Viens vārds, kas raksturo katru horoskopa zīmi

Viens vārds, kas raksturo katru horoskopa zīmi
Horoskopa zīmei ir milzīga ietekme uz mūsu raksturu un personību. Un varbūt tieši tādēļ mēs visi esam tik dažādi. Uzzini kāds vārds visprecīzāk raksturo katru horoskopa zīmi!


Auns – “labākais”
Ja Svari tev teiks, ka visi ir vienādi un labāko vai sliktāko nemēdz būt tad ar Auniem ir gluži pretēji un tiem patīk, ja tos dēvē par labākajiem. Auni dievina sacensties un būt pirmie it visā. Jautāsiet kāpēc Auna mīļākais vārds ir “labākais”? Tā tas ir tāpēc ka lai kur arī tas nedotos Auns vienmēr centīsies pieminēt šo vārdu: “Tas ir labākais restorāns pilsētā!” “Šī ir labākā pica!” “Man ir labākā draudzene/ labākais draugs!” Ja vēlies Aunu iepriecināt, tad pēc iespējas biežāk sauc viņu par labāko.

Vērsis – “uzticamais”
Vērši ļoti mīl uzticamas lietas, stabilitāti un materiālu drošību. Vērsis nekad tā neriskēs, kā to mēdz darīt Auns. Vērsis ir uzticams un patstāvīgs, uz tā solījumiem var paļauties, viņš ir labs draugs, vienmēr laicīgi atnāks palīgā, palīdzēs ar kādu praktisku padomu un nekad nenodos. Vērsis būtu jāpaliela jau tikai par tā uzticamību.

Dvīņi – “interesantie”
Dvīņi ir ziņkārīgi, un tie vienmēr ir gatavi uzzināt ko jaunu. Dvīņu zīmē dzimušie vienmēr ir atvērti zināšanām un tie neieredz rutīnu un garlaicību. Sazinoties ar citiem cilvēkiem, tie cenšas būt maksimāli interesanti priekš ikviena un tādēļ ar tiem ir viegli un patīkami sarunāties. Ja arī tu vēlies būt interesants Dvīņiem, apspriediet ar to jaunākās ziņas un citu aktuālu informāciju. Nekādā gadījumā neesi garlaicīgs vai pārāk prasīgs – tas Dvīņus tikai aizbiedēs.

Vēzis – “drošais”
Vēzim piemīt attīstīta intuīcija, kas ļauj tam sajust bīstamas situācijas. Daudzi to tādēļ dēvē par bailīgu vai aizdomīgu, kaut patiesībā intuīcija Vēzim palīdz daudzu jautājumu risināšanā. Vēzis jūt melus un cenšas neielaisties darījumos, kuri tam varētu nest zaudējumus. Vēzis mīl drošību un tāpēc ja vēlaties, lai tas atveras un sāk uzticēties, padari tā eksistenci drošu un komfortablu. Vēži arī ļoti baidās, ka briesmas varētu draudēt tā tuviniekiem un tāpēc tos var viegli iepriecināt, garantējot drošību arī to bērniem un vecākiem.

Lauva – “neatkārtojamais”
Lauvām patīk, kad tās ir labākas. Tomēr kad sāksi Lauvu salīdzināt ar citiem tas tai galīgi nepatiks. Īpaši tā mīl darīt Jaunavas, tās analizē Lauvu un salīdzina to ar saviem iepriekšējiem mīļākajiem. Tomēr ikvienam, kam ir attiecības ar Lauvu vajadzētu ņemt vērā, ka Lauva ir unikāla un neatkārtojama. Un Lauvai patiešām ir svarīgi būt izņēmumam sava mīļotā cilvēka acīs. Lauvām patīk atstāt iespaidu kā arī baudīt ovācijas un sajūsmas pilnus skatienus. Saki Lauvai, ka tā ir neatkārtojama, un nekad nemēģini to ar kādu salīdzināt.

Jaunava – “pareizais”
Jaunavām ir svarīgi būt pareizām it visā. Jaunavas ievēro noteikumus un nepārkāpj sociālās normas. Jaunavas pat tukšu ielu nepāries pie sarkanās gaismas. Jaunavu vīriešiem ir svarīgi apzināties, ka viņi dzīvo pareizi, ka visas to rīcības ir saprātīgas un racionālas. Jaunavas baidās kļūdīties, un vienmēr visu laicīgi izplāno. Arī Jaunavu sievietes lepojas ar savu pareizo dzīvi, bērnībā tās labi mācās, bet izaugot ir gudras un labas saimnieces.

Svari – “burvīgie”
Svari mīl atrast skaisto it visā. Vai tā būtu glezna, ziedi, vārdi vai cilvēks. Arī pašiem Svariem patīk par sevi dzirdēt, ka tie ir burvīgi. Svari ir jāapbrīno kā mākslas darbs. Arī vīriešu kārtas Svari ir jāpaliela par to romantismu un prasmi būt par īstiem džentlmeņiem.


Skorpions – “jaudīgais”
Ātrs, intensīvs, bezbailīgs – tas neko nemīl darīt pa pusei. Skorpioni sevi pilnībā atdod savam darbam un nav nekāds brīnums, ka tā enerģiskā rīcība izsauc vētrainu apkārtējo reakciju. Skorpionam ir liela dzīves spēka rezerve. Savas sirds vadīts, tas var pēkšņi atmest mērķi, uz kuru tas ir gājis vairākus gadus, un doties pavisam uz citu pusi. Viņu neuztrauc sabiedrības stereotipi un viņam ir vienalga, ko par to teiks apkārtējie. Skorpions ir stūrgalvīgs, par sevi pārliecināts un viņam gribas sekot. Skorpioni mīl atstāt spēcīgu iespaidu un vērtē citu cilvēku rīcību kā “jaudīgu” vai kā nekādu.

Strēlnieks – “autoritatīvais”
Autoritāte dod tiesības dot padomus, kuros ieklausās un Strēlnieki neapšaubāmi ir īsti virtuozi citu cilvēku uzvešanai uz pareizā ceļa. Strēlnieki tiecas būt autoritatīvas personas, turklāt ne varas, bet cieņas dēļ. Strēlnieki mīl, kad tos ciena un lūdz to padomu. Tie arī vienmēr cenšas attīstīties un paplašināt savu redzesloku, lai tie tiešām būtu tiesīgi citus pamācīt. Strēlnieki mācas pie slaveniem guru un informāciju smeļas no autoritatīviem avotiem. Ja vēlies izrādīt Strēlniekam cieņu, pieņem tā domas un pārliecības.

Mežāzis – “solīdais”
Mežāzis uzmetīs skatu kāda cilvēka auto un ātri novērtēs tā materiālo stāvokli. Mežāži vispār uzskata, ka cilvēki to uztvers par nozīmīgāku, ja tas tiem izstāstīs par visiem saviem panākumiem un tituliem. Šajā zīmē dzimušajiem ir svarīgi diplomi, apbalvojumi un profesionālie panākumi. Mežāzis ar saviem panākumiem it kā apliecina savu statusu un solīdumu. Tiem ir būtiski just, ka tie dara ko nozīmīgu. Saki Mežāžiem, ka tie ir neaizvietojami darbinieki, lieliski ģimenes tēvi un uzticīgi draugi. Un galvenais, neaizmirsti likt Mežāzim noprast, ka tas dara ko svarīgu un vērtīgu. Mežāža dzīvē darbs ir pirmajā vietā un viņš, protams, arī gaida atzinību par saviem nopelniem šajā sfērā.

Ūdensvīrs – “oriģinālais”
Ūdensvīri dievina izcelties un būt atšķirīgi. Tie rīkojas neatbilstoši standartiem un vienmēr ir kreatīvi. Turklāt tas tiem sanāk viegli un dabiski, jo viss ģeniālais taču ir vienkārši. Ja netiec galā ar kādu sarežģītu problēmu droši griezies pie Ūdensvīra, viņš tev noteikti ieteiks kādu vienkāršu un oriģinālu risinājumu. Ūdensvīrs ir tas cilvēks, kurš redz atvērtas durvis tur, kur citi redz tikai sienu.

Zivs – “pasakainais”
Zivīm ir bagāta iztēle un tās dzīvo neparastā pasaulē, kurā brīnumi ir reāli un sapņi viegli piepildās. Zivis ir radošuma, iedvesmas un neierobežotas mīlestības zīme. Kādu pasauli Zivis rada savā prātā, tāda būs arī to realitāte. Galvenais ir neaizmirst rīkoties, lai iedomātais realizētos.


  •  
  •  
  •  
  •  

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *

two + 20 =

Šajā vietnē surogātpasta samazināšanai tiek izmantots Akismet. Uzziniet, kā tiek apstrādāti jūsu komentāru dati.