Ko dažādas horoskopa zīmes gaida no seksa

Ko dažādas horoskopa zīmes gaida no seksa
Patiesībā katrs cilvēks ir neatkārtojams un unikāls, un nav īsti pareizi to saistīt ar pilnīgi visām, kādas noteiktas horoskopa zīmes īpašībām. Tomēr, izpētot visas kādai noteiktai horoskopa zīmei raksturīgās īpašības, ir vieglāk orientēties mums apkārt esošajos cilvēkos un tajā ko no tiem var sagaidīt.


Auni
Dominējošie un enerģiskie Auni parasti vienmēr iegūst to, ko tie vēlas. Tiem ir ievērojama seksuālā apetīte un tie mīl uzņemties vadību, vienlaikus paliekot pilnīgi pārliecināti par sevi. Auni mīl eksperimentēt un meklēt jauno ierastajā. Ja tu meklē mežonīgu kaisli un nebeidzamu jautrību gultā, tad Auni ir kā radīti tev.
Aunu piemērotākie seksuālie partneri ir Lauvas, Strēlnieki, Dvīņi, Svari un Ūdensvīri.

Vērši
Vērši ir ļoti romantiska un jutekliska zīme. Tiem patīk pieskarties pašiem un just sava partnera pieskārienus. Vēršiem ir vajadzīga ilga priekšspēle un maigums. Tie ir ļoti emocionāli tomēr labprātāk izvēlas būt pasīvi un atdot visu varu pār sevi savam partnerim. Parasti Vēršu kaisle ar laiku neizgaist.
Vēršu piemērotākie seksuālie partneri ir Jaunavas, Mežāži, Vēži, Skorpioni un Zivis.

Dvīņi
Dvīņu zīmē dzimušie mīl riskēt un flirtēt, tiem arī patīk ļauties spontanitātei un gadījuma varai. Bet tas nozīmē to, ka tiem attiecības var ātri apnikt un tādēļ to partnerim ir jābūt gatavam pielikt nopietnas pūles attiecību saglabāšanai. Dvīņi salīdzinoši bieži riskē, ir kreatīvi un nedaudz pļāpīgi.
Dvīņu piemērotākie seksuālie partneri ir Svari, Ūdensvīri, Auni, Lauvas un Strēlnieki.

Vēži
Kaut arī Vēži ir samērā noslēgti, tie tomēr ļoti labprāt mīlējas un ar prieku tajā apmāca arī savu partneri. Pirms Vēži ļaujas mīlas priekiem, tiem vajag pilnībā iepazīt savu mīļoto, turklāt šai iepazīšanai ir jābūt gan emocionālai, gan fiziskai. Vēžiem ir labi attīstīta intuīcija un tie viegli apjauš, kas sagādāt baudu to partnerim. Attiecībās Vēžiem ir svarīgi justies drošībā un būt mīlētiem.
Vēžu piemērotākie seksuālie partneri ir Skorpioni, Svari, Vērši, Jaunavas un Mežāži.

Lauvas
Lauvas ir valdzinošas un kaislīgas, jautras un seksuālas, tomēr vienlaicīgi arī nedaudz paasas. Šajā zīmē dzimušajiem ir svarīgi apzināties, ka tie to partnerim sagādā baudu, par to pretim no partnera tie grib dzirdēt biežas pateicības. Reizēm Lauvām piemīt neliela nosliece uz dramatizēšanu un tie vēlas, lai to partneris tiem tajā piespēlē.
Lauvu piemērotākie seksuālie partneri ir Strēlnieki, Auni, Dvīņi, Svari un Ūdensvīri.

Jaunavas
Jaunavas ir loģiskas un praktiskas, turklāt tās nenogurdina vienveidīgs darbs. Reizēm Jaunavas ir arī pārāk kritiskas. Jaunavām ir svarīgi zināt, kas tieši no viņām tiek prasīts un ja tās to zina, tad tās tiešām neliek vilties. Jūtoties drošībā un atslābinājušās tas ar prieku ļausies savam jutekliskumam, turklāt apdāvinās ar to arī savu partneri.
Jaunavu piemērotākie seksuālie partneri ir Vērši, Mežāži, Vēži, Skorpioni un Zivis.

Svari
Svariem patīk uzmanība un glaimi. Šī ir arī ļoti romantiska zīme un kas ir gatava ļoti pacensties, lai tikai sagādātu baudu savai otrajai pusītei. Pretim Svari gaidīs pateicību. Šajā zīmē dzimušie ir arī ļoti sabiedriski un pļāpīgi, tos var uzbudināt iztēle vai nerātnākas sarunas.
Svaru vispiemērotākie seksuālie partneri ir Dvīņi, Ūdensvīri, Auni, Lauvas un Strēlnieki.


Skorpioni
Skorpionu reputācija runā pati par sevi un nav šaubu, ka Skorpioni ir īsti seksa maksimālisti. Tie ir pavedinoši un alkst pēc seksuāliem eksperimentiem. Skorpioni ir neatlaidīgi savās jūtās, tiem piemīt aktīva erotiska enerģija un tie mīl gan dot, gan saņemt. Skorpioni var būt nedaudz valdonīgi visās sfērās kas attiecās uz seksu un attiecībām.
Skorpionu piemērotākie seksuālie partneri ir Vēži, Zivis, Vērši, Jaunavas un Mežāži.

Strēlnieki
Rotaļīgi un ar labu iztēli, un tie neapšaubāmi mīl labi pavadīt laiku. Tiem ātri apnīk ierastā dzīves un mīlas attiecību kārtība, bet tas nozīmē, ka tos ir grūti piesaistīt kaut kam nopietnam. Strēlnieki ir neticami neatkarīgi, un tos nebaida palikšana pašiem ar sevi vai pašapmierināšanās. Strēlnieki dod priekšroku spontanitātei, un tie nevienam neļauj sevi kontrolēt.
Strēlnieku piemērotākie seksuālie partneri ir Auni, Lauvas, Dvīņi, Svari un Ūdensvīri.

Mežāži
Mežāžiem ir samērā noslēgti, un tie visticamāk nemīlēsies ar tādu cilvēku, kurā tie neredzēs savu potenciālo partneri. Šīs zīmes pārstāvji mēdz daudz domāt un plānot, tos arī nebaida vienmuļš darbs. Uzmetot paviršu skatienu, var šķist, ka sekss tos vispār neinteresē, tomēr Mežāžu seks iet roku rokā ar mīlestību un tādēļ negaidiet no tiem gaidīt seksuālu aktivitāti, ja jūsu starpā īstu jūtu. Mežāži mīl padarīt savus partnerus laimīgus un partnera laime ir viens no to primārajiem uzdevumiem.
Mežāžu piemērotākie seksuālie partneri ir Vērši, Jaunavas, Vēži, Skorpioni un Zivis.

Ūdensvīri
Seksā Ūdensvīri ir visi lieli eksperimentatori un jauninājumu meklētāji. Tiem patīk izmēģināt ko jaunu un izaicinošu. Ūdensvīri ir arī diezgan ekscentriski, kaislīgi un entuziastiski. Ūdensvīri ļoti cenšas, lai to attiecībās saglabājas uguntiņa.
Ūdensvīru piemērotākie seksuālie partneri ir Dvīņi, Svari, Auni, Lauvas un Mežāži.

Zivis
Zivis nav tā pati aktīvākā horoskopa zīme, tie var būt lēni, un tiem ir nepieciešams grūdiens, lai tie sāktu rīkoties. Cilvēki Zivīm ir svarīgāki nekā sekss, tā kā ar nemīlamu cilvēku tie var pat nedomāt par kaut kādu savu vēlmju apmierināšanu. Zivīm patīk uzminēt un piepildīt sava partnera visniecīgākās vēlmes. Zivis ir arī diezgan trauslas tāpēc, esot attiecībās ar Zivi, ir jāpiedomā pie saviem vārdiem un darbiem, jo tās to var uztvert pārāk nopietni.
Zivju piemērotākie seksuālie partneri ir Vēži, Skorpioni, Vērši, Jaunavas un Mežāži.


Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta.

6 + one =

Šajā vietnē surogātpasta samazināšanai tiek izmantots Akismet. Uzziniet, kā tiek apstrādāti jūsu komentāru dati.