Laulāto horoskops

Laulāto horoskops
Cilvēks nav dzimis tāpēc, lai dzīvotu viens. Un tomēr vīra vai sievas izvēle nekad nav bijusi viegls uzdevums. Kā saprast vai tavs jaunais, runātīgais un izskatīgais pielūdzējs varētu būt labs vīrs? Un to, vai tava skaistā un kaislīgā draudzenīte varētu būt arī pieņemama sieva? Uzzini kāds laulātais varētu būt tavs partneris un to kāds vīrs vai sieva varētu būtu tu!


Auni

Sieva: Viegli iemīlas un ātri atdziest. Tomēr ja viņa ir iemīlējusies pa īstam, tad šī mīlestība saglabāsies visu tās dzīvi. Piemīt spēja virzīt savu vīrieti pretim panākumiem. Tomēr saskarē ar viņu ir jāsaglabā takta izjūta, jo viņai salīdzinoši viegli apvainojas.

Vīrs: Auni kļūst prātīgāki un stabilāki tuvāk 30 gadu vecumam, turklāt tie ir pievilcīgi un visai komunikabli. Savas sievas tie vienmēr mīl un ciena. Reizēm gan gadās, ka viņiem nedaudz pietrūkst rakstura stingrības un arī impulsivitātes, tomēr tas nav liels trūkums.

Vērši

Sieva: Viegls un ļoti praktisks raksturs. Viņa būs rūpīga un laba saimniece. Ja viņa pati to negrib, tad no viņas ir ļoti grūti šķirties, jo viņas dzīvē laulībai ir ļoti liela nozīme un kļūdas viņa pieļauj reti.

Vīrs: Viņam laulība vienmēr ir pirmajā vietā. Vērši – vīri vienmēr ir uzticami un īsti savas dzīves un mājas saimnieki.

Dvīņi

Sieva: Sieva – Dvīnis ir ļoti sievišķīga un attapīga. Tai pirmajā vietā vienmēr būs mīlestība un skaistums. Lieliskas mātes, kas izdarīs visu iespējamo sava bērna labā.

Vīrs: Mīlestība viņam ir spēle, un tas arī ir viss, kas tev par viņu būtu jāzina. Mīl paflirtēt un viņa neparastais intelekts viņam tajā ļoti palīdz.

Vēži

Sieva: Ideāla sieva un ideāla māte. Parasti bērni tai ir absolūti pirmajā vietā, pat pirms vīra. Lieliskas saimnieces un kaislīgas mīlnieces.

Vīrs: Viņa dzīvei nav jēgas bez mīlestības. Kaisle un jūtas valda pār visu pārējo. Ļoti pedantiski un reizēm arī pārāk taupīgi.

Lauvas

Sieva: Pievilcīgas saimnieces un lieliskas kulināres. Seksā ļoti kaislīgas. Piemīt paaugstinātas prasības pret dzīves materiālo pusi. Labi jūtas lielās kompānijās.

Vīrs: Romantiski, bet arī pieprasa pilnīgu un beznosacījuma sevis dievināšanu. Mīl pasniegt dāvanas un nav skops.

Jaunavas

Sieva: Vienmēr visu analizē un emocijas tai nāk tikai pēc analīzes. Reizēm pārāk aizraujas ar rūpēm par veselību un tīrību mājās. Racionāla pilnīgi visā.

Vīrs: Ļoti pretrunīgs, vēss un sentimentāls vienlaicīgi. Nepanes kritiku. Reizēm mēdz būt pilnīgā un bezgalīgā sajūsmā par savām sievām.

Svari


Sieva: Sentimentāla un sievišķīga. Dievina ja to novērtē. Ja viņa neiegūst to, ko vēlas var palikt depresīva. Ļoti greizsirdīga. Reizēm tai mājas mājīgums ir svarīgāks nekā mīlestība.

Vīrs: Viens no pašiem uzticamākajiem partneriem. Laimīgs kad jūt, ka jūtas ir abpusējas, bet ideālām attiecībām uzstāda ļoti augstas prasības. Ļoti ambiciozs.

Skorpioni

Sieva: Dinamiska, ļoti nemīl vienveidību un lēnu dzīves plūdumu. Nepiedod krāpšanu. Ļoti uzticīgas vīram un bērniem.

Vīrs: Ļoti karstasinīgs, iespējams, ka pat viskarstasinīgākais no visiem. Valdonīgs. Īpašniecisks un greizsirdīgs. Mīlestība tiem ir burtiski viss.

Strēlnieki

Sieva: Mazāk nekā citas noskaņota uz romantiku un tās izpausmēm. Savam partnerim tās pirmkārt ir labākie draugi. Viesmīlīgas saimnieces. Novērtē brīvību un mājas komfortu.

Vīrs: Labsirdīgs un ļoti sabiedrisks. Ļoti atklāts un patiess, kaut mīlestība viņam nav pirmajā vietā. Lieliski tēvi.

Mežāži

Sieva: Tiecas pēc ietekmes un praktiskuma. Ļoti uzticīgas. Pašas kritizē, bet nepanes pret sevi vērstu kritiku.

Vīrs: Ļoti praktisks, baidās no vientulības. Dzimuši līderi. Darītāji un nevis runātāji. Reizēm arī lieliski pavāri.

Ūdensvīri

Sieva: Augstas prasības pret partneri, mīl stabilitāti. Lieliskas mātes un saimnieces. Velta daudz laika garīgai pilnveidei.

Vīrs: Pēc dabas ideālisti. Mīlestībā parasti maksimāli patstāvīgi un ļoti uzticīgi. Viegli iziet uz kompromisiem.

Zivis:

Sieva: Pilnībā atdod sevi mīlestībai un sava vīra izpratnei. Uzticīga un padevīga, kā neviena cita. Izmantos katru iespēju savam mīļotajam pieglaimoties. Mīl garšīgi paēst un arī ļoti garšīgi gatavo.

Vīrs: Ļoti prasīgs pret gan mīlestības fizisko, gan garīgo pusi. Nekad nekomandē un nedara sievai pāri. Pret sievu izturas kā pret balstu. Ļoti koncentrēti uz gultu.

 


Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta.

fourteen − 5 =

Šajā vietnē surogātpasta samazināšanai tiek izmantots Akismet. Uzziniet, kā tiek apstrādāti jūsu komentāru dati.