Ko par tevi stāsta tava mīļākā seksa poza

Ko par tevi stāsta tava mīļākā seksa poza
Sekss ir kas vairāk nekā tikai fizisks kontakts. Sekss un tas, kā tu ar to nodarbojies, ir tavas audzināšanas, emociju un rakstura atspulgs. Uzzini, ko par tevi stāsta tava mīļākā seksa poza!

Mūsu ierastajā ikdienas dzīvē, kurā ir daudz sabiedrībā pieņemtu normu un ierobežojumu, sekss ir viena no tām nedaudzajām dzīves jomām, kurā cilvēks var būt tāds, kāds patiesībā ir. Un tāpēc ir tikai pašsaprotami, ka tava mīļākā seksa poza var par tevi arī šo to pastāstīt.

Un, lūk, arī pašas pozas un to stāsts par tevi!

Misionāru poza
Ja tava mīļākā seksa poza ir tieši misionāru poza, tad tas nozīmē, ka tu alksti pēc maksimālas fiziskas tuvības. Kaut arī šī poza tiek uzskatīta par garlaicīgu un neoriģinālu, tai tomēr ir dažas būtiskas priekšrocības. Pirmām kārtām, jau tieši šajā pozā ir visvienkāršāk sasniegt orgasmu, un, otrkārt, tikai šajā pozā iespējams skatīties sava partnera acīs, skūpstīties un baudīt pilnīgu abpusēju maigumu.
Kā uzskata daži seksologi, vīriešiem, kuri dod priekšroku šai pozai, vajadzētu būt ļoti romantiskiem, tomēr no šāda vīrieša, visticamāk, nesagaidīt neprātīgu rīcību un piedzīvojumus.
Līdzīgi ir arī ar sievietēm – tās sievietes, kuras dod priekšroku šai pozai, ir vai nu kautrīgas, vai izjūt nepieciešamību pēc drošības vairāk nekā citas sievietes.

Jātnieces poza
Vīrieši, kuriem patīk, ja sieviete atrodas augšpusē, ir nesavtīgi, dāsni džentlmeņi, kuri rūpējas par savas mīļotās seksuālo labsajūtu. Runājot par šo pozu, jāatceras, ka tā ir arī penim vistraumatiskākā poza, tāpēc novērtē savu vīrieti, ja viņš to dara tikai tevis dēļ.
Šī poza ir izdevīga abiem partneriem, jo, ja procesu vada sieviete, tad iespēja, ka viņa sasniegs orgasmu, pieaug vairākkārt. Bet, ja kustas galvenokārt vīrietis, tas maksimizēs viņa izjūtas un baudu.
Vīrietis gan šo pozu var izvēlēties arī tāpēc, ka viņam vienkārši slinkums vai ja viņš ir noguris. Tomēr neatkarīgi no tā, kādi ir patiesie iemesli, kāpēc vīrietis šo pozu izvēlas, ir skaidrs, ka sievietei tā ir īsta Dieva dāvana, jo tieši šī ir tā poza, kurā sievietei ir vislielākās izredzes sasniegt orgasmu.

Jātnieces poza ar muguru pret vīrieti
Šajā pozā visas rūpes par baudu gulstas uz sievietes pleciem, jo tieši viņa kontrolē ātrumu un iekļūšanas dziļumu.
Ja šo pozu izvēlas vīrietis, tas var nozīmēt, ka viņš ir vizuālists, kurš seksa laikā izjūt nepieciešamību redzēt savu sievieti pilnībā.
Bet, ja šo pozu mīl sieviete, tad tas, visticamāk, nozīmē to, ka šī sieviete ir stipra, enerģiska būtne, kura pieradusi par visu atbildēt pati.

Sunīšu poza
Šī poza mūs atgriež pie dabas saknēm. Šo pozīciju visbiežāk izvēlas agresīvi, enerģiski, egoistiski un mērķtiecīgi cilvēki. Sunīšu poza ir viena no tām, kurā partneriem nav acu kontakta, un tas var liecināt par to, ka šo pozu izvēlas vai nu cilvēki, kuri orientēti uz gadījuma seksu, vai arī tādi cilvēki, kuri ir kopā pietiekami ilgi, lai vairs nepārdzīvotu par skūpstu un emocionālā kontakta trūkumu.
Citiem vārdiem, šo pozu izvēlas tie, kuriem fiziskā bauda ir svarīgāka par emocionālo kontaktu. Jo, kā zināms, tad fizioloģiskajā ziņā šī poza ir visai izdevīga: vīrietim tā nodrošina dziļāku iekļūšanu, bet sieviete var baudīt intensīvu G punkta stimulāciju.

Uz sāniem, vīrietis no aizmugures
Šī poza raksturīga tiem romantiskajiem vīriešiem, kuri vēlas aplidot savu mīļoto pat seksa laikā. Poza ļoti piemērota tam, lai vīrietis varētu čukstēt maigus vārdus sievietes austiņā arī seksa laikā.
Turklāt mīlniekiem šī poza nodrošina arī maksimālu ķermeņa kontaktu, bet tas seksā gūto baudu var pacelt pavisam jaunā līmenī.
Šī poza var lieliski noderēt tām sievietēm, kuras nevēlas nodarboties ar seksu slikta garastāvokļa, depresijas vai kautrības dēļ. Un, raugoties no sievietes viedokļa, šī ir arī visai komfortabla poza.

Stāvus
Ja mīli tieši šo pozu, tad tas var nozīmēt to, ka izjūti nepieciešamību pēc pašizteiksmes un cieņas.
Vīrietis, kurš gatavs nodarboties ar seksu, stāvot kājās, visticamāk, ir neatlaidīgs un jautrs. Varbūt pat nedaudz ekshibicionists, jo tieši šajā pozā visvieglāk trāpīties acīs kaimiņiem vai parastiem garāmgājējiem.

Un kādas pozas patīk tev?

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *

9 − four =

Šajā vietnē surogātpasta samazināšanai tiek izmantots Akismet. Uzziniet, kā tiek apstrādāti jūsu komentāru dati.