Kā dažādām horoskopa zīmēm kļūt bagātām

Kā dažādām horoskopa zīmēm kļūt bagātām
Visi cilvēki sapņo kļūt bagāti un beidzot sākt darīt to, kas tiem patīk. Un netici tiem cilvēkiem, kuri saka, ka ceļu uz bagātību ir grūti atrast, vienkārši dažādiem cilvēkiem šie ceļi ir dažādi. Ir tikai viens veids, kā tu šo ceļu noteikti neatradīsi, un proti, ja tu to nemeklēsi, bet gaidīsi, kad tas atrod tevi. Lasi kāds ceļš uz bagātību ir lemts tavai horoskopa zīme!


Auni
Auniem astrologi iesaka mazāk tērēt un izvairīties no dažādu izmēru neattaisnotiem riskiem. Izvairies arī no azartspēlēm, kazino un spēļu automātiem. Jebkura piesardzība tev nāks tikai par labu. Tu esi plaša profila speciālists, bet tavs labākais darbs būs tāds, kurš dod tev rīcības brīvību. Nu kaut vai, piemēram, darbs ar brīvu grafiku.

Vērši
Vērši nedrīkst zaudēt savu iniciatīvu un radošo garu. Tomēr lai kļūtu bagātam, tev vajadzētu veltīt vairāk laika un spēka pašattīstībai kā arī nekoncentrēties tikai uz vienu darbības sfēru.

Dvīņi
Lai Dvīņi kļūtu bagāti tie nedrīkst pārāk ilgi aizsēdēties. Jebkura bezdarbība tevi attālina no tavas materiālās nirvanas sasniegšanas. Dvīņiem veiksmi nesīs jebkurš līdz galam pabeigts darbs. Īpaši ja šim pabeigtajam darbam sekos arī citi pabeigti darbi un ja šāda darbu pabeigšana kļūs par tavu ieradumu.

Vēži
Vēžu ceļš uz ātru bagātību ved caur pārtikas sfēru. Tas var būt gan restorāns, gan pārtikas veikals vai pārtikas ražošana. Alternatīvs bagātības sasniegšanas veids varētu būt politika vai vadošs darbs. Uzticies savai intuīcijai, tā tev ir labi attīstīta.

Lauvas
Lauvas ceļš uz ātru bagātību ir atteikšanās no sava egoisma. Lauvām nevajadzētu nodot cilvēkus un arī apvainot vai izmantot tos. Tavs spēks ir tavos centienos un intuīcijā. Centies visu panākt tikai godīgā ceļā.

Jaunavas
Jaunavām vajadzētu iemācīties atpūsties. Ja mēs daudz strādājam un neatpūšamies, tad nopelnīt kļūst aizvien grūtāk un grūtāk. Pašaizliedzīgs darbs un bagātība nav viens un tas pats. Pacenties izdomāt ko individuālu un pārvērt to par savu ienākumu avotu.


Svari
Svariem ir vajadzīgs labs draugs vai tāda otrā pusīte, kura spēs vadīt to domas pareizajā virzienā un dāvās pārliecību tajos brīžos, kad ir jāpieņem lēmumi. Ja tev apkārt, esošie cilvēki tavu ticību sev nevis stiprina, bet grauj tad tas ir nopietns iemesls pārdomām.

Skorpioni
Skorpionam galvenais ir ticēt savai intuīcijai un censties vairāk iziet no sava dzimtā reģiona robežām. Strādājiet ar cilvēkiem citās pilsētās un pat citās valstīs, tas jums noteikti ļaus palielināt ienākumus.

Strēlnieki
Strēlnieka vislabākais veids, kā kļūt bagātam ir savu prasmju pārdošana. Nebaidies apgūt jauno, mācies svešvalodas un apmeklē dažādus kursus. Un galvenais, māci apgūto citiem.

Mežāži
Mežāžu bagātības noslēpums ir meklējams mērenā darbā un ticībā sev. Ātrais ceļš uz bagātību tiem ir drosme, nedaudz riska un cieņpilna attieksme pret naudu.

Ūdensvīri
Ūdensvīram bagātība jāmeklē datoru un IT jomā. Personiskais bizness tev nesīs bagātību un to atzinību, par kuru tu jau tik sen sapņo. Pozitīvu ietekmi uz tavu materiālo stāvokli atstās arī patstāvīga pašattīstība.

Zivis
Tu esi ļoti gudrs un tu spēj izdomāt to, ko vēl neviens pirms tevis nav izdomājis.
Turklāt veiksmīgas Zivis vienmēr uzvar arī savu cīņu ar slinkumu. Smelies spēkus un dodies uz priekšu pretim savām uzvarām. Nesēdi dīvānā un neļaujies apātijai, šādi veiksme pie tevis neatnāks.


Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta.

eight + thirteen =

Šajā vietnē surogātpasta samazināšanai tiek izmantots Akismet. Uzziniet, kā tiek apstrādāti jūsu komentāru dati.