Cilvēks un viņa asins grupa

  •  
  •  
  •  
  •  

Cilvēks un viņa asins grupa

Eksistē viedoklis, ka cilvēka asins grupai ir īpaša ietekme uz cilvēku un tā dzīvi. Uzzini ko par cilvēku var pastāstīt viņa asins grupa!

I asins grupa

Šī asins grupa tiek uzskatīta par pašu senāko, pēc zinātnieku aplēsēm šai asins grupai ir no 40 līdz 60 tūkstoši gadu. Tiek uzskatīts, ka šajā laikā cilvēki barojās salīdzinoši smagu barību, tādu kā savvaļas augi, kukaiņi, un gaļa.
Šīs asins grupas cilvēkiem ir ieradums  ķerties uzreiz pie vairākiem darbiem, un  parasti  tie nenoved šos darbus līdz galam. Pozitīvā ziņa ir tāda, ka šādi cilvēki vienmēr atradīs citu, kas piekritīs izdarīt šo darbu viņu vietā, bet viņi paši ar prieku uzņemsies darbu izpildes procesa kontroli. Šādi cilvēki smagi reaģē uz citu cilvēku pavēlēm, kaut  paši ar baudu dos pavēles citiem. Šīs rakstura īpašības padara šos cilvēkus piemērotus dažāda līmeņa vadošiem amatiem . Šīs asins grupas cilvēkiem piemīt visas līderim nepieciešamās īapašības.

Veselības riski
Šīs grupas cilvēku veselības pamatu pamats ir kustības. Cilvēki ar pirmo asins grupu dod priekšroku gaļas ēdieniem, un tādēļ to organismam ir jātiek galā ar smagu barību, un tas nozīmē ka tiem ir daudz jākustas. Ja cilvēks ar I asins grupu sāk kustēties pārāk maz, nebūs ilgi jāgaida līdz šim cilvēkam sāksies problēmas ar veselību.

Vīrieši un seksualitāte
Šīs asins grupas vīrieši ir īsti brunču mednieki. Šādi vīrieši prot iegūt gandrīz jebkuras sieviete labvēlību, uz to tiem ir īpašs talants. Šādiem vīriešiem īpaši patīk tādas sievietes, kuru iekarošanā tie var nodemonstrēt visus savus iekarotāja talantus. Un ja sieviete šādam vīrietim ļausies, tad visticamāk tā nevilsies,  jo I asins grupas vīrieši parasti ir lieliski mīlnieki.

Sievietes un seksualitāte
I asins grupas sievietēm ir grūti saprast ko nozīmē daudz seksa. Lai apmierinātu šādu sievieti vīrietim ir tiešām daudz  un ļoti jācenšas. Un seksā šādas sievietes, vīrieti spēj  viegli novest līdz pilnīgam spēku izsīkumam. Šīs asins grupas sievietes ir ļoti pievilcīgas, bet greizsirdīgas un viņu vīriešiem  būs bieži  jāpierāda sava uzticība.

II asins grupa

Šī asins grupa parādījās aptuveni pirms 25 – 15 tūkstošiem gadu. Šajā laikā cilvēki pamazām kļuva par visēdājiem. Šajā laikā cilvēki sāka nodarboties ar zemkopību un pieradināt savvaļas zvērus. Šobrīd visvairāk cilvēku ar II asins grupu dzīvo Japānā un Rietumeiropā.

Šīs asinsgrupas cilvēki ir slēpti līderi. Atšķirībā no I asinsgrupas cilvēkiem kuri mēdz konfliktēt, II asinsgrupas cilvēki viegli piemērojas jeb kurai videi. Pie šādiem cilvēkiem bieži griežas pēc padoma, turklāt citu problēmas šādi cilvēki risina labāk nekā savas. Šīs asinsgrupas cilvēki ir arī ļoti komunikabli. II asins grupas cilvēkiem piemērotākās ir ārsta, administratora, skolotāja un citas apkalpojošās sfēras profesijas.

Veselības riski
Šīs grupas cilvēkiem parasti ir vāja redze, liesa un  sirds. Šīs grupas cilvēkiem nevajadzētu ielaist aknu, nieru un reproduktīvās sistēmas slimības.

Vīrieši un seksualitāte
Šīs grupas vīrieši parasti ir kautrīgi un savas jūtas izrāda ar maigiem pieskārieniem vai skatieniem. Ja šāda vīrieša sieviete spēs pierādīt tam savu uzticību, tad vīrietis tai būs uzticīgs līdz mūža galam.

Sievietes un seksualitāte
Jums būs grūti atrast labāku sievu par II asins grupas pārstāvi. Viņas ir rūpīgas, mīlošas un galvenais uzticīgas. Tomēr gultā viņa baidīsies uzticēties, būs nepamatoti aizdomīga un pat kautrīga. Nav panākt  lai šāda sievietes vīrietī iemīlas, un pat ja jums tas izdosies, viņa visticamāk nekad pirmā tajā neatzīsies.

III asins grupa

Šī asins grupa ir radusies aptuveni pirms 15 – 17 tūkstošiem gadu. Tiek uzskatīts ka šī asins grupa radusies laikā, kad cilvēki pārcēlās no karstāka klimata uz vēsāku. Un asins grupa radās aukstāka klimata dēļ radušās mutācijas rezultātā. Pašlaik visvairāk cilvēku ar šo asins grupu ir Austrumeiropā.

Šīs asins grupas cilvēki ir precīzi un pacietīgi izpilda tiem uzdotos uzdevumus. III asins grupas cilvēkiem vispiemērotākās ir juvelieru, kardioķirurgu, ekonomistu un valsts ierēdņu profesias. Šīs asins grupas cilvēkiem viegli padodas noskaidrot patiesību, un tāpēc šādiem cilvēkiem ir piemērotas arī advokātu, revidentu, izmeklētāju un nodokļu inspektoru profesijas.

Veselības riski
III asins grupas cilvēku galvenās veselības problēmas ir ar vēderu, barības vadu un ar visām tām ķermeņa vietām un orgāniem kurās ir gļotāda.

Vīrieši un seksualitāte
Šīs grupas vīriešiem ir pavedēju un tiem ir donžuānu slava. Kaut patiesībā viņi paši apzinās, ka tā nebūt nav 100% taisnība. Šādi vīrieši ļoti baidās no mīlestības un tāpēc parasti aprobežojas ar īslaicīgiem romāniem. Ģimenes dzīvē tie reti kad būs neuzticīgi, un tie nebūt nebūs slikti vīri. Sieviete kuras vīrs ir šīs asins grupas pārstāvis, vienmēr var paļauties uz viņa palīdzību un atbalstu. Tā kā seks šīs asins grupas pārstāvim nav galvenais, tad sievietei ir tiešām jāprot šādu vīrieti apburt.

Sieviete un seksualitāte
III asins grupas sievietes vienmēr cenšas būt ekstravagantas savās attiecībās. Tomēr šāda sievietes uzvedība padara vīriešus uzmanīgus un liek šaubīties par tās uzticību. Šādām bažām gan nav pamata,  šīs sievietes ir padevīgas un uzticīgas. Šīs asinsgrupas sievietes bieži vēlas uzņemties vadošo lomu attiecībās,  īpaši izteikti tas ir tad, ja šādas sievietes partneris arī ir šīs asins grupas pārstāvis.

IV asins grupa

Šī asins grupa ir pati jaunākā un tiek uzskatīts ka tā ir radusies sajaucoties I un III asins grupu asinīm. Šī asins grupa arī ir ļoti reta, un tiek uzskatīts ka šāda asins grupa ir aptuveni 5% pasaules iedzīvotāju.

Šīs asins grupas cilvēki parasti ir spējīgi uz ilgstošu sēdēšanu, tāpēc tiem der tādas profesijas kā arhīva darbinieks, zinātnieks vai izgudrotājs.

Veselības riski
Šīs asins grupas cilvēkiem parasti ir laba imunitāte, un vienlaicīgi tiem ir tendence uz ļoti nopietnām slimībām.
IV asins grupas cilvēkiem visbiežāk ir problēmas ar dzirdes orgāniem, ādu un locītavām.

Vīrieši un seksualitāte
Šīs grupas cilvēkus velk pie sievietēm, kā metāla skaidiņas velk pie spēcīga magnēta. Šādi vīrieši viegli iekaro jebkuru sievieti. Aplidošanā šiem vīriešiem nav konkurentu, un šie vīrieši ir labi mīļākie. Kaut arī sieviešu kompānijā šie vīrieši jūtas visai labi, tie tomēr pilnībā savām jūtām neļaujas.

Sievietes un seksualitāte
Seksualitātē IV asins grupas sievietēm nav līdzīgu. Šādas sievietes vienmēr ir vīriešu uzmanības centrā. Savukārt pašas šīs asins grupas sievietes uzmanība nav lemta visiem. Šādās sievietes zin savu vērtību,  ir ļoti prasīgas, un pieprasa visu vīrieša uzmanību tikai sev. Ja atradīsies vīrietis kurš nežēlojot laiku un spēkus iegūs šādu sievieti, tad galu galā šī sieviete tomēr atdos vadības grožus vīrieša rokās.


  •  
  •  
  •  
  •  

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *

two × 3 =

Šajā vietnē surogātpasta samazināšanai tiek izmantots Akismet. Uzziniet, kā tiek apstrādāti jūsu komentāru dati.