Kā dažādu horoskopa zīmju vīrieši izvēlas sievietes

Kā dažādu horoskopa zīmju vīrieši izvēlas sievietes
Reizēm gadās, ka cilvēki atrod viens otru kādu neizskaidrojamu apstākļu ietekmē. Apkārtējie skatās uz šo pārīti un tā arī nespēj saprast, kas šo sievieti un vīrieti satur kopā. Un kāpēc gan nevarētu būt tā, ka vienīgais kas šos abus tur kopā ir zvaigznes?

Auni
Izvēloties sievieti, Auni bieži izvēlas to, kura līdzinās tai bērnības draudzenei, pret kuru tie savulaik ir izjutuši simpātijas. Atmiņas par to pirmo mīlestību slēpjas dziļi Aunu apziņā un nekad tā īsti tos nepamet. Uz Auniem vīriešiem spēcīgu iespaidu atstāj sievietes, kas spēj atklāti paust savas jūtas un kuras ir patiesas un īstas.

Vērši
Arī Vērša gaumes saknes ir meklējamas tā bērnībā, un tomēr tās izcelsme ir nedaudz savādāka. Pastāv ievērojama iespēja, ka Vērsim iepatiksies sieviete, kas līdzināsies tā vecākā brāļa vai cita tā cienīta cilvēka meitenei. Šo līdzību gan varēs pamanīt tikai viņš, tomēr tā tam vienmēr atgādinās viņa dzīves bezrūpīgāko laiku.

Dvīņi
Pirmajā brīdī šķiet, ka Dvīņi savas sievietes izvēlas pēc pilnīgas nejaušības principa. Tomēr patiesībā tie alkst pēc dažādības un tādēļ izvēlas tādas sievietes, kas absolūti nelīdzinās tiem pašiem. Vieglprātīgais, bieži mākoņos lidinošais Dvīnis var izvēlēties kādu nopietnu, organizētu un stabili uz zemes stāvošu sievieti.

Vēži
Vēžu zīmē dzimušie vīrieši mēdz visai dzenami, kaut ne vienmēr to paši atzīst. Šīs savas īpašības dēļ tiem patīk samērā valdonīgas dāmas, kas līdzinās pastingrai skolotājai vai pat priekšniecei. Vēžiem ir labi ar tādu sievieti, kas saprot, ko tā dara, prot nokārtot sadzīviskas lietas un kura droši raugās nākotnē. Šādi Vēzis kompensē savu nedrošību.

Lauvas
Lauvai vajag tādu sievieti, kas nekad nebeigs par to jūsmot. Lauvu vīrieši ļoti novērtē sievietes, kas to attiecībās spēj spēlēt otro vijoli, ļaujot vīrietim būt pilnvērtīgai ģimenes galvai. Šādas sievietes dēļ Lauvu vīrieši ir gatavi uz īstiem varoņdarbiem. Un, neskatoties uz jau minēto, Lauvas ne vienmēr izvēlas spilgtas un pievilcīgas sievietes, jo tam vienmēr ir jābūt pārliecinātam, ka tā solīdums netiks aizēnots ar tā sievietes pievilcību.

Jaunavas
Jaunavu vīrieši vairāk seko veselajam saprātam nekā savām emocijām. Šajā zīmē dzimušos vīriešus fascinē gudras un intelektuāli attīstītas sievietes. Iespējams, ka šāda sieviete tiem asociējas ar kādu tā klasesbiedreni, kura mācījās labāk par visiem un kurā tas bija slepeni iemīlējies.

Svari
Svaru vīriešu izvēle ne vienmēr ir balstīta loģikā vai asociācijās. Šajā zīmē dzimušie mēdz būt spontāni. Viss tiem ir atkarīgs no garastāvokļa un to konkrētā brīža vajadzībām. Ja tas jūtas noguris un iztukšots, tad alkst pēc enerģiskas sievietes, bet ja jūtas par sevi nepārliecināts, tad dosies uz randiņu ar sievieti, kurai pašpārliecinātība burtiski līst pāri malām.

Skorpioni
Skorpiona magnētisms pats pievelk sievietes, un būtībā tas izdara izvēli paša Skorpiona vietā. Šāds vīrietis var pievērst uzmanību kādai ārēji necilai sievietei un noignorēt kādu pievilcīgu un spilgtu sievieti. Skorpionu vīriešiem vajag sievieti, kas spēs ar to būt ne tikai triumfā, bet arī vājuma mirkļos. Skorpionam līdzīgi kā citām ūdens stihijas zīmēm piemīt tieksme ieiet sevī un tik ātri no turienes neatgriezties.

Strēlnieki
Strēlnieku vīrieši meklē sievieti, kas būtu līdzīga tiem un kas tos saprastu no pusvārda. Diemžēl šiem vīriešiem ne vienmēr pietiek pieredzes un morālā brieduma, lai izdarītu pareizo izvēli. Tādēļ reizēm gadās, ka Strēlnieki izvēlas sievieti, kurai vienkārši ir līdzīgas intereses un aizraušanās.

Mežāži
Bieži Mežāžu vīrieši izvēles sievietes, kas tiem saistās ar to bērnības laika vecāko draudzeni. Mežāzim ir vajadzīga pieredzējusi, skaidri domājoša sieviete, ar kuru tas spētu izveidot stipras attiecības un nokārtot dzīves sadzīvisko pusi. Mežāzim nevajag ekstravagantu sievieti, tas mīl tradīcijas un klasiskas vērtības. Un tas attiecas gan uz ģērbšanās stilu, gan uzvedību.

Ūdensvīri
Ūdensvīri vienmēr tiecas uz priekšu pretim nākotnei. Tāpēc Ūdensvīrs diez vai izvēlēsies sievieti, kas tam atgādinās kādu bērnības draudzeni. Patstāvība un atskatīšanās pagātnē to garlaiko. Šādam vīrietim ir vajadzīga dinamiska, ātri reaģējoša sieviete, kas atbalstīs tā kaisli pret jaunievedumiem un eksperimentiem. Ūdensvīru vīriešus piesaista sievietes ar neparastu ārieni, tādas sievietes, kas līdzinātos spilgtām šovbiznesa zvaigznēm.

Zivis
Zivju vīriešu sieviešu izvēli ir diezgan grūti izprast. Tas bieži pats neizprot savas domas un sapņus, kur nu vēl mēģināt tās izprast kādam citam. Tas savos sapņos izsapņo kādu iedomātu sapņu sievietes tēlu, kuru tad arī mēģina atrast reālajā pasaulē. Domās tas var bezgalīgi apdomā visdažādākos tā un tā sapņu sievietes kopdzīves scenārijus.

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta.

nineteen − 4 =

Šajā vietnē surogātpasta samazināšanai tiek izmantots Akismet. Uzziniet, kā tiek apstrādāti jūsu komentāru dati.