TOP 3 sieviešu horoskopa zīmes, no kurām sanāk vislabākās sievas

  •  
  •  
  •  
  •  

TOP 3 sieviešu horoskopa zīmes, no kurām sanāk vislabākās sievas
Rudens, kā zināms ir kāzu laiks un tas jau ir pavisam tuvu. Nav tā ka šīs trīs sieviešu horoskopa zīmes būs labākais variants ikvienam vīrietim, un tomēr, ja tu esi vīrietis un tu šobrīd atrodies aktīvos sievas meklējumos, tad tev noteikti nenāks par ļaunu ieskatīties šajā rakstiņā.

Vēzis
Vēžu sieviešu jūtas pret savu mīļoto ir ļoti spēcīgas. Šīs sievietes mīl bez nosacījumiem un sava mīļotā dēļ ir gatavas uz pilnīgi visu. Ja tu izlemsi šādu sievieti apprecēt, tā noteikti būs pareiza izvēle, jo viņa darīs visu, lai tikai tu būtu laimīgs. No otras puses šādas sievietes ir pārāk dramatiskas un tās mēdz ļoti pārdzīvot par lietām, kuras patiesībā nav nemaz tik nozīmīgas. Nedrīkst nepieminēt, ka Vēžu sievietes prot radīt mājās mājīguma un komforta sajūtu. Tās arī ir lieliskas kulināres, bet tas nozīmē, ka garšīgs ēdiens un dažādi našķi būs tava ikdiena. Vēžu sievietes ir arī labas mātes. Savos partneros tās meklē labsirdību un godīgumu.

TOP 3 sieviešu horoskopa zīmes, no kurām sanāk vislabākās sievas
Auni
Aunu sievietes prot likt vīriešiem krist to priekšā uz ceļiem. Un tā tas notiek pateicoties to izcili spēcīgajam un nelokāmajam raksturam. Šīs sievietes vienmēr sasniedz savus mērķus. Un, ja tu vēlies saistīt savu dzīvi ar kādu garīgi spēcīgu būtni, tad kāda Auna zīmē dzimusi sieviete būs tev kā radīta. Šāda sieviete gaidīs no tevis atbalstu pilnīgi visā. Aunu sievietes padara savus vīriešus spēcīgākus, atbildīgākus un cienīgākus. Aunu zīmē dzimušās lieliski izprot sabiedrību un tās zina, ko no šīs sabiedrības var sagaidīt. Aunu sievietes ir reālistes. Šādas sievietes uzmanību nav nemaz tik vienkārši iegūt un pat ja tev tas izdosies, viņa vienalga ilgi domās par tevi un to vai tu esi tās uzmanības vērts. Bet, ja tev paveiksies, tā izdarīs visu, kas ir tās spēkos, lai padarītu tevi labāku. Lai nu kas, kas, bet Aunu sieviete no tevis uztaisīs cilvēku. Protams, ja tās to gribēs. Aunu sievietes ir pārliecinātas materiālistes, kuras spēj izaudzināt īstus līderus un uzvarētājus. No sava partnera tās gaida spēcīgu raksturu un konkrētību dzīvē.

TOP 3 sieviešu horoskopa zīmes, no kurām sanāk vislabākās sievas
Lauvas
Lauvu sievietes ir īstas amazones, tās ir skarbas un spēcīgas. Un tieši tādēļ tām ir vajadzīgs tāds vīrietis, kuram būtu vismaz tikpat spēcīgs raksturs. Šādas sievietes nekad nesaista parasti vīriešus un tās šādus vīriešu arī necenšas savaldzināt. Kaut to dabiskā pievilcība to lieliski dara viņu vietā. Lauvu sievietes meklē tādu partneri, kas savu tuvo cilvēku dēļ ir gatavs uz visu. Tā vienmēr cīnās, lai tās vīrietis un bērni iegūtu visu to labāko. Viņas mīlestība vienmēr ir bezsautīga un tīra. Tu nekad neatradīsi tādu sievieti, kas spēs tevi mīlēt stiprāk, nekā to dara sieviete, kas ir dzimusi Lauvas zīmē.


  •  
  •  
  •  
  •  

1 komentārs

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *

one + 3 =

Šajā vietnē surogātpasta samazināšanai tiek izmantots Akismet. Uzziniet, kā tiek apstrādāti jūsu komentāru dati.