Motivācijas horoskops jeb kas motivē dažādas horoskopa zīmes

  •  
  •  
  •  
  •  

Motivācijas horoskops jeb kas motivē dažādas horoskopa zīmes
Katram no mums ir savi iemesli, kas liek mums izkustēties no vietas un virzīties uz priekšu. Kādam tam ir nepieciešama īpaša motivācija un spēcīgi argumenti, bet kādam citam pilnīgi pietiek ar vieglu grūdienu.

Visi mēs esam dažādi, un katram no mums ir savs pasaules redzējums. Ļoti bieži motivācija ir atkarīga no temperamenta, bet tas savukārt ir atkarīgs no tā, kādā horoskopa zīmē tu esi dzimis. Lasi motivācijas horoskopu un uzzini kas motivē dažādas horoskopa zīmes un liek tām virzīties uz priekšu!

Auni
Ja Auna zīmē dzimušais cilvēks ir pieņēmis lēmumu, tad to apstādināt spēs tikai pilnā ātrumā tam pretim nākošs vilciens. Aunu sevi motivē ar frāzēm, kas skan aptuveni šādi: ”Gribu-gribu-gribu-gribu”

Vērši
Zemes stihijas zīmes ir ļoti izvēlīgas tajā, kas attiecās uz to motivāciju. Lai piespiestu Vērsi kaut ko darīt, ir jāatrodas kādam ļoti nozīmīgam iemeslam. Ejot savu ceļu, Vērši nenogriežas no tā tikai tāpēc, ka jau ir uzsākuši kustību un vairs nav jēgas apstāties.

Dvīņi
Maksimāli pašpietiekamas personas tajā kas attiecās uz sava dzīves ceļa izvēli. Pat ja Dvīņi ir noguruši, izsīkuši un galīgi izpumpējušies, tie savas laimes un panākumu dēļ būs gatavai ziedot pilnīgi jebko.

Vēži
Šo horoskopa zīmi virza personīgā pārliecība un paša izdomāti noteikumi, kurus tie ir pieņēmuši jau ļoti, ļoti sen. Vēži iet caur uguni un ūdeni un tikai tāpēc, ka tiem tas ir jādara. Tos virza pienākum pret vecākiem, bērniem vai draugiem.

Lauvas
Lauvu galvenais virzītājspēks ir kailas emocijas. Ja Lauva mīl, tad tikai ar sirdi. Ja Lauva cītīgi strādā, tad tikai tāpēc ka tā gūst no tā baudu. Visos pārejos gadījumos tās nekas nespēs izkustināt.

Jaunavas
Jaunavas uz priekšu virza tuvu cilvēku atbalsts. Ja Jaunavai vairs neviens nepalīdz tā var vienkārši izdzist un pārstāt iet pretim savai laimei. Ja Jaunava atrod kādu radniecīgu dvēseli, kas tai palīdz, tad to apstādināt kļūst gandrīz pilnīgi neiespējami.

Svari
Svariem vienmēr ir noteikti mērķi, pie kuriem tie cenšas turēties. Šīs zīmes pārstāvjus nevar nosaukt par mērķtiecīgu, tomēr tie vienmēr dara to, kas tiem patīk. Svarus uz priekšu virza pieradums.

Skorpioni
Šai zīmei ir milzīgas problēmas ar mērķa uzstādīšanu. Un bieži vien, to spēj uzlabot tikai īpaši motivācijas kursi. Lai Skorpioni spētu virzīties uz priekšu, tiem vajadzētu iemācīties pareizi uzstādīt sev mērķus.

Strēlnieki
Strēlniekus vada veselais saprāts un alkas pēc peļņas. Strēlnieki nav sīkumaini, tie vienkārši neko nedara, ja tas tiem nenes neko pozitīvu. Strēlnieki kustās un nepadodas lielās gala balvas vai atlīdzības dēļ.

Mežāži
Mežāžus virza pienākums un augstāks mērķis. Šo cilvēku garīgā pasaule ir ļoti bagāta, un tie meklē tās realizāciju dzīvē. Un tieši tādēļ tie vienmēr dara to, ko tiem liek darīt to aicinājums.

Ūdensvīri
Šo horoskopa zīmi vada vēlēšanā gūt panākumus. Vienīgais uz ko tie nav gatavi tas ir noziegums. Izņēmumi, protams, mēdz notikt, bet retāk nekā tas ir ar citām zīmēm. Ūdensvīrus virza tika vēlme atkal izjust uzvaras garšu.

Zivis
Zivis nenogriežas no sava ceļa tikai tāpēc ka vēlas atstāt iespaidu uz apkārtējiem cilvēkiem un paši sevi. Tos uzmundrina tikai viena doma par to, ka tie ir likuši kādam sajust prieku, uztraukumu vai sagādājuši baudu.


  •  
  •  
  •  
  •  

2 komentāru

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *

1 × two =

Šajā vietnē surogātpasta samazināšanai tiek izmantots Akismet. Uzziniet, kā tiek apstrādāti jūsu komentāru dati.