Ūdensvīra horoskops 2018. gadam. Sievietei un vīrietim

Ūdensvīra horoskops 2018. gadam

Ūdensvīra horoskops 2018. gadam (21.01 – 18.02)

Sievietei
Dzeltenā Zemes Suņa gads Ūdensvīru sievietēm būs visai neviennozīmīgs. No vienas puses šķitīs, ka esat pelnījusi daudz vairāk un labāku, nekā Jums šobrīd ir, bet no otras puses veiksme lieliski smaidīs daudzās Jūsu dzīves jomās.

Vīrietim
Dzeltenā Zemes Suņa gads Ūdensvīram šķitīs pārāk mierīgs, un jau janvārī viņš centīsies iedarbināt savus dzinējus uz pilnu jaudu. Tiesa, sabiedroto būs maz un savus varoņdarbus nāksies veikt vienatnē. Nepieciešams uzmanīties no aizraušanās ar azartspēlēm gan tiešā, gan pārnestā nozīmē. 2018. gadā Ūdensvīri nelaidīs garām iespēju kļūt slavenam ar kādu no saviem atklājumiem vai panākumiem, un tāpēc maksimāli pūlēsieties sevi nežēlojot, bet nesīs ievērojamus finansiālus labumus vai dividendes. Savukārt pats izgudrojums vai tā radīšana var radīt arī problēmas. Privātai dzīvei laika būs maz, savukārt mīlestībā viena uzticīga sievietes sirds Jums būs gandrīz pilnīgi garantēta.

Darbs
Attiecības ar kolēģiem un priekšniecību būs vienlīdzīgas. Kolektīvā Jūs pelnīti tiksiet ievērots un novērtēts. Necenšaties nonest pilnīgi visas zvaigznes no debesīm un apņemties neapņemamo, ar to Jūs sev tikai kaitēsiet kāpt pa karjeras kāpnēm. Nedzenaties pakaļ diviem zaķiem vienlaicīgi, no sākuma noķerat vienu un pēc tam mēģiniet dzīties pakaļ otram. Tas ir, no sākuma novedat līdz galam vienu darbu, un tikai pēc tam sākat darīt nākamo.

Ģimene
2018. gadā zvaigznes iesaka kļūt lokanākam un maigākam. Biežāk uzslavējiet savu laulāto, viņš par to būs Jums pateicīgs un centīsies kļūt vēl labāks. Slēpiet savu ģimenes idilli no svešām acīm. Citiem nav jāzina, ka Jums viss ir nevainojami! Bērnus vairāk lutināt ar dāvanām, kinoteātru apmeklējumiem un atrakcijām parkos.

Mīlestība
Labklājība attiecībās ar partneri būs tieši atkarīga no Jūsu prasmes uzvesties taktiski. Suņa gadā bieži radīsies kutelīgas situācijas, kurās Jums būs jāuzvedas maksimāli iecietīgi. Šī ieteikuma neievērošana atgrūdīs mīļoto cilvēku, iespējami liekot tam paskatīties “sāņus” vai citādi kaitēt.

Nauda
Panākumi materiālajā jomā iespējami tikai tad, ja Jūs precīzi definēsiet savas vēlmes. Nekrītiet galējībās, savādāk nevarēsiet sasniegt mērķi. Esat uzmanīgi slēdzot jaunus kontraktus. Nedod aizdevumus un neaizņematies naudu. Parādi var tikt atdoti ļoti ilgi, savukārt kredītus atmaksāt būs grūti. Ar ģimenes budžetu rīkojaties prātīgi.

Veselība
Pirmajā gada pusē Jūs var satraukt sāpes kuņģa apvidū. Apmeklējat gastroenterologu vai, ja netiks atrasta patoloģija, kura prasīs medicīnisko ārstēšanu, mēģināt labot situāciju ar ārstniecisko augu uzlējumu palīdzību. Otrajā pusgadā veselība Jūs netraucēs.

Horoskops 2018. gadam

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *

thirteen − eight =

Šajā vietnē surogātpasta samazināšanai tiek izmantots Akismet. Uzziniet, kā tiek apstrādāti jūsu komentāru dati.