Kādi ir katrai horoskopa zīmei piemērotākie sporta veidi

Par to ka sports uzlabo veselību un vispār ir vērtīga un laba lieta zina gandrīz visi. Daudziem nodarbības ar sportu kļūst īpaši aktuālas pavasarī, laikā, kad daudzu cilvēku galvās rodas dabiska vēlme sagatavoties pludmales sezonai un atbrīvoties no pa ziemu uzkrātās tauku kārtiņas. Šādos brīžos ir labi ja jūs jau esat izvēlējušies sev piemērotāko sporta veidu, tomēr ko darīt ja jūs nespējat izšķirties par to ar kādu sporta veidu vēlaties nodarboties? Piedāvājam jums astroloģijā balstītu versiju par to, kāds sporta veids ir piemērotākais katrai horoskopa zīmei.Auni
Kā uzskata astrologi tad Auniem būtu piemēroti ekstrēmie sporta veidi, tādi ka klinšu kāpšana, alpīnisms, snovbords vai braukšana ar kalnu velosipēdu. Tomēr ja jums tas šķiet pilnīgi nepiemēroti tad, mēģiniet džudo, karatē, tenisu vai golfu.

Vērši
Šai zīmei vislabāk būtu nodarboties ar skriešanu. Un nav svarīgi kur jūs skrieniet, vai tas ir mājas skriešanas trenažieris, mežs vai stadions. Tikpat nesvarīgi ir arī tas vai jūs, to dariet no rītiem vai vakaros, svarīgi ir tas lai jūs tam varat veltīt vismaz pāri stundu. Tomēr ja skriešana galīgi nav tas, ko jūs vēlaties, tad mēģiniet velotrenažieri vai izbraucienus ar īstu velosipēdu.

Dvīņi
Dvīņu stihija ir austrumu kaujas mākslas un joga. Dvīņiem piemēroti ir arī dažādi spēka vingrinājumi sirds un sirds asinsvadu stiprināšanai.

Vēži
Vēža organisms alkst pēc dažādiem ūdens sporta veidiem. Vasarā tiem jāapbruņojas ar peldkostīmu un dvieli un jādodas iekarot vietējās ūdenskrātuves, bet ziemas periodā tiem jādodas uz slēgtiem baseiniem. Vēl labāk būs, ja vēži peldēšanu apvienos ar skrējieniem no rīta un vakarā.

Lauvas
Lauvām vispiemērotākās būs dažādas grupu nodarbības. Tās var būt dejas, sinhronā peldēšana, dažādi cīņu sporta veidi un vingrinājumi, kuri nodarbina visas muskuļu grupas.

Jaunavas
Jaunavām vispiemērotākās būs individuālas nodarbības kopā ar to instruktoru vai treneri. Turklāt instruktoram arī vajadzētu būt Jaunavai. Jo tikai šāds instruktors varēs piemeklēt Jaunavai piemērotākos vingrinājumus.


Svari
Pēc astrologu domām Svariem pats piemērotākās sporta aktivitātes būs peldēšana(turklāt vēlams, lai tā būtu peldēšana uz muguras), fitnesa nodarbību apmeklēšana un skriešana.

Skorpioni
Skorpioni var izvēlēties jebkuru sporta veidu, kurā ir reāli ar kādu jāsacenšas. Šādi sport veidi ir, piemēram, basketbols, futbols, volejbols, tenis un pat badmintons.

Strēlnieki
Pēc astrologu domām Strēlniekiem vispiemērotākās ir fiziskas aktivitātes svaigā gaisā. Tāpēc apdomājiet tādus variantus kā jāšanas sports, slēpošana, pludmales volejbols, sporta soļošana. Strēlnieki var izmēģināt arī šaušanu ar loku.

Mežāži
Mežāžiem nav ieteicams nodarboties ar grupu sporta veidiem. Labāk ir pievērsties skriešanai, rāpties kalnos vai slēpot. Mežāžiem ir piemērots arī snovbords un peldēšana.

Ūdensvīri
Kā mums vēsta zvaigznes tad Ūdensvīriem nav nekā labāka par meditatīva veida nodarbībām, tad nu atliek tikai pilates, cigun vingrošana un joga.

Zivis
Zivīm ļoti vērtīga būs dejošana, dažādas aktivitātes ūdenī un spēka vingrojumi.

Ja tev patika raksts, lūdzu dalies ar to sociālajos tīklos!


  •  
  •  
  •  
  •  

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *

1 × three =

Šajā vietnē surogātpasta samazināšanai tiek izmantots Akismet. Uzziniet, kā tiek apstrādāti jūsu komentāru dati.