Kā kļūt harizmātiskam

  •  
  •  
  •  
  •  

Kā kļūt harizmātiskam
Kas īsti ir harizmātiski cilvēki? Tie ir cilvēki, kuri pievelk apkārtējos cilvēkus. Cilvēki, ar kuriem ir patīkami kontaktēties un strādāt. Harisma attīstās dažādos veidos, un galvenais harismas iemesls ir pārliecība par sevi un augsts pašnovērtējums. Šis raksts pastāstīs, kādas īpašības ir nepieciešamas, lai tu kļūtu par harizmātisku cilvēku. Uzzini piecus praktiskus padomus, kā kļūt harizmātiskam.

1. Pārliecība
Tu vēlies būt harizmātisks? Bet cik ļoti tu esi par sevi pārliecināts? Attīsti sevī iekšēju pārliecību. Cilvēki neapzināti jūt to, kas slēpjas dziļi tevī. Tas īpaši labi ir redzams sieviešu un vīriešu attiecībās. Sievietes ļoti labi redz tos vīriešus, kuriem piemīt iekšējs spēks un pārliecība. Ja tu joprojām no kaut kā baidies, ir laiks doties pretim savām bailēm un sākt ar tām cīnīties. Jo tieši tad kad tu cīnies ar savām tik dažādajām bailēm, tu trenē sevi un savu iekšējo spēku. Tieši šis ir vissvarīgākais faktors, no kura ir atkarīga tava harisma.

2. Pašnovērtējums
Ko tu redzi kad skaties spogulī? Nīkulīgu radījumu vai Cilvēku, kurš var VISU? Katru rītu spoguļa priekšā smaidi un pats sev skaļi sev saki: “Es esmu pats labākais uz pasaules! Es esmu čempions! Es esmu pelnījis labāko! Šī ir mana mūža labākā diena!” Turklāt to darot, ir vēlams izmantot emocijas. Emocijas ir lielisks pastiprinātājs, kas ļauj izdzēst vecas pārliecības, kuras traucē tavai attīstībai. Emocijas arī palīdzēs ātrāk uzņemt tās pārliecības, kas stiprinās tavu pašnovērtējumu. Šis punkts ir ļoti nozīmīgs tavas harismas attīstībai. Domā par sevi tikai pozitīvi, jo tu esi tas, ko tu par sevi domā.

3. Pozitīva uztvere
Par ko tu domā no rītiem pamostoties? Vai to, ka diena paies tikpat pelēki un garlaicīgi kā vienmēr? Beidz! Tūlīt pat beidz tā domāt! Sāc domāt par to, ka šodien noteikti notiks kas patīkams un skaists! Sāc saskatīt pozitīvo negatīvajā. Pozitīva uztvere kļūs par tavu enerģijas un spēka avotu. Kaut vai vienkārši tāpēc ka tu visur sāksi saskatīt tikai labāko. Protams, sākuma tev tas var arī nesanākt, bet tomēr nepārtrauc to un centies, lai pozitīva uztvere kļūst par tavas dzīves daļu. Vēlies saprast kā pozitīva uztvere var palīdzēt tev kļūt harizmātiskam? Viss ir vienkārši – pozitīva uztvere ved pie pozitīvām situācijām un pie tavu mērķu un vēlēšanos piepildījuma. Harizmātiski cilvēki tieši tāpēc pievelk citus cilvēkus, jo no tiem staro pozitīva aura. Tāpēc nedaudz pacenties un kļūsti pozitīvs!

4. Enerģija
No kurienes rodas cilvēka iekšējā enerģija? Tā rodas tad, ja šis cilvēks sasniedz visu, ko tas vēlas. Intensīvi nodarbojies ar sportu, kontaktējies ar cilvēkiem un attīsties garīgi un fiziski. Sāc darīt ko jaunu, un tu kļūsi uzlādēts un neapturams. Tieši šādi enerģiski cilvēki pievelk citus. Īpaši tas attiecas uz vīriešiem. Sievietes vienmēr pievelk enerģiski, pozitīvi, mērķtiecīgi un harizmātiski vīrieši. Tas ir vispārzināms fakts. Tāpēc esi enerģisks un arī harisma neliks ilgi uz sevi gaidīt.

5. Mērķtiecība
Vai tev ir mērķi? Ja šis mērķis ir tikai aiziet sestdien uz klubu, tad ir īstais laiks apstāties. Protams, uz klubu vari aiziet, bet tikai lai apsēstos un sāktu pierakstīt savus mērķus. Uz tuvāko mēnesi, trīs mēnešiem, pusgadu un gadu. Uzraksti visu ko tu vēlies! Pat ja tev tas šķiet pilnīgi nesasniedzams. Zini, ka pilnīgi viss dzīvē ir sasniedzams. Galvenais ir tam noticēt. Lai ko tu arī vēlētos, tu to visu dabūsi. Tāpēc ja tu vēlies kļūt harizmātisks, sāciet sasniegt savus mērķus. Turklāt neaizmirstiet nepārtraukti uzstādīt jaunus mērķus. Sasniedzot vienu mērķi, tūlīt pat uzstādi nākamo. Kad tu sāksi savus mērķus sasniegt, tu kļūsi par pavisam citu cilvēku. Tu izstarosi enerģiju un tu sāksi pievilkt cilvēkus.


  •  
  •  
  •  
  •  

1 komentārs

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *

twelve + thirteen =

Šajā vietnē surogātpasta samazināšanai tiek izmantots Akismet. Uzziniet, kā tiek apstrādāti jūsu komentāru dati.