Kādām krāsām mājokļa interjerā dod priekšroku dažādas horoskopa zīmes

  •  
  •  
  •  
  •  

Interjera krāsas
Jau sen ir zināms, ka krāsas ietekmē mūsu psiholoģisko, emocionālo un pat fizisko stāvokli. Un kā katram cilvēkam ir savas iemīļotākās krāsas vai krāsa, tāpat ir arī katrai horoskopa zīmei piemērotākas un nepiemērotākas krāsas. Kādas tad ir dažādu horoskopa zīmju iemīļotākās interjera krāsas?

Auni
Auni ir aktīvi, impulsīvi un enerģiski. To dzīvē ir piepildīta ar spilgtiem iespaidiem un kaisli. Bet, esot mājās, tie dod priekšroku mierīgai atmosfērai, kurā tie jūtas ērti un relaksēti. Tāpat Auna mājai nevajadzētu būt piebāztai ar dažādiem priekšmetiem, lai paliek tikai nelielas, bet noderīgas detaļas. Sava mājokļa interjerā Auni parasti izvēlas gaišas krāsas, tomēr Auni necieš garlaicību, un tāpēc tā mājas noteikti būs arī kāds spilgts un sulīgs akcents. Tāds akcents varētu būt spilgtas krāsas ledusskapis vai krāsaini dīvāna spilveni.
Astrologi Auniem neiesaka brūnos toņus, jo tas tajos var radīt nervozitāti un likt tiem zaudēt ticību saviem spēkiem.

Vērši
Laikam ejot, Vēršu gaume mainās, un tas ir tikai normāli. Visbiežāk Vērši izvēlas modernas un populāras krāsas. Un visbiežāk tā ir dzeltenā vai oranžā krāsa. Vismazāk vēršu zīmē dzimušajiem patīk uzpūtīgs svinīgums, un tādēļ tie visticamāk neizvēlēsies maigi rozā un zelta kombināciju vai sudraba un zilo toņu savienojumu.
Vēršiem interjerā nav piemērota sarkanā krāsa, tā tiem šķiet pārāk agresīva.

Dvīņi
Dvīņi dievina mājīgumu un nelielas interjera detaļas. Remontējot savu mājokli, Dvīņi bieži mēdz konsultēties ar vecākiem. Dvīņi ļoti mīl atpūsties un tāpēc mēbelēm ir jābūt pēc iespējas komfortablākām. Šajā zīmē dzimušie parasti izvēlas maigas krāsas: gaiši zilo, rozā un persiku toņus. Tomēr šajā maigo krāsu plejādē ir arī kāds izņēmums, un šis izņēmums ir spilgti dzeltenā krāsa. Šī krāsa simbolizē enerģiju un kustību. Šī krāsa var palīdzēt atbrīvoties no depresijas un drūmām domām, kā arī spēj stimulēt cilvēka radošās spējas. Parasti Dvīņiem dzeltenā krāsa ir neatņemama interjera sastāvdaļa, kaut ne vienmēr šī krāsa tiek izmantota sienu noformēšanai, tā var tikt izmantota arī kā neliels interjera akcents.
Dvīņiem nav piemērota zilā un violetā krāsa.

Vēži
Vēži mīl spilgtas krāsas – sarkanu, zaļu, zilu un dzeltena. Un, par laimi, Vēžiem arī piemīt gaume un mēra sajūta, tā kā viss būs pieņemami arī citiem Vēža ģimenes locekļiem. Vēžiem nes veiksmi sudraba, eleganti pelēkā un baltās krāsas. Tomēr tiem vajadzētu izvairīties no pārāk plašas melnās krāsas lietošanas.
Vēži ir tālredzīgi un tāpēc remontu cenšas veikt pēc iespējas kvalitatīvāk, izmantojot labus meistarus un dārgus materiālus. Vēžu sapnis ir nelieli, bet karaliski apartamenti.

Lauvas
Lauvas ideāli izplāno jebkuru, pat pašu sarežģītāko dzīvokli, un varbūt tieši tāpēc starp dizaineriem ir salīdzinoši daudz Lauvu. Lauvas nemīl pārāk spilgtas krāsas, vienīgais izņēmums ir sarkanā krāsa. Tomēr biežāk Lauvas izvēlas smilšu toņus, bēšos un zeltīto toni.
Lauvas arī parasti izvēlas mēbeles, kuras ir izgatavotas no dabīgiem materiāliem.

Jaunavas
Jaunavas savāc daudz mazu detaļu un tad tērē daudz laika, lai katru no tām izvietotu īstajā vietā. Jaunavas dod priekšroku aukstiem un caurspīdīgiem toņiem. Sienām tās bieži izvēlas gaiši zilus un pelēcīgus toņus. Tām ir piemērota arī zaļā krāsa.
Jaunavām vajadzētu izvairīties no spilgtām un sulīgām krāsām, tādām kā sarkanā, bordo un dzeltenā. Jaunavām šīs krāsas var veicināt depresiju.
Bieži vien Jaunavu mājoklis ir ieturēts vienā un ļoti izsmalcinātā stilā. Un ņemot vērā to cik rūpīgi Jaunavas strādā pie katras interjera detaļas tas nav nekāds pārsteigums.

Svari
Svari parasti dod priekšroku tumšām krāsām. Un šādā tumšos toņos ieturētā interjerā, tie var justies visai komfortabli. Astrologi Svariem iesaka tumši zilos toņus, zaļo, zili zaļo un pasteļu toņus. Svari arī izvēlas tumšas krāsas, dabiska koka mēbeles. Svariem nav piemērotas gaišas mēbeles un mīlīgas tapetes ar ziediem. Un pats galvenais – nekādu oranžo krāsu.

Skorpioni
Skorpioniem patīk papildināt savu mājokļa interjeru ar lietām, kurām ir sava vēsture, un Skorpioni labprāt arī mēdz par to stāstīt saviem draugiem un viesiem. Dizainam Skorpioni bieži vien izvēlas klasiskas krāsas un formas.
Šai zodiaka zīmei būs piemērotas baltā, maigi rozā un gaiši zilā krāsa ar pelēkiem elementiem. Iederīga būs arī tumšu toņu krāsas ar zelta elementiem.
Lai Skorpions nezaudētu savu enerģiju velti, tam vajadzētu izvairīties no sudrabainās, zilās un dzeltenās krāsas.

Strēlnieki
Strēlnieku mājoklis bieži vien ir gaišs, plašs un funkcionāls. Strēlnieki arī dievina dārgas lietas. Strēlniekiem ir piemērotas kā gaišie, tā arī vēsie krāsu toņi: baltā, bēšā, pelēkā, gaiši zilā un gaiši violetā krāsa.
Strēlnieki mēdz izvairīties no rozā krāsas.

Mežāži
Mežāžiem mēdz patikt neparasti risinājumi. Baltā, sudrabotā un gaiši zilā krāsa ienesīs to mājā harmoniju. Astrologi uzskata, ka Mežāžiem nes veiksmi brūnā un brūnās krāsas toņi.
Mežāžiem nederēs dzeltenā, sarkanā un gaiši violetā krāsa.
Starp Mežāžiem ir daudz darbaholiķu un tāpēc tie vislabāk jūtās savās maksimāli komfortabli iekārtotajās darba vietās.

Ūdensvīri
Ūdensvīru mājoklī bieži var redzēt visai negaidītas interjera detaļas, ar kuram tas pats ļoti lepojas.
Ūdensvīri mīl apvienot dažādas krāsas un stilus, tāpēc divas blakus esošas istabas var izskatīties tā, it kā tās būtu paņemtas no divām pilnīgi dažādām mājām.
Visvairāk Ūdensvīri mīl izmantot violeto, zilo un pērļu-balto krāsu. Savā interjerā Ūdensvīri izvairās no bēšās, zeltītās un krēmkrāsas jo tās tiem gluži vienkārši šķiet pārāk garlaicīgas un pierastas.

Zivis
Zivīm veiksmi nes violetā, zaļā, zilā un sudraba krāsa, tāpat Zivis arī ļoti mīl oranžo krāsu. Šīs krāsas arī labi attīsta fantāziju, kas Zivīm jau tāpat nav slikta.
Zivis bieži sava mājokļa interjerā mēdz izmantot skaistas gleznas, uz kurām skatoties kuras rodas patīkamas un relaksējošas domas. Parasti Zivju mājā ir arī daudz lustru un citu gaismekļu.


  •  
  •  
  •  
  •  

1 komentārs

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *

2 × 5 =

Šajā vietnē surogātpasta samazināšanai tiek izmantots Akismet. Uzziniet, kā tiek apstrādāti jūsu komentāru dati.