10 biežākie iemesli, kāpēc vīrieši krāpj sievietes

10 biežākie iemesli, kāpēc vīrieši krāpj
Ļoti daudzās jomās vīriešu domāšanas veids pilnīgi atšķiras no tā kā mēdz domāt sievietes un īpaši spilgti tas izpaužas tajā kā vīrieši un sievietes uztver krāpšanu. Daži vīrieši uzskata, ka tiem pati dabas ir devusi tiesības ielaisties seksuālās attiecībās ar daudzām sievietēm. Bet citi vīrieši krāpj vienkārši tāpēc, ka tiem gribas jaunas emocijas. Tomēr šie vēl nebūt nav visi iemesli, kāpēc vīrieši mēdz krāpt savas sievietes. Turpini lasīt un uzzini 10 populārākos iemeslus, kāpēc vīrieši krāpj!


Lūk, arī paši biežākie iemesli, kāpēc vīrieši krāpj:
1. Neapmierinātība ar savu seksuālo dzīvi. Nespēja atklāti runāt par visām tēmām, nespēja izstāstīt par savām vēlmēm un dziņām, bailes tikt nesaprastam, atgrūstam vai apsmietam. Daudzi vīrieši un arī sievietes bieži klusē par to, ko tie patiesībā vēlas un tie pilnībā spēj atklāties tikai kādam svešam cilvēkam no malas.

2. Sadzīves problēmas. Šī ir vēl kāda problēmu grupa, kas kaut kādā laika posmā var rasties gandrīz jebkurā ģimenē. Vieglums, kaisle un patīkamais satraukums kas valdīja jūsu attiecībās pirms kāzām, var zust tiklīdz kā nākas saskarties ar ikdienišķām sadzīves problēmām. Katrā ģimenē šīs problēmas izpaužas savādāk un dažādi cilvēki arī dažādi uz tām reaģē. Daži šādas problēmas spēj pieciest pat gadiem ilgi, bet citi vēlas no tām aizbēgt un sāk meklēt attiecību vieglumu malā.

3. Ziņkārība. Reizēm vīrieši krāpj vienkārši aiz ziņkārības. Daudzi uzskata, ka visi vīrieši kādreiz ir krāpuši savas sievas un tie vienkārši vēlas pamēģināt, kā tas ir. Vēl citi to dara, tāpēc ka tos piesaista aizliegtā augļa saldums.

4. Izklaide
Bieži vīrieši krāpj arī tādēļ, ka tie pārsātināti ar ģimenes dzīvi un tie meklē papildu prieka avotus. Tie var būt gan vienreizēji sakari, gan gadiem ilgi romāni, par kuriem to sievas pat nenojauš.

5. Pieredze. Daudziem vīriešiem var sākt šķist, ka to sekss ar sievu ir pārāk vienveidīgs. Turklāt ja vīrieša pirmā (un vienīgā) seksuālā pieredze ir bijusi ar tā sievu, tad pieaug iespēja, ka vēlāk vīrietis varētu vēlēties savu pieredzi papildināt.

6. Pašapliecināšanās. Vīrieši ar zemu pašvērtējumu šādā veidā cenšas apliecināties un sev pierādīt, ka tie joprojām ir pievilcīgi un seksuāli.


7. Brunču mednieks. Ja vīrietis ir brunču mednieks, tad tā sievietei ir īsta neveiksme. Īpaši ja tā vēlas nodibināt ģimeni vienreiz un uz visiem laikiem. Pirmām kārtām tādai sievietei vajadzētu saprast, ka šāds vīrietis diez vai kādreiz mainīsies. Pat ja tā uzvedība ir mainījusies, nav pamata uzreiz atslābināties un domāt, ka tā tas būs vienmēr. Bieži sievietes kuras tiekas ar brunču mednieku domā, ka šim vīrietim pirms tam vienkārši nav veicies ar sievietēm un ka viņa būs tā īstā un vienīgā, ar kuru tas būs laimīgs līdz mūža galam. Tomēr tā ir kļūda un nav lielu izredžu, ka vīrietis, kurš ir pieradis mainīt sievietes biežāk nekā zeķes, pēkšņi varētu mainīties. Sievietei, kura mīl brunču mednieku, viņš ir jāpieņem tāds kāds tas ir un jābūt gatavai uz visu. Un, ja šis vīrietis tiešām izmainās, tad lai tas tai kļūs par patīkamu pārsteigumu.

8. Mīlestības un izpratnes trūkums. Reizēm mēdz gadīties, ka vīrieša jūtas pret sievieti jau sen ir zudušas, bet tas joprojām kaut kāda iemesla dēļ turpina ar šo sievieti dzīvot. Šādi iemesli var būt darbs vai, piemēram, bērni. Jāpiebilst, ka šī problēma ir aktuāla arī sieviešu vidū.

9. Slikts piemērs no bērnības. Reizēm vīrietis pats ir audzis nepilnā ģimenē, vai tā tēvs ir krāpis māti. Un vīrietim izaugot, tas pārņem sava tēva uzvedības modeli.

10. Alkohols. Kā zināms tad alkohols cilvēku prātos spēj likvidēt daudzus aizliegumiem. Daži cilvēki tā ietekmē vairs nespēj sevi kontrolēt un tie tupi seko saviem instinktiem.

Un kā tu domā, kāpēc vīrieši krāpj sievietes?


  •  
  •  
  •  
  •  

1 komentārs

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *

eighteen − five =

Šajā vietnē surogātpasta samazināšanai tiek izmantots Akismet. Uzziniet, kā tiek apstrādāti jūsu komentāru dati.