12 patiesības par attiecībām

  •  
  •  
  •  
  •  

Patiesības par attiecībām
Ir ļoti vienkārši attiecības sabojāt, padarīt tās sāpīgas un neizturamas, bet grūti veidot un saglabāt. Rakstā 12 vienkārši atgādinājumi, kas tev palīdzēs saglabāt attiecības.

1. Attiecības prasa nepārtrauktu darbu
Nevienas attiecības nebūs ciešas un pa īstam tuvas, ja abi partneri pie tām nestrādās. Kad katrs pats sevi uzkurina, patur visu sevī un noklusē patiesos aizvainojuma iemeslus, attiecības jūk. Atvērta domu apmaiņa un godīgums, ir galvenā attiecību panākumu atslēga.

2. Tu dabū atpakaļ tikai to, ko ieguldi
Ja vēlaties lai tevi mīl, mīli arī pats. Vēlies iemantot uzticamu draugu – kļūstiet arī pats par tādu draugu. Ja vēlies, lai tevi saprot, mēģiniet saprast citus. Šīs uzskaitītās lietas nav tikai teorija, bet gan neskaitāmas reizes pārbaudīta dzīves realitāte. Izmēģini pats un tu pamanīsiet rezultātus.

3. Nekad necīnieties par vietu kāda cilvēka dzīvē
Nekad nelūdz sev vietu kāda cita cilvēka dzīvē. Jo, ja otrs cilvēks tiešām vēlēsies tevi redzēt savā dzīvē, viņš noteikti atradīs tam laiku un vietu. Viss pārējais ir tikai atrunas.

4. Nekas dzīvē nenotiek bez iemesla
Dzīvē vienmēr būs cilvēki, kas jūs izmantos, cilvēki kas pārbaudīs un vēl citi cilvēki, kas kaut ko iemācīs. Tomēr viņi visi arī ienesīs tavā dzīvē kaut ko labu. Tā ir dzīves pieredze. Iemācies izšķirt, kuri cilvēki tev ir doti pieredzei un kuri ir doti dzīvei. Tas tev dzīvē bieži noderēs.

5. Visi cilvēki ar laiku mainās un tas nav nekas slikts
Laika gaitā mūsu prasības mainās un tas ir dabīgi. Ja tu kādreiz dzirdu sev vērstu: “Tu esi mainījies”, tas nebūt nenozīmē, ka tu esi palicis sliktāks. Visbiežāk tas nozīmē tikai to, ka jūs esat izvēlējies savu dzīves ceļu un pārstājis izpatikt citiem. Labāk ir būt atklātam un patiesam, taču turpināt darīt to ko liek sirds.

6. Laime ir mūsos un arī laimīga dzīve ir mūsu rokās
Ja tu nevari atrast kopīgu valodu pats ar sevi, tad par ko vispār var runāt? Vai tad var būt stipras attiecības ar citiem, ja tu nespēj tikt skaidrībā ar savu dzīvi? Neviens cits, kā vien tu pati nespēs tevi padarīt laimīgu. Laime ir darbs. Katram pašam tā ir jāizaudzina un tikai pēc tam ar to var dalīties. Ja tava laime ir partnera rokās, ir vērts nedaudz padomāt par to, ka iespējams ka tu pati esi kaut ko palaidusi garām. Vienmēr atceries, ka laimes avots ir jāmeklē sev un ne citos.

7. Piedošana palīdz darīt dzīvi labāku
Piedot nenozīmē tikai pateikt otram cilvēkam, ka viss ir piedots. Piedot – nozīmē saprast, ka tu neļausi kādam nodarījumam izjaukt tavu dzīvi. Piedošana ir dzīves princips. Piedošana nenozīmē izsvītrot no atmiņas pāridarījumu, bet gan atlaist apvainojuma un gūt no šī pāridarījuma sev mācību.

8. Jūs nevarat izmainīt citus cilvēkus, mainīties varam tikai mēs paši
Necenties izmainīt citus cilvēkus, labāk atbalsti šos cilvēkus un palīdziet ar dzīves piemēru. Ja tev nepatīk jūsu partnera uzvedība, nevajag cerēt, ka viņš pats ar laiku mainīsies. Ja tu tiešam vēlies, lai viņš mainās, vienkārši pasakiet to viņam un palūdz rast kompromisu. Svarīgi ir darīt visu atklāti, lai tavs partneris saprot kur slēpjas problēma.

9. Strīdi nogalina laiku un nenes nekādu labumu
Jo mazāk laika tu tērē strīdiem, jo vairāk laika jums paliek tiem cilvēkiem, kurus tu patiesi mīli. Tā vietā lai strīdētos ar mīļoto, ievelc elpu, nomierinieties un mierīgi apspriediet situāciju. Kopā jūs vienmēr atradīsiet kādu izeju.

10. Citreiz ir labāk, ja cilvēki aiziet no tavas dzīves
Ja tev apkārt esošie cilvēki aizvien vairāk un vairāk sēžas tev uz kakla, iespējams, ka būs labāk ja tie aizietu no tavas dzīves. Ja kāds patstāvīgi tevi pazemo un dara tavu dzīvi neizturamu, zini, ka ir laiks atrast sevī drosmi un pašcieņu, lai tu pazustu no šo cilvēku dzīves. Būs sāpīgi, bet tikai sākumā. Turklāt tas ir labāk nekā ciest sāpes un pazemojumus visu atlikušo dzīvi.

11. Viens labs vārds var radīt garu ceļu
Cieni katru savas dzīves mirkli. Katru dienu attiecības var palikt stiprāks un stabilākas tikai pateicoties kādam labam vārdam vai darbam, kas iemieso tavu jūtu patiesumu. Atceries, ka viens smaids var izmainīt un padarīt labāku visu šī cilvēka pasauli.

12. Dažreiz pat visstiprākās attiecības nav mūžīgas
Diemžēl cilvēki nedzīvo mūžīgi. Tāpēc katru mirkli mīli un novērtē tos kuri mīl tevi. Tu nekad līdz galam nespēj aptverat ko šie cilvēki tev nozīmē, kamēr neesi tos zaudējusi. Tas, protams, nenozīmē, ka, ja attiecības nevar būt mūžīgas, ka tad nav jēgas tās uzsākt. Ir vērts cīnīties par katru dzīves laimes mirkli.


  •  
  •  
  •  
  •  

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *

six − one =

Šajā vietnē surogātpasta samazināšanai tiek izmantots Akismet. Uzziniet, kā tiek apstrādāti jūsu komentāru dati.