Kā sievietei uzvesties lai vīrietis to saprastu

  •  
  •  
  •  
  •  

Kāpēc vīrieši nesaprot sievietes

Savstarpējas sapratnes trūkums ir viens no galvenajiem iemesliem, kāpēc izšķiras lielākā daļa pāru.
Kaut arī tas, ka divi iemīlējušies cilvēki varētu nespēt viens otru saprast šķiet visai neaptverami tā tomēr notiek un pat diezgan bieži.


Kā uzskata psihologi tad vīrieši nesaprot sievietes tīri psiholoģisku atšķirību dēļ. Kamēr lielākā daļa sieviešu ir pieradušas uztvert pasauli caur sajūtu un emociju prizmu, tikmēr vīriešu domāšana ir ļoti loģiska un konkrēta. No šīm atšķirībām tad arī rodas visas sieviešu un vīriešu savstarpējās sapratnes problēmas.
Tomēr, neskatoties uz visām sieviešu un vīriešu atšķirībām, daudzi pāri tomēr atrod kopēju valodu un tiem izveidojas harmoniskas attiecības. Bet tas nozīmē tikai to, ka savstarpēja sapratne starp vīrieti un sievieti ir iespējama, ir tikai jāiemācās vienam otru sadzirdēt, sajust un izprast.

Kā uzskata psihologi tad sievietes to uzvedības īpatnību dēļ bieži vien ir pašas vainīgas pie tā ka vīrieši tās nesaprot.

Kāpēc vīrieši mēdz sievietes nesaprast

Pārlieku liela emocionalitāte
Dažas sievietes tā vietā, lai mierīgi un loģiski izskaidrotu vīrietim savas pretenzijas, sāk raudāt un pārmest vīrietim bezjūtību, cietsirdību un mīlestības trūkumu. Bet nabaga vīrietis šajā brīdī pat nesaprot, par ko sieviete runā, kāpēc tā viņu apvaino un ko sieviete no viņa grib.

Noslēgtība
Neizprotamu iemeslu dēļ liela daļa sieviešu ir pārliecinātas, ka vīriešiem kaut kādā telepātiskā veidā ir jāuzmin sievietes vēlēšanās un nekavējoties tās jāizpilda. Un ja vīrieti kaut kādā garākā vai īsākā laika posmā tā arī neaizdomājas, ko patiesībā no viņa mīļotā vēlas, tad pār viņa nabaga galvu sāk velties pārmetumi un apvainojumi visos nāves grēkos. Iespējams, ka vīrietis pat būtu priecīgs izpildīt savas mīļotās vēlēšanās, tikai nelaime ir tāda, ka vīrieši parasti nav telepāti un ja sieviete to pati nepasaka, tad vīrieši nezina, ko tā vēlas.

Noslēpumainība
Reizēm tiecoties vīrieti ieintriģēt, sievietes pašas rada ap sevi noslēpumainības atmosfēru. Šāda sieviete ar vīrieti runā mājienos, neko konkrēti par sevi nestāsta un, atbildot uz vīrieša rīcību, mēdz rīkoties visneparedzamākajos un neizprotamākajos veidos. Tad arī nav nekāds brīnums, ka cerētās ieintersētības vietā tiek iegūts gluži pretējs efekts. Vīrieši vienkārši nesaprot šādas sievietes, apjūk un nezin kā ar tādām sievietēm rīkoties. Rezultātā vīrieši vienkārši sāk no šādām sievietēm izvairīties un pievēršas citām, ne tik noslēpumainām būtnēm.

Vienaldzība
Ja sievietei no bērnības tiek iedvests, ka jo vēsāka un vienaldzīgāka viņa būs, jo ātrāk vīrietis tajā iemīlēsies un kritīs pie tās kājām, lai izpildītu visas sievietes kaprīzes, tad nav nekāds brīnums, ka sievietei pieaugot un sākot veidot attiecības ar vīriešiem, tā arī turas pie šāda uzvedības modeļa. Tomēr lai cik skarbi nebūtu vīrieši un cik skaistas sievietes, tie tomēr vēlas no tām sajust arī siltumu un mīlestību. Tāpēc lielākā daļa vīriešu parasti izvairās no aukstām un vienaldzīgām sievietēm.

Kā sievietei uzlabot kontaktu ar vīrieti

Tiešums
Nav teikts, ka vīrietis tūlīt metīsies izpildīt visas sievietes vēlmes, ja vien tā viņam tieši par tām paziņos. Tomēr vīrietis vismaz sapratīs, ko sieviete no viņa grib, un vismaz centīsies atrast kaut kādu kompromisa variantu problēmas atrisināšanai.

Konkrētums
Vīrieša domāšana ir ļoti loģiska un konkrēta, tāpēc arī runāt ar vīrieti vajadzētu loģiski un konkrēti, ne vīrietim ne īpaši labi saprotamajā jūtu un emociju valodā. Jo vairāk loģikas un veselā saprāt būs sievietes teiktajā, jo lielāka būs iespēja, ka vīrietis viņu sapratīs un tai piekritīs.

Mierīgums
Vīrieši nesaprot sievietes, kad tās sāk raudāt vai kļūt histēriskas. Lielākajai daļai vīriešu ieraugot sievietes pirmās histērijas pazīmes, rodas tikai dabiska vēlēšanās aizbēgt pēc iespējas tālāk.

Atklātums
Kā jau mēs noskaidrojām tad vīrieši nespēj lasīt sievietes domas un tie slikti saprot dažādus slēptus mājienus. Toties viņi ļoti novērtē tiešu un atklātu saziņu. Un tas ir tikai loģiski, šādi ir daudz vieglāk vienam otru un saprast, un atrast kopēju valodu.

 

Bilde


  •  
  •  
  •  
  •  

2 komentāru

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *

two × 2 =

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.