Kāda ir saziņa ar dažādām horoskopa zīmēm

Katra zodiaka zīme ir atšķirīga. Atšķirīgs ir arī veids, kā dažādas horoskopa zīmes mēdz attiekties un sazināties ar apkārtējiem cilvēkiem. Lasi un uzzini kādas ir dažādu horoskopa zīmju atšķirības saziņā ar citiem cilvēkiem!


Auni
Šī horoskopa zīme ir ļoti dedzīga un temperamentīga. Auni ir tik emocionāli, ka reizēm to jūtas pilnībā tos pārņem. Saziņā Auni bieži ir asi, bet kad tos ir pārņēmis niknums tie vispār necenšas valdīt savus vārdus un rīcību. Parasti Auni īpaši necenšas no konflikta izvairīties un tos ir viegli nokaitināt. Turklāt Auni īpaši nešķiro, ar ko tie iesaistās strīdā, tikpat labi tas var būt arī to priekšnieks, kurš Aunam ir aizrādījis par kavējumu. Par labu nenāk arī Aunu lojalitātes trūkums un nevēlēšanās izprast oponentu.

Aunu labākā saderība ir ar Strēlniekiem, Ūdensvīriem un Zivīm. Vidēja saderība ar Svariem, Mežāzi un Vēzi.

Vērši
Vērši parasti ir mierīgi un savaldīgi. Pat neskatoties uz to ka tie nespēj uztvert viedokli, kas ir atšķirīgs no viņu personīgā viedokļa, nokaitināt tos nav viegli. Tipisks Vērsis parasti uzstājīgi uzstāj uz savu, tomēr dēļ tā strīdēties nesāks. Ja tiem trāpās kāds emocionālāks cilvēks, tad ar savu spītību tie šo cilvēku var novest līdz slēptam vai atklātam emociju uzplūdam.

Vēršu labākā saderība ir ar Vēzi, Zivi un Mežāzi. Vidēja saderība ar Ūdensvīru, Lauvu un Skorpionu.

Dvīņi
Ar tipiskiem Dvīņiem saziņa ir ļoti viegla. Ja Dvīnim no tā rodas kāds izdevīgums, tad tas atradīs kopīgu valodu ar jebkuru cilvēku, pieskaņojoties tā vēlmēm un garastāvoklim. Dvīņi neskopojas ar solījumiem un saka savam sarunu biedram visu, ko viņš vēlas dzirdēt. Tomēr atceraties, ka, lai ko jums Dvīnis neteiktu sarunas laikā, pēc sarunas viņš tik un tā paliks pie sava viedokļa un interesēm. Uz jebkuru pārmetumu par to ka viņš ir rīkojies ne tā kā jūs tikāt runājuši, Dvīnis atradīs neskaitāmas atrunas.

Dvīņu labākā saderība ir ar Lauvu, Svariem un Ūdensvīru. Vidēja saderība ar Jaunavu, Strēlnieku un Zivīm.

Vēži
Vēžu gadījumā viss ir atkarīgs no garastāvokļa. Pilnmēnesī Vēzis jums būs gatavs stāstīt par visu, kas viņa dzīvē ir noticis. Jaunā mēnesī no Vēža nevarēs izvilkt pat vārdiņu, un viss viņu runīgums būs izgaisis nebūtībā. Pats Vēzis šajā laikā būs drūms un garlaicīgs sarunu biedrs. Tomēr tiklīdz kā atkal pienāks pilnmēness, Vēža runīgums atgriezīsies.

Vēžu labākā saderība ir ar Jaunavu, Skorpionu un Zivīm. Vidēja saderība ar Svariem, Auniem un Mežāzi.

Lauvas
Lauvām nav viegli kontaktēties ar apkārtējiem, jo tās vienmēr cenšas ieņemt vadošu pozīciju. Patstāvīga sava viedokļa uzspiešana mēdz nogurdināt. Lauvu labvēlību iegūst tie, kuri atbalsta to viedokli, bet tie kuri to neatbalsta, automātiski tiek pievienoti to ienaidnieku sarakstam. Uz pasaules nav daudz iecietīgu Lauvu, un pat tās neaizmirst par savu “ego”. Normāla saziņa ar Lauvām ir iespējam tikai tad, ja jūs ar tām nestrīdaties, un visā atzīstiet to līderību.

Lauvu labākā saderība ir ar Auniem un Strēlniekiem. Vidēja saderība ar Ūdensvīru, Skorpionu un Vērsi.

Jaunavas
Šīs zīmes pārstāvji spēj nomocīt jebkuru sarunu biedru. Piemēram, stāstot par savu ilgi gaidīto, brīvdienu sēņošanas izbraucienu tās var iedziļināties tādās detaļās(par atrasto sēņu skaitu, atrasto sēņu veidiem, un sastapto sēņotāju skaitu) ka iespējams jūsu galvā radīsies nopietni vēlme bēgt. Sarunas ar Jaunavām bieži vien pārvēršas atskaitē par padarīto darbu. Cenšaties visu nesvarīgo laist gar ausīm un pievērst uzmanību tikai svarīgākajam.

Jaunavu labākā saderība ir ar Skorpionu, Mežāzi un Vērsi. Vidēja saderība ar Dvīņiem, Zivīm un Strēlnieku.


Svari
Svari ir īsti diplomāti, saziņā tie ir maksimāli pieklājīgi un korekti. Sarunā tie būs tik taktiski, cik vien tas vispār ir iespējams. Pat tad ja jūsu viedoklis tiem šķitīs pilnīgs ārprāts, Svari nepaudīs savu viedokli tieši. Lai dotu mājienu par to, ka jums nav taisnība, tie drīzāk pasmaidīs vai veltīs jums kādu maigu žestu. Svaru diplomātiskums atbruņo un liek to saunu biedram nosliekties par labu Svaru viedoklim. Svari nemīl un neprot lamātie, un šādas agresijas izpausmes priekšā tie jūtas pilnīgi bezpalīdzīgi.

Svaru labākā saderība ir ar Dvīņiem, Strēlnieku un Lauvu. Vidēja ar Mežāzi, Aunu un Vēzi.

Skorpioni
Pilnvērtīga komunikācija ar Skorpionu nav viegla. Ja jums ir svarīgs jūsu psiholoģiskais līdzsvars, necenšaties tos pārliecināt mainīt to viedokli. Tipisks Skorpions pieņem tikai divus viedokļus, savu pareizo un oponenta nepareizo. Skorpioni var būt kategoriski un izrādīt necieņu pret savu oponentu, strīda karstumā tie var paust asus un kodīgus izteikumus. Jūs protams varat to komentēt, bet ne pie kā laba tas nenovedīs. Tieši šī iemesla dēļ Skorpioni bieži vien pavada savas dienas lepnā vientulībā

Skorpionu labākā saderība ir ar Vēzi, Mežāzi un Zivīm. Vidēja saderība ar Ūdensvīru, Lauvu un Vērsi.

Strēlnieki
Komunicēt ar Strēlniekiem ir viegli un patīkami, īpaši tas attiecas uz tiem mīļām tēmām. Tā kā šādu tēmu Strēlniekam nav maz, jums ir garantēts patīkams sarunu biedrs. Šīs zīmes pārstāvji daudz ceļo un interesējas par citām valstīm kā arī tiem ir daudz citu aizraušanos(grāmatas, filmas, personīgie mīlas piedzīvojumi). Saziņā ar Strēlniekiem jūs visticamāk uzzināsiet daudz jauna un interesanta. Neliedziet sev šo baudu.

Strēlnieku labākā saderība ir ar Lauvām, Ūdensvīru, un Aunu. Vidēja saderība ar Dvīņiem, Jaunavu un Zivīm.

Mežāži
Mežāži ir lieliski sarunu biedri, kuri ne tikai klausās, bet arī dzird, nepārtrauc un nekomentē. Un tas viss ir tikai tāpēc ka pēc savas dabas Mežāži ir visai noslēgti un nerunīgi. Pat to āriene mēdz paust to, ka viņi nav īpaši runīgi. Izdzirdēt no Mežāža kaut kādas atklāsmes ir gandrīz nereāli.

Mežāžu labākā saderība ir ar Jaunavu, Skorpionu un Vērsi. Vidēja ar Svariem, Aunu un Vēzi.

Ūdensvīri
Tipisks Ūdensvīrs ir atvērts sarunai un spēs jums dāvāt daudz patīkamu minūšu, īpaši ja sarunas aizskars tiem mīļas tēmas. Ūdensvīri ir ļoti draudzīgi un tiem ir daudz draugu. Ūdensvīri ar visu savu būtību rada sajūtu, ka esat atradis savu ideālo sarunu biedru.

Ūdensvīru labākā saderība ir ar Ūdensvīru un Strēlnieku. Vidēja saderība ar Lauvu, Skorpionu un Vērsi.

Zivis
Zivīm viss ir atkarīgs no to garastāvokļa. Ja to garastāvoklis nav tas labākais, bet galvu piepilda domas par dzīves netaisnību, tad saruna ar Zivi jums nenesīs neko labu. Tās žēlosies par dzīvi un stāstīs jums, cik grūti tām dzīvojas šajā nežēlīgajā pasaulē. Ja jums tas neapniks un jūs šo stāstu izturēsiet, tad Zivis uzklausīs arī jūs. Kaut parasti no šādiem stāstiem gan vairāk gribas bēgt.

Zivju labākā saderība ir ar Vērsi, Vēzi un Skorpionu. Vidēja saderība ar Dvīni, Jaunavu un Strēlnieku.


Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta.

1 × 5 =

Šajā vietnē surogātpasta samazināšanai tiek izmantots Akismet. Uzziniet, kā tiek apstrādāti jūsu komentāru dati.