Horoskops 2021. gadam

Horoskops 2021. gadam
Horoskops 2021. gadam

Jaunais horoskops 2021. gadam. Uzzini kurām Zodiaka zīmēm jaunais gads būs veiksmīgs un kurām zīmēm gads būs vienkārši jāpārcieš!

2021. gada saimnieks Baltais Metāla Vērsis nemīl tukšus runātājus, savukārt ciena neatlaidīgos un darbīgos. Tomēr arī šeit ir savas nianses un konservatīvais Vērsis palīdzēs tikai tām zīmēm, kas mīl pārbaudītus un pareizus ceļus. Ja vēlaties nogriezties vai iet savu ceļu, tad uz Vērša palīdzību labāk nepaļauties.
Kopumā, ja vēlaties, lai jūsu jaunais uzsākums(bizness, laulība, māja vai kas cits) dzīvotu ilgi, 2021. gads tam būs ideāls laiks. Vērsis centīsies palīdzēt visam tam, kas tiek radīts ilgam laikam.
Visticamāk, ka nākamais gads būs samērā veiksmīgs rīcībai, kurai ir jēga un augstāka nozīme. Tāpat veiksies arī tiem kuri strādā ar rokām un nav svarīgi vai jūs esat celtnieks vai zemnieks, naudai nākamgad būtu jānāk vieglāk nekā parasti.
Turklāt Baltajam Metāla vērsim piemīt zināma sentimentalitāte un atklāta jūtu izpausme, un tādēļ tam nav svešas cilvēku vājības un tas spēj būt augstsirdīgs. Tomēr tikai pret vienu vājību un tikai reizēm. Tāpat būtu jāatceras, ka šai zīmei ir raksturīgas maz kontrolējamas dusmas, kuras labāk uz savas ādas nepiedzīvot.
Pateicoties Vērša konservatīvismam,visticamāk nav gaidāms, ka kāda zodiaka zīme nākamgad varētu kļūt stāvus bagāta. Vērsis ir zīme, kurai raksturīga patstāvība un klusa uzkrāšana un tādēļ vienkārši dariet ko variet, bet uz ātru veiksmi nepaļaujaties.
Kā pozitīva gada īpašību var minēt to, ka Vērša gadā biežāk dzimst stipri, veseli un ar stipru raksturu apveltīti bērni. Tādēļ, ja jau ilgāku laiku domājat par bērna laišanu pasaulē, nākamais gads tam ir visai piemērots. Visticamāk, ka 2021. gadā dzimušajiem bērniem vairāk veiksies un tiem labi padosies daudzas lietas.
Visticamāk, ka Vērša gads nenesīs arī straujus karjeras lēcienus. 2021. gadā virzīšanās uz priekšu drīzāk būs pakāpeniska un būs neatlaidīgi jāstrādā, neskatoties uz slinkumu un nogurumu. Toties beigās Vērsis dāsni atalgos visus strādīgos un neatlaidīgos.

Aunu horoskops 2021. gadam

Darbs un nauda
Pēdējie trīs gadi Auniem ir bijuši diezgan labvēlīgi. Tomēr 2021. gadā nāksies risināt sarežģītus un strīdīgus jautājumus ar draugiem, uzticības personām vai augstāk stāvošām personām. Visticamāk, ka runa būs par finansēm vai īpašumiem. Pašās gada beigās situācija sāks pamazām uzlaboties, bet nopietns progress ir gaidāms tikai 2022. gadā. Finansiālā ziņā 2021. gadā ir iespējami gan kritumi, gan kāpumi. Tāpat nākamajā gadā vajadzētu uzmanīgi izvēlēties sev apkārt esošo cilvēkus, lai nerastos nepatīkamas situācijas.

Ģimenes un attiecības
Nav izslēgts, ka nākamgad ievērojamu ģimenes budžeta daļu nāksies tērēt bērniem. Attiecības ar radiniekiem kļūs svarīgākas nekā agrāk. Nākamgad dažādu problēmu gadījumā atbalsts būtu jāmeklē ģimenes un tuvāko radu lokā. Tāpat 2021. gadā patstāvīgi tiks pārbaudītas mīļoto attiecības, un par vienu no galvenajiem iespējamo problēmu cēloņiem kļūs nauda.

Veselība
2021. gadā Auni būs enerģiski un spēcīgi, un tas tiem palīdzēs tikt galā ar darba un privātās dzīves problēmām.

Vēršu horoskops 2021. gadam

Darbs un nauda
Vēršu profesionālajā darbības jomā ir gaidāms jauns cikls, kurš var ietekmēt notikumu attīstību vairākiem gadiem uz priekšu. Jums var parādīties iespēja iegūt jaunu darbu vai uzsākt jaunu biznesu. Tomēr nenoteiktība var ievilkties uz ilgāku laiku un tāpēc Vēršiem būtu ļoti svētīgi pacensties kļūt elastīgākiem un diplomātiskākiem. Ja situācija kļūst pavisam šaubīga, ir vērts piesaistīt draugus vai augstākstāvošus atbalstītājus. Daudzu Vēršu ienākumi nedaudz pieaugs, bet izdevumu kļūs mazāk.

Ģimene un attiecības
Nākamgad Vēršu personīgā dzīve var kļūt nemierīga un nervoza. Vēlme pēc jaunā var pārveidoties arī par vēlmi pēc jaunām un interesantākām attiecībām, un tas var pilnībā izmainīt Vēršu dzīvi. Sarežģītās attiecības ar radiniekiem, kas jūs uztrauca 2020. gadā, nākamgad var kļūt nedaudz stabilākas.

Veselība
Visticamāk, ka nākamgad Vēršu veselībai nekādi nopietni draudi nav gaidāmi. Tomēr visa gada garumā un īpaši tā sākumā un pašās beigās pastāv iespēja, ka Vērši varētu iegūt kādu traumu vai nonākt kādā ekstremālā situācijā. Esiet uzmanīgi.

Dvīņu horoskops 2021. gadam

Darbs un nauda
Arī Dvīņu profesionālajā darbībā ir gaidāmas jaunas perspektīvas, kas dažos gadījumos var būt saistītas ar dzīvesvietas maiņu. Papildus tam, pilnvērtīgam darbam var traucēt negaidītas problēmas, kas kavēs virzību uz priekšu. Tāpat Dvīņu darbībai var traucēt nestabilā situācija pasaulē. Februārī, vasaras sākumā un gada beigās ir iespējamas pārbaudes vai juridiskas problēmas. Nākamgad Dvīņu ienākumi visticamāk nepieaugs, bet arī izdevumi būs stabili un paredzami.

Ģimene un attiecības
2021. gadā vientuļie Dvīņi var satikt kādu interesantu cilvēku un to attiecības var nonākt līdz punktam, kad ir jāsāk nopietnāk apsvērt nākotni. Daudziem Dvīņiem var nākties pārskatīt jau esošās attiecības. Var rasties problēmas ar partnera radiniekiem, kuru iemesls var būt meklējams intrigās vai jūs nomelnojošās baumās.

Veselība
Pastāv liela iespēja, ka nākamgad Dvīņi iztiks bez nopietnām veselības problēmām. Tomēr Dvīņiem būtu jāuzmanās, dodoties dažādos braucienos un esot pie stūres.

Vēžu horoskops 2021

Darbs un nauda
Daudziem šīs zodiaka zīmes pārstāvjiem 2021. gads var izrādīties visai sarežģīts. Var nākties risināt jau aizgājušo gadu problēmas, atdot parādus un pildīt senas saistības. Uzņēmējiem var izveidoties konflikts ar kādu augstākstāvošu personu, dēļ diezgan nopietnas summas un var nākties daudz zaudēt. Šī iemesla dēļ, finansiālā ziņā nākamais gads Vēžiem var būt sarežģīts. Nauda var plūst projām visa gada garumā un tādēļ cenšaties maksimāli izvairīties no dažādiem finansiāliem riskiem.

Ģimene un attiecības
Arī Vēžu privātā dzīve nākamgad var būt visai nemierīga. Var nākties šķirties un dalīt īpašumu. Ņemot vērā, ka Vēžu finansiālā veiksme nākamajā gadā var nebūt tas labākā, Tādēļ labāk šādās situācijās tomēr meklēt kompromisu. Arī Vēžu – mīlnieku attiecības nākamgad var sākt buksēt un visticamāk, ka pie tā būs vainojami partneru dažādie skati uz dzīvi vai finansiālās problēmas.

Veselība
Diemžēl arī Vēžu veselībai nākamgad var nākties ciest. Tāpat daļai Vēžu var nākties rūpēties par tuvinieku veselību.

Lauvu horoskops 2021. gadam

Darbs un nauda
Lauvas – uzņēmēji negaidīti var uzzināt, ka to uzskati kardināli atšķiras no to partneru uzskatiem. Tas var novest pie konflikta un pat pie biznesa sadalīšanas. Savukārt Lauvas – darba ņēmēji nākamgad var saskarties ar asu konkurenci. Vissarežģītākais laiks darbā būs janvāra otra puse, februāris, maijs un decembris. Var būt pat tā, ka daži Lauvas gada nogalē sāks aizdomāties, vai vispār ir vērts turpināt uzsākto un daļa no tiem izvēlēsies neturpināt. Finansiālā ziņā gads var izveidoties diezgan nelīdzens. Situācija solās uzlaboties tikai 2022. gadā, bet 2021. gadu nāksies vienkārši pārciest.

Ģimene un attiecības
Jāsaka, ka mīlas lietās Lauvām var veikties jūtami labāk nekā ar darbu un vientuļajiem cilvēkiem var rasties iespēja tikt pie kāda interesanta romāniņa. Tomēr var gadīties, ka kādam jums tuvam cilvēkam radīsies problēmas un jums būs jāpiedalās to risināšanā.

Veselība
Jāatzīst, ka nākamajā gadā Lauvu enerģiskais potenciāls nebūs pārāk augsts, tomēr veselību izdosies saglabāt pieņemamā līmenī, ja ievērosiet režīmu un neaizmirsīsiet par atpūtu.

Jaunavu horoskops 2021. gadam

Darbs un nauda
Jaunavu karjerai un biznesam 2021. gads var izrādīties visai veiksmīgs. Darba būs daudz, un bizness attīstīsies, tomēr var rasties problēmas attiecībās ar partneriem no citām valstīm un pilsētām. Tām Jaunavām kas strādā citu labā var tikt uzticēti jauni pienākumi, kas tiks arī neslikti apmaksāti. Kopumā finansiālā ziņā 2021. gads jaunavām būs veiksmīgāks nekā iepriekšējais. Naudas kļūs vairāk, bet arī jāstrādā būs kārtīgi.

Ģimene un attiecības
Kas attiecās uz attiecībām, tad tās var atvirzīties otrajā plānā, jo nākamgad Jaunavām primārais būs darbs. Laulātie nodzīvos nākamo gadu bez īpaša prieka taču īpaši, par ko skumt arī nebūs. Attiecības ar radiniekiem gan nebūs pārāk spīdošas un var gadīties arī pa kādam strīdam.

Veselība
Arī Jaunavu enerģiskais potenciāls nākamgad nebūs pārāk augsts, un tādēļ tām vajadzētu pieturēties pie veselīga dzīvesveida. Tāpat lieka uzmanība nekaitēs arī tiem, kas cieš no sirds un asinsvadu slimībām, mugurkaula slimībām un dažādām hormonālām problēmām.

Svaru horoskops 2021. gadam

Darbs un nauda
2021. gada pirmā puse Svariem var būt diezgan haotiska un neskaidra. Ir liela iespēja, ka par nākamā gada galveno problēmu Svariem kļūs nauda. Iespējams, ka gada pirmajos mēnešos Svariem nāksies šķirties no visai ievērojamām summām. Turklāt iespējams, ka ne tikai pirmajos mēnešos. Nākamgad stingri sekojiet, lai jūsu intereses tiktu ievērotas, un atceraties, ka jebkuram kompromisam ir jābūt izdevīgam arī jums, jo jebkura piekāpšanās no jūsu puses var nest zaudējumus nākotnē. Visticamāk, ka Svaru veiksme atgriezīsies 2022. gadā, tā kā nākamais gads ir vienkārši jāpārcieš.

Ģimene un attiecības
Kas attiecās uz Svaru privāto dzīvi, tad jāsaka, ka šajā sfērā nākamais gads būs gana interesants, taču vienlaikus arī diezgan nemierīgs. Ģimenes jaunā paaudze var atgādināt par sevi, un daļā gadījumu tas prasīs izdevumus no ģimenes budžeta. Citas ģimenes var vēlēties uzsākt ko jaunu un nopietnu. Tas var būt gan jauns ģimenes bizness, gan dažādi ar mājokli saistīti uzlabojumi. Mīlniekiem iespējami greizsirdības uzliesmojumi, nesaskaņas un finansiālās problēmas, kuru normalizācija ir gaidāma tikai uz gada beigām.

Veselība
Labas ziņas! Visticamāk, ka nākamgad Svariem nenāksies saskarties ar nopietnām veselības problēmām un tie jutīsies enerģiski un pievilcīgi.

Skorpionu horoskops 2021. gadam

Darbs un nauda
Uzreiz jāsaka, ka Skorpioniem ir vērts sagatavoties pārsteigumiem. Uzņēmējiem un priekšniekiem var rasties konflikti ar biznesa partneriem un kaut kāds risinājums tam var atrasties tikai uz pašām gada beigām. Strādājošie Skorpioni gada pirmajā pusē var saskarties ar vērā ņemamu konkurenci, bet gada otrā puse var nest pārmaiņas organizācijā, kurā tie ir nodarbināti. Iespējama vadītāja maiņa vai citas līdzīgas izmaiņas. Ir skaidrs, ka nākamgad Skorpioniem garlaikoties nesanāks. Sarežģītākie periodi būs janvāra otrā puse, februāris, maija otrā puse, jūnijs un gada beigas. Savukārt naudas problēmas var rasties visa gada garumā.

Ģimene un attiecības
Arī Skorpionu privātajai dzīvei nākamais gads nebūs tas pats mierīgākais. Kašķīgiem pāriem var sanākt konflikti ar otru pusīti, turklāt var aiziet pat tik tālu, ka daži pāri izvēlēsies attiecības vairs neturpināt. Saticīgiem pāriem var rasties problēmas ar māju, dzīvokli vai kādu citu nekustamo īpašumu. Pozitīvas ziņas var būt saistītas ar Skorpionu bērniem un tie nākamgad var iepriecināt savus vecākus.

Veselība
Diemžēl arī Skorpionu enerģijas līmenis nākamgad nebūs tas pats augstākais. Jaunajiem un veselajiem ir ieteicams pasekot savam svaram un neaizmirst par veselīgu pārtiku un sportu.

Strēlnieku horoskops 2021

Darbs un nauda
Daudzu Strēlnieku idejas un darbi būs saistīti ar citām valstīm vai pilsētām. Turklāt plāni kā zināms vēl nav viss darbs, bet to realizāciju var jūtami kavēt dažādi apstākļi. Šādi apstākļi var būt, piemēram, kaut kādu likumu nezināšana vai jūsu pašu neatbilstība plāniem vai darbiem. Sarežģītākie periodi būs janvāra otrā puse, februāris, vasaras sākums un decembris. Nauda Strēlniekiem nākamgad nāks un ies prom, bet par to nav jāuztraucas, jo tā ir dabiska parādība. Neskatoties uz visiem 2021. gada sarežģījumiem, jau 2022. gadā Strēlnieki sajutīs, ka nav centušies veltīgi.

Ģimene un attiecības
Strēlnieku privātajai dzīvei nākamais gads būs pārmaiņu laiks. Daudzi Strēlnieki pārcelsies, bet citiem radīsies nesaskaņas ar radiniekiem. Tāpat daudzi Strēlnieki kas nav apmierināti ar savu ģimenes dzīvi vai romantiskajām attiecībām tās pārdomās un iespējams arī mainīs.

Veselība
Nākamgad Strēlnieku enerģiskais potenciāls būs pietiekoši augsts, tomēr būtu vērts uzmanīties dažādos braucienos un esot pie stūres.

Mežāžu horoskops 2021. gadam

Darbs un nauda
Nākamgad Mežāžu profesionālās darbības sfērā īpašas pārmaiņas nav gaidāmas. Jūs esat izveidojuši labu bāzi, kas stabili strādā un apgādā jūs ar visu nepieciešamo. Mežāžiem – uzņēmējiem pamazām briedīs plāni par sava uzņēmuma attīstību, bet darba ņēmēji nostiprinās savas profesionālās pozīcijas. Palielināsies Mežāžu izdevumi, bet arī to ienākumi pieaugs. Augs arī Mežāžu ģimenes locekļu un īpaši bērnu vajadzības.

Ģimene un attiecības
Savukārt Svaru privātā dzīve ar īpašu stabilitāti neizcelsies. Ir iespējamas problēmas ar bērniem – to uzvedība var kļūt nepieņemama. Turklāt pastāv liela iespēja, ka visa gada laikā bērnu vajadzībām nāksies tērēt diezgan jūtamas summas. Pārīšiem nākamais gads var nest nopietnas attiecību izturības pārbaudes. Mežāžiem nāksies kaut ko darīt, lai attiecības attīstītos un tas var nebūt viegli.

Veselība
Mežāžu enerģētiskais potenciāls nebūs augsts, un papildus tam ir iespējamas biežas garastāvokļu maiņas, ko izsauks dažādas sadzīves problēmas. Nākamgad Mežāžiem būtu ļoti ieteicams pieturēties pie veselīga dzīvesveida. Kā arī pacensties iemācīties uztvert dzīves problēmas mazāk personīgi un skatīties uz tām nedaudz no augšas.

Ūdensvīru horoskops 2021

Darbs un nauda
Jaunajā 2021. gadā Ūdensvīriem parādīsies jaunas iespējas to profesionālās darbības sfērā. Jūs kļūsiet pārliecinātāki un noskaņosieties uz pilnīgu savu spēju un resursu realizāciju. Tomēr nākamgad var nākties saskarties ar virkni negaidītu problēmu. Visa gada laikā ir iespējami ar nekustamo īpašumu saistīti konflikti, tomēr galu galā tie visticamāk beigsies ar jūsu uzvaru. Uzlabosies arī finansiālā situācija, un to vislabāk varēs sajust tuvāk gada beigām.

Ģimene un attiecības
Iespējams, ka nākamgad daļa Ūdensvīra zvaigznājā dzimušo aizdomāsies par negaidītu attiecību statusa maiņu. Iespējams, ka parādīsies jums kāds labi zināms cilvēks, kas izrādīs nepārprotamu interesi par jums un tas var novest pie esošo attiecību izjukšanas.

Veselība
Ūdensvīriem būtu ļoti ieteicami visa gada garumā sekot savai veselībā, rūpētie par sevi un pieturēties pie veselīga dzīvesveida. Atbildīga attieksme pret sevi(un arī citiem) nākamgad būtu ļoti vēlama.

Zivs horoskops 2021. gadam

Darbs un nauda
Nākamais gads Zivīm būs īsts to izturības pārbaudījums. Tās Zivis, kurām ir senas juridiskas problēmas var saskarties ar negaidītu pavērsienu. Var rasties nesaskaņas ar kolēģiem no citām valstīm vai pilsētām, kas rezultātā var novest pie jūsu kopīgo projektu panīkuma un izbeigšanās. Arī darba ņēmējiem var rasties nesaskaņas ar kolēģiem, un tas var novest pie jaunu savu talantu pielietojumu meklējumiem. Kopumā nākamgad cilvēki vairāk pamanīs neviz Zivju labās puses, bet to trūkumus un tādēļ jums būtu jākontrolē tas ko jūs runājat un tas ko jūs darāt. Situācija mainīsies uz labo pusi tikai pašās gada beigās.

Ģimene un attiecības
Mīļotie ar attiecību stāžu beidzot pieņems lēmumu par laulībām vai vismaz par kopdzīvi un jaunas dzīves vietas iegādi. Dažu Zivju sieviešu profesionālās darbības izbeigšana būs saistīta ar grūtniecību vai laulību. Pastāv iespēja, ka daudzās ģimenēs varētu rasties problēmas ar radiniekiem.

Veselība
Pastāv diezgan liela iespēja, ka Zivīm saasināsies senas hroniskas kaites un slimības. Tāpat ir iespējama arī jaunu hronisku slimību rašanās. Visa gada garumā Zivīm būtu jāuzmanās esot pie stūres, jo nākamgad jum būs visai augsta auto avāriju iespējamība.

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *

one × 2 =

Šajā vietnē surogātpasta samazināšanai tiek izmantots Akismet. Uzziniet, kā tiek apstrādāti jūsu komentāru dati.