Horoskops 2018. gadam

Horoskops 2018. gadam

Horoskops 2018. gadam visām zodiaka zīmēm

Gads ir ienācis savā noslēguma fāzē, un straujiem soļiem tuvojas Jaunais 2018. gads. Daudzi neviļus sāk uzdot sev jautājumus par to, kāds jaunais gads būs un ko tas nesīs. Tāpēc līdzīgi kā citos gados, arī šogad mēs esam jums sagādājuši Jaunā 2018. gada horoskopu, lai jūs varētu kaut nedaudz ieskatīties nākotnē un uzzināt ko gaidīt no nākamā Dzeltenā Zemes Suņa gada.

2018. gada simbola – suņa galvenās rakstura iezīmes
* Suns māk būt uzticīgs ne tikai kādam, bet arī savam vārdam. Tieši tāpēc daudzi Suņa gadā dzimušie izvēlās kļūt par militāristiem, zinātniekiem un vienkārši labi audzinātām lēdijām un džentlmeņiem, kuriem labestība ir asinīs.
* Suņi lieliski komunicē un labi plāno savas finanses. Starp suņa gadā dzimušajiem var atrast daudz biznesa cilvēku.
* Otra lielākā dzīves puse ir ģimene. Laulības, kas nosvinētas Suņa gadā, ir nolemtas laimei, bet ģimenes dzīve – bagāta.

Vispārējais horoskops 2018. gadam
Suņa gads sāksies 2018. gada 16. februārī un ilgs līdz 2019. gada 4. februārim. Suns pēc dabas ir uzticīgs draugs, strādīgs un apzinīgs, patīkams sarunu biedrs un bargs tiesnesis.
Īpaši veiksme uzsmaidīs tiem cilvēkiem, kuri dzimuši suņa gadā. Savukārt Kaķiem/Zaķiem, Žurkām, Čūskām nāksies nopietni pastrādāt, lai iegūtu šī gada valdnieka atzinību. Diezgan vienmērīgs periods sagaida Vēršus, Pūķus un Pērtiķus, kad Cūkas un Tīģeri būs notikumu virpulī, kas ienesīs lielas izmaiņas viņu dzīvēs.
Kazas un Zirga gadā dzimušie iegūs mieru un apmierinājumu, savukārt Gaiļi par mieru varēs tikai sapņot, jo viņus gaida pārmaiņas, iespējams, pat lielākās, kādas bijušas pēdējos gados.
Lai uzzinātu, kas Jūs sagaida nākošajā, 2018. Dzeltenā (Zemes) Suņa gadā, vispirms nepieciešams iepazīt pašu gada saimnieku, tiekot skaidrībā ar viņa raksturu, ieradumiem, uzvedību utt. Uzreiz var teikt, ka mūs visticamāk sagaida mierīgs gads salīdzinājumā ar Gaiļa gadu, kas pēc rakstura ir visai nemierīgs, neuzticams un kaut kādā ziņā arī haotisks.
Labi zināms, ka Suns pēc rakstura ir uzticīgs un godīgs austrumu horoskopu personāžs, ar nelielām viltības iezīmēm.

Ar ko nodarboties 2018.(SUŅA) gadā
Šajā gadā ieteicams nodarboties ar labdarību. Atceraties, ka no katra laba žesta ir atkarīga izdzīvošana vai pat dzīve, tāpēc palīdzat vājiem un bezpalīdzīgiem. Vispareizākā izvēle – veltīt kādu savu brīvā brīža brīdi patversmē esošajiem dzīvniekiem. Ja iespējams, vēlams šajā gadā ieviest kādu mājdzīvnieku. Šajā laikā iegādātais mājdzīvnieks Jums kļūs par labu un uzticamu draugu.

