jauni ēdieni vai citas zināšanas, kuras tu iegūsiet no citiem tādiem pašiem ceļotājiem kā tu.


7. Bagāža
Tev nav nepieciešama liela bagāža. Tev nav jāņem līdz ar mantām piebāztas somas. Mūsdienās ir vieglāk visu nepieciešamo nopirkt uz vietas, vai izmantot ķīmisko tīrītavu pakalpojumus. Jo mazāk mantu tev ir līdz, jo brīvāks tu esi ceļojot un jo vairāk tu varēsi no ceļojuma atvest.

8. Drošība
Daudzi cilvēki baidās ceļot, jo baidās par personisko drošību. Šajā gadījumā viss ir atkarīgs no izvēlētās valsts uz kuru tu vēlies doties. Ja vēlies drošību un komfortu, tad dodieties uz Eiropu. Ja vēlaties ko nervus kutinošāku, tad dodieties uz Āziju vai Latīņameriku. Katrā kontinentā ir gan drošākas, gan nedrošākas valstis, tev ir tikai jāizdomā ko tu vēlies un jāveic neliela izpēte.

9. Piedzīvojumi
Neviens ceļojums neiztiek bez piedzīvojumiem. Gandrīz mēs visi par tiem sapņojam sēžot pie saviem televizoriem un datoriem. Tomēr patiesus piedzīvojumus var atrast tikai reālā dzīvē. Kādam piedzīvojums ir došanās uz jaunu restorānu, bet citam trīs dienu pārgājiens pa mežu. Ja vēlies jaunus piedzīvojumus, ceļošana ir viens no labākajiem veidiem kā tos iegūt.

10. Ceļošana paplašinās tavu pasaules uztveri, atbildēs uz taviem jautājumiem, padarīs tevi iecietīgāku un prātīgāku, kā arī liks tev aizdomāties par dzīves jēgu un tās prioritātēm.


Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta.

13 − one =

Šajā vietnē surogātpasta samazināšanai tiek izmantots Akismet. Uzziniet, kā tiek apstrādāti jūsu komentāru dati.