Kā piedot apjomu plāniem matiem

Kā piedot apjomu plāniem matiem
Kā piedot apjomu plāniem matiem

Ja līdzīgi kā daudzām citām sievietēm arī tevi daba ir apveltījusi ar plāniem matiem, iespējams, ka tev noderēs šis raksts, kurā stāstīsim, kā piedot apjomu plāniem matiem.

Celiņš sānos
Ja mati ir plāni celiņš galvas centrā nav tā labākā ideja, jo tas neliks matiem izskatīties apjomīgākiem. Lai matu kārtojums izskatītos apjomīgāks labāk izvēlēties veidot celiņu sānos.

Viegls uzķemmējums
Un šajā gadījumā nav domāts uzķemmējums, kas tiek veikts ar parastu ķemmi. Ir kāds cits veids, kā piešķirt matiem apjomu, un to veido ar zobu birsti. Sadaliet matus ar celiņu un uzķemmējiet šķipsnas tikai pie pašām saknēm. Tad novirziet celiņu pāris centimetrus uz sāniem un atkārtojiet procedūru. Veiciet to vairākas reizes.

Šampūns tikai saknēm
Plānu matu gadījumā mati ir pareizi jāmazgā. Šampūns ir jāuzklāj un jāiemasē tikai matu saknēs. Ja šampūns tiks iemasēts visā matu garumā, ieskaitot galiņus, tas tos var padarīt sausus. Šādi mati var kļūt vizuāli kuplāki, bet vienlaikus izskatīties pēc salmiem.

Neklājiet kondicionieri uz matu saknēm
Savas nianses ir arī kondicioniera lietošanā. Atšķirībā no šampūna to nevar uzklāt tieši saknēm. Kondicionieris padarīs matus smagākus sakņu rajonā un no cerētā apjoma nebūs ne miņas. Turklāt tas arī liks matiem ātrāk kļūt netīriem.

Žāvējiet matus ar galvu uz leju
Ja vēlaties panākt lielāku matu apjomu, izvairieties no matu žāvēšanas sukājot tos no matu saknēm līdz galiņiem. Labāk nolaidiet galvu zemē un virziet fēna gaisa strūklu uz matu saknēm. Tas padarīs matus kuplākus un apjomīgākus.

Īsāks matu griezums
Bieži vien gari un smalki mati ir arī plāni, jo matu smagums tos velk zemē. Pavisam savādāk ir ar īsiem un vidēja garuma griezumiem. Tos ir viegli veidot, tie labi tur formu un saglabā apjomu.

Slāņains griezums
Ja nevēlaties šķirties no gariem matiem, bet joprojām vēlaties kuplus matus, izeja var būt slāņains griezums. Taisns griezums var likt matiem izskatīties plakaniem, īpaši ja tie ir plāni mati. Salīdzinot daudzslāņains griezums ar ielaidumiem izskatīsies pamanāmi apjomīgāks.

Apjomīgs krāsojums
Plānus matus labāk nekrāsot vienā tonī. Pastāv sarežģītākas metodes, kas ar krāsas palīdzību palīdz uzsvērt atsevišķas šķipsnas un tādējādi vizuāli palielina matu apjomu. Lai vēl vairāk izceltu efektu, mati pēc šādas krāsošanas ir jāveido viļņaini vai ar locītiem galiem.

Izmantojiet sauso šampūnu
Sausais šampūns var būt īsts atradums plānu matu īpašniekiem. Pirmkārt jau plāni mati var ātri kļūt taukaini sakņu rajonā. Savukārt sausais šampūns, kas uzklāt uz matu saknēm labi uzsūks liekos taukus. Otrkārt šāds šampūns piepaceļ matus sakņu rajonā un padara tos blīvākus. Tāpat sauso šampūnu var uzklāt matiem visā to garumā, lai tie iegūtu lielāku apjomu.

Pareiza matu veidošanas līdzekļu lietošana
Kā visā, arī lietojot matu ieveidošanas līdzekļus, ir jāievēro mērenība. Nav prāta darbs tos lietot pārlieku lielos daudzumos. Lielos daudzumos uzklāti līdzekļi padara matus smagus un laupa tiem apjomu.
Tāpat izvēloties matu veidošanas līdzekļus, ir jāpievērš uzmanība to tekstūrai, jo tālu ne visi no šādiem līdzekļiem veicinās matu apjoma pieaugumu. Plānu matu gadījumā būtu jāizvairās no eļļām un gēliem to vietā dodot priekšroku viegliem izsmidzināmiem līdzekļiem un putām.

Ilgviļņi
Tā vietā, lai plānus matus taisnotu un pieglaustu, labāk apsveriet ilgviļņu izveidi. Viļņaini un lokaini mati var dot labu rezultātu matu apjoma audzēšanai.

Nevērīgs matu kārtojums
Vēl kāds matu kārtojums, kas var piešķirt matiem vajadzīgo apjomu, ir nevērīga stila frizūra. Frizūra ar it kā nedaudz izspūrušiem un izlaistiem matiem var likt tiem izskaties kuplākiem un apjomīgākiem.

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *

5 × five =

Šajā vietnē surogātpasta samazināšanai tiek izmantots Akismet. Uzziniet, kā tiek apstrādāti jūsu komentāru dati.