13 pazīmes kuras liecina ka tev ir laiks atpūsties no sociālajiem tīkliem

  •  
  •  
  •  
  •  

Tu katru dienu pārskati tūkstošiem postu internetā, skaiti “Patīk” zem saviem postiem sociālajos tīklos un katru dienu uztaisi vismaz vienu jaunu selfiju? Pastāv iespēja ka tev ir pēdējais laiks atpūsties no interneta un sociālajiem tīkliem.


1. Tu izmanto vairāk kā trīs tagus savām “Instagram” bildēm
Parasti tagus izmanto lai vieglāk, pēc interesējošām tēmām varētu atrast attēlus. Tomēr ja tev ir nepieciešami 5, 6 vai pat 10 tagi bildēm, un tu tos raksti tik ilgi kamēr tava fantāzija ir spējīga vēl kaut ko izdot, tu esi pārāk ar to aizrāvies.

2. Tu lasi visu ko tik Internetā var izlasīt
Ja aiz loga ir burvīgs sestdienas vakars, bet tu tikko esi beidzis lasīt visus savus iemīļotos blogus, “Facebook” un “Twitter” un vēl simts un vienu citu vietni. Tu jau pats jūti ka esi izlasījis visu ko vien var izlasīt, bet roka pati sniedzas atjaunot jaunumu lentu.

3. Tu esi apbēdināts ja aizmirsti paņemt sev līdz uz tualeti telefonu
Tualetes apmeklējums bez tava telefona tev ir īstas mocības. Šī apmeklējuma laikā tu nespēj izdomāt ar ko varētu sevi nodarbināt un tas dara tevi traku.

4. Tevi vairs nebaida rindas
Gaidīšana vienmēr ir bijusi garlaicīga padarīšana. Bet vairs ne tagad! Tagad tu tās laikā vari pārskatīt jaunumus Facebook un “Twitter”. Tu pat mēdz pieķert sevi pie domas, ka rindas tev ir sākušas patikt.

5. Tu jau esi ļāvis sev atpūsties no “Twitter”
“Twitter” ir vienīgais sociālais tīkls kurš gluži neapzināti veicina tā apmeklēšanu katru dienu. Un tu jau esi sasniedzis to līmeni kad pats sev organizē “brīvdienas no Twittera”. Tavā dzīvē jau ir pienācis brīdis kad tu līdzīgi kā tas ir gadījumos ar alkoholu, pats sev saki ka nu jau ir gana, un ka tev vajag kādu brīdi piebremzēt.

6. Tu uzskati ka tev ir vajadzīgs vēl kāds sociālais tīkls
Tu jau esi “Draugiem.lv”, “Facebook”, “Linkedin” un “Twitterī”. Bet tu uzskati ka tev tavā dzīvē ir vieta vēl vienam sociālajam tīklam. Nu piemēram “Google+”, “Pinterest“ vai “Path”. Nu ok “draugiem.lv” jau vairs netiek nopietni uztverts, bet nu tāpat, normālam cilvēkam pilnīgi pietiek ar trīs sociālajiem tīkliem!

7. Tu pārbaudi “Twitter” kad jau esi gultā
Kādreiz sensenos laikos tava atrašanās gultā nešaubīgi nozīmēja dienas beigas. Tomēr tagad tu ielienot gultā vēl vismaz 15 – 30 minūtes pasēdi internetā.

8. Tavas pusdienas dziest, bet tev no sākuma tās ir jānofotografē un jāieliek “Instagram”
Tu esi izsalcis kā zvērs, bet tā vietā lai ķertos pie sava izsalkuma remdēšanas, tu ķeries pie šķīvja bildēšanas un dari visu lai bildes sanāktu pēc iespējas pievilcīgākas un savāktu pēc iespējas vairāk “laiku”.

9. Pēdējā gada laikā tu esi “ietvītojis” vairāk kā 10 tūkstošu reižu
Tas ir iespaidīgs skaitlis, pieņemot ka vienam “tvītam” ir vajadzīga tikai minūte, lai radītu 10 tūkstošus “tvītu” ir vajadzīgas vairāk kā 166 stundas. Ir pat baisi iedomāties cik laika tu esi veltījis citu “tvītu” lasīšanai.

10. Tu zini ka “Facebook” var veidot sarakstