Šķiršanās horoskops jeb kā šķiras dažādas horoskopa zīmes


Mūsu horoskopa zīmes ir savdabīgi uzvedības šabloni, un zvaigznes saglabā savu ietekmi uz mums gandrīz jebkurā dzīves situācijā. Un šķiršanās nav nekāds izņēmums. Lasi un uzzini kā šķiras un pārcieš šķiršanos dažādas horoskopa zīmes!

Auni
Aunu zīmes pārstāvjiem viss visai ātri var apnikt. Auni vēlas vienmēr kustībā esošas attiecības, kas neļauj tiem zaudēt tonusu. Ja Auns savā partnerī neko tādu neatrod, tad Auns var visai ātri aizbēgt. Kad Auns šķiras tas uzreiz cenšas iznīdēt visas domas, atmiņas un atgādinājumus par savu bijušo mīļoto. Pat ja šķiršanās ir bijusi sāpīga, Auni ilgi par tām nepārdzīvos un neskums. Auniem piemīt spēja ātri stabilizēt savas jūtas un uzvesties tā, it kā nekas nebūtu noticis nekas nebūtu noticis.

Vērši
Vēršiem šķiršanās nepaiet viegli un pēc šķiršanās tiem ir grūtības ar virzīšanos uz priekšu. Pat neskatoties uz to ka Vēršiem nemēdz pie saviem bijušajiem partneriem atgriezties to stāvoklis pēc šķiršanās var būt visai smags. Vēršos parādās dusmas kas sajauktas ar depresiju un niknumu, kaut to sirds dziļumos tie vienmēr vēl cer uz izlīgumu. Tie atkal un atkal atceras bijušo attiecību romantiskākos brīžus, un kāds tur pārsteigums, ka tas Vēršiem liek skumt vēl stiprāk. Pēc šķiršanās Vēršiem ir vajadzīgs laiks, lai tie spētu notikušo aptvert.

Dvīņi
Dvīņu zīmē var būt visai laimīgi savās attiecībās, bet pēkšņi paziņot, ka tie vēlas šķirties. Dvīņi mēdz slēpt savas patiesās izjūtas aiz smaida, un tie var ļoti ātri aiziet no attiecībām, ja ir pārliecināti, ka šāds lietu stāvoklis tos neapmierina. Dvīņiem vienmēr ir “plāns B”, un tieši tāpēc tie īpaši par šķiršanos nepārdzīvo.

Vēži
Vēži ir ļoti mīloši un jūtīgi cilvēki. Tiem burtiski ir nepieciešams mīlestības okeāns. Un, ja Vēži to nesaņem, tad lietā tiek laista greizsirdība un citas nepatīkamas emocijas. Vēžiem piemīt tendence būt pārāk mīlošiem un pārāk padevīgiem, un tieši tādēļ šķiršanās brīdī tie nespēj notiekošo aptvert. Lai Vēzis saprastu, ka attiecības ir beigušās, ir jāpaiet visai ilgam laikam.

Lauvas
Spītīgās un augstprātīgās Lauvas vienmēr vēlas būt attiecībās galvenie. Lauvām attiecībās vajag daudz uzmanības, un, tiklīdz Lauva sāk just, ka šādas uzmanības nav, tie dotas šīs tik ļoti nepieciešamās sastāvdaļas meklējumos. Ja Lauvu pamet, tas visticamāk nekad pie šī pametēja neatgriezīsies, jo to lepnums tiem to vienkārši neatļaus. Šķiršanās Lauvas panes visai viegli, īpaši, ja tas ir pašas Lauvas lēmums.

Jaunavas
Jaunavu zīmē dzimušie ir praktiski pilnīgi visā. Ja attiecības nes vairāk zaudējumu kā ieguvumu, tad Jaunavas nekavējoši šādu savienību pārtrauks. Tomēr ja jaunavas jau ir paspējušas šajās attiecībās daudz ieguldīt un tām to partneris ir kļuvis visai tuvs, tad šķiršanās Jaunavai var būt visai sāpīga. Bet, ja ir pienācis laiks šķirties, tad Jaunavas to izdarīs ļoti mierīgi un inteliģenti.

Svari
Svari to dzīvē cenšas visu sabalansēt, un attiecības nav nekāds izņēmums. Attiecības Svariem pirmkārt ir sociāls kontakts, un, ja Svaru zīmē dzimušie šo kontaktu zaudē, tad tie sāk izjust kaunu un sāpes. Kad diplomātiskie Svari šķirās tie to bijušajam partnerim mēdz to pasniegt tā, ka nu tam ir radušās jaunas iespējas un ka nav vērts par notikušo daudz pārdzīvot.

Skorpioni
Skorpioni burtiski vārās emocijās. To mīlestība ir spēcīga, bet naids ir vēl daudz spēcīgāks. Kad Skorpionam nodara pāri tas nedomājot atbild ar to pašu. Ja Skorpiona mīlestība pret to partneri kļūst bezgalīga, tad visticamāk tā prāts atrodas aizmiglotā stāvoklī. Skorpionam nepatīk, nepatīk, ja tie sajūt dominēšanu no citu puses un tāpēc tie vienmēr paši cenšas visu kontrolēt. Šķiršanās Skorpionos izsauc neaprakstāmu naidu, un visticamāk tie savam bijušajam partnerim nekad nepiedos.

Strēlnieki
Strēlnieku zīmē dzimušajiem ir ugunīgs gars. Strēlnieki vienlaikus vēlas gan kaisli, gan romantiku. Strēlniekiem ir tik daudz enerģijas, ka tie reti, kad tiekas tikai ar vienu partneri. Un šī iemesla dēļ tie pārcieš šķiršanos bez īpašiem pārdzīvojumiem. Strēlnieki pārlec no vienām attiecībām uz citām.

Mežāži
Šie darbīgie cilvēki nopietni izturas ne tikai pret savu karjeru, bet arī pret personīgo dzīvi. Mežāži centīsies saglabāt balansu pilnīgi visā. Ja kāds Mežāzi gribēs pamest tas centīsies izlīgt. Tiem ir nepatīkama pat pati doma par šķiršanos. Tomēr ja attiecības tiešām būs sevi izsmēlušas, tad Mežāzis pret to izbeigšanu neiebildīs.

Ūdensvīri
Šajā zīmē dzimušie var būt padevīgi un manipulēt vienlaicīgi. Šajā zīmē dzimušajos iemiesojas mīlestība un naids vienlaicīgi. Visus attiecību smagos pienākumus tie cenšas uzlikt to partnera pleciem. Ūdensvīri nemīl agresiju, un tāpēc tie izmanto viltību. Ja Ūdensvīrs jūt, ka, kaut kur tam var atrasties labāka vieta, tad tas bez pārdzīvojumiem mierīgi un ātri pārtrauks attiecības un par savu bijušo partneri pat neatcerēsies.

Zivis
Zivs zīmē dzimušie ir savdabīgi un mierīgi cilvēki. Zivis ļoti mīl sapņot, un tie vēlas, lai to realitāte atbilst to fantāzijām. Tas pats attiecas arī uz attiecībām. Pretējā gadījumā Zivis krīt depresijā un tie nespēj atgriezties uz pareizā ceļa. Zivis ir tendētas cīnīties par attiecību saglabāšanu tomēr ja attiecības ir pārtrūkušas, tie izdarīs visu, lai bijušais partneris pilnīgi izzustu no to dzīves un lai tie paši atkal spēj virzīties uz priekšu.

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *

two × 3 =

Šajā vietnē surogātpasta samazināšanai tiek izmantots Akismet. Uzziniet, kā tiek apstrādāti jūsu komentāru dati.