Ko gaidīt 2018. gadā
No iepriekš minētā var izdarīt secinājumus – ja valsts vadītāji vai noteicēji ģimenē būs dzimuši Suņa gadā, tad visi būs aizsargāti un tiks atjaunotas viņu likumīgas tiesības. Turpināsim ar to, kādas cilvēciskās īpašības piemīt šai austrumu horoskopa zīmei.
Vairākumā gadījumu Suņi ir gudri, godīgi, taisnīgi, drošsirdīgi un uzticīgi. Suns nekad nepametīs grūtā brīdī un nenodos. Ar to ir viegli vienoties, atrast kompromisa variantu.
Šis cilvēks izvēlas vairāk klausīties nekā runāt, attiecīgi izdarīt secinājumus, veidojot personīgo viedokli par notiekošo vai notikumiem kopumā.
Dažkārt var šķist, ka Sunim sen jau viss ir zināms un saprotams, kā jārīkojas, kāds risinājums jāpieņem, ko apstiprina viņa lēmumi un tālākās darbības kas ir pareizas, adekvātas un tieši laikā.

Karjera
Tie, kuri tiecas uz profesionāliem vai mākslinieciskiem panākumiem, iegulda tajā pūles, gada saimnieks palīdzēs to īstenot atbalstot nepieciešamajā brīdī.
Kā zināms Suni nedrīkst apvainot slinkumā, jo tā ir gatava kalpot visu diennakti, pavadīt savu saimnieku tālāk utt. Tāpēc viņa mīl un palīdzēs tiem cilvēkiem, kuri patiešām ir gatavi2018. gadā strādāt nenolaižot rokas un doties uz nosprausto mērķi.
Ja vēlaties kaut ko sasniegt šajā gadā, tad nepieciešams būt aktīviem, iniciatīvas pilniem, nebadoties uzņemties atbildību pieņemot lēmumus. Palīdzība un līdzdarbība tiks tikai tiem, kuri tiešām to būs nopelnījuši.
Suns nemīl neaktīvus, neiniciatīvus cilvēkus, tāpat arī cilvēkus, kas var pa tukšo runāt vai sapņot, bet ne darīt. Tāpēc šādiem cilvēkiem jāpaļaujas uz “laimīgu gadījumu”, veiksmi vai vēl kaut ko, kas nejauši “nokritīs” uz galvas. Pretējā gadījumā 2018. gadā neko nesasniegs.

Mīlestība un attiecības
Attiecībās un mīlestībā šī gada raksturojošā un noteicošā īpašība būs uzticība. Tāpēc salīdzinot ar iepriekšējo Gaiļa gadu, tas nebūs tik saspringts. Laulāto starpā būs mazāk konfliktu, attiecību izbeigšanas, krāpšanas un citu negatīvu izpausmju veidu.
Kā jau zinām, Suns ir uzticīgs un uzticams partneris, tas nekad nenodos, tāpēc attiecības starp vīrieti un sievieti 2018. gadā atbilstoši attīstīsies.
Tiem pāriem, kuri vēl nav oficiāli noformējuši savas attiecības, iesakām veidot ģimeni.
Tie, kuri nav izlēmīgi, kuriem ir grūti kontaktēties ar pretējā dzimuma cilvēkiem sava kautrīguma dēļ, Suns dos vairākas iespējas iepazīties ar patīkamu cilvēku. Galvenais, nepalaidiet garām savu izdevību, vajadzīgajā brīdī parādīt iniciatīvu, neatsakieties no piedāvājuma attīstīt attiecības – mēģiniet, riskējiet un viss Jums izdosies!

Dažādu Zodiaka zīmju horoskops 2018. gadam
Auna horoskops 2018. gadam
Vērša horoskops 2018. gadam
Dvīņu horoskops 2018. gadam
Vēža horoskops 2018. gadam
Lauvas horoskops 2018. gadam
Jaunavas horoskops 2018. gadam
Svaru horoskops 2018. gadam
Skorpiona horoskops 2018. gadam
Strēlnieka horoskops 2018. gadam
Mežāža horoskops 2018. gadam
Ūdensvīra horoskops 2018. gadam
Zivs horoskops 2018. gadam

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *

nine − eight =

Šajā vietnē surogātpasta samazināšanai tiek izmantots Akismet. Uzziniet, kā tiek apstrādāti jūsu komentāru dati.