Pāris faktu, kurus tev vajadzētu zināt par 2016. gadu

Pāris faktu, kurus tev vajadzētu zināt par 2016. gadu
2016. gads jau ir sācies, bet cik daudz tu par to zini? Uzzini visu svarīgāko par 2016. gadu! Kādi ir šī gada laimīgie talismani, veiksmīgie skaitļi un pat to, kuri ir 2016. gada potenciāli laimīgākie ziedi.


1. Jaunais Ugunīgā pērtiķa gads ķīniešiem vēl nemaz nav sācies. Jaunais gads pēc austrumu kalendāra sāksies vēl tikai 2016. gada 8. februārī.

2. Un arī beigsies, Ugunīgā pērtiķa gads nevis 2016. gada 31. janvārī, bet gan 2017. gada 27. janvārī.

3. 2016. gads ir kardinālu pārmaiņu gads
Pērtiķi ir jautra un aktīva radība. Turklāt lai iegūtu laupījumu pērtiķi arī bieži riskē un visbiežāk tie savu arī panāk. Šajā gadā mums būtu jārīkojas tieši tāpat. Tā kā ir laiks atmest bailes malā un ir jāienes savā dzīvē pārmaiņas.
Astrologi arī brīdina, ka šajā gadā aktivizēsies dažādi avantūristi un citi viltīgi cilvēki, tāpēc pārāk neuzticieties nepazīstamiem un mazpazīstamiem cilvēkiem.
Vēl kāds padoms – nestāviet ilgi uz vietas. Ja jūtat, ka kaut kas nav īsti labi, tad uzreiz atsakieties no šī ceļa un meklējiet jaunu. Necenšaties arī apstāties, lai analizētu neveiksmes iemeslus, vienkārši meklējiet citu ceļu.

4. 2016. gada stihija ir uguns.
Šis ir uguns stihijas gads, un tieši tāpēc tas būs īpaši spilgts un spožs.
Uguns arī simbolizē kaislību un tāpēc gads nesīs arī daudz emociju, patīkamus momentus, kreativitāti un trauksmainuma. Tomēr astrologi arī brīdina nepietuvoties šai ugunij pārāk tuvu, jo tas var sagādāt problēmas gan tiešā, gan arī pārnestā nozīmē.

5. 2016. gada laimīgās krāsas
Šajā gadā nevaldīs kāda viena krāsa. Tomēr kā apgalvo astrologi, tad vislabvēlīgākās būs spilgti sarkanā, spilgti zilā, baltā un zelta krāsas.

6. 2016. gada veiksmīgā debespuse ir rietumi.
Šajā gadā viss ir jādara rietumu virzienā. Piemēram dodoties ceļojumā, izvēlaties tādas valstis un pilsētas, kuras atrodas no jums rietumos. Tas jums visvairāk iespaidu un vislabāko atpūtu.


7. 2016. gada talismani
Pats aktīvākais 206. gada talismans būs Bixie jeb Pi-hsieh. Tā ir mītiska ķīniešu radība un vienlaicīgi arī fen šui talismans. Parasti Bixie attēlo ar suņa vai lauvas seju un spārniem.
Veiksmi nesīs arī jebkuri aksesuāri ar pērtiķa attēlu. No akmeņiem veiksmi nesīs nefrīts, tīģeracs, rozā kvarcs un akvamarīns.

8. 2016. gada laimīgās stundas
Ķīniešiem noteiktas dienas stundas tiek apzīmētas ar noteiktiem dzīvniekiem. Šajā gadā visveiksmīgākās būs pērtiķa stundas(15:00 – 17:00), pūķa stundas (7:00 – 9:00) un žurkas stundas (23:00 – 01:00).

9. 2016. gada laimīgie skaitļi ir 4, 6, 9
Šī gada paši veiksmīgākie būs skaitļi 4, 6 un 9. Tomēr visveiksmīgākais būs skaitlis 9, jo pērtiķis devītā ķīniešu horoskopa zīme. Šis skaitlis parasti saistās ar ambīcijām, piedzīvojumiem un asu prātu.

10. 2016. gada veiksmīgie ziedi.
Šajā gadā visveiksmīgākās būs krizantēmas un Indijas ceriņi. Tā kā sievietes atgādiniet to saviem vīriešiem, bet vīrieši atceries par to tad kad vēlēsieties gūt panākumus pie pretējā dzimuma.


  •  
  •  
  •  
  •  

4 komentāru

  1. Labāko,laimīgāko,veselīgāko,bagātīgāko 2016.gadu ,gadu visu latviešu un Latvijā dzīvojošo cilvēku dzīvē

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *

8 + eighteen =

Šajā vietnē surogātpasta samazināšanai tiek izmantots Akismet. Uzziniet, kā tiek apstrādāti jūsu komentāru dati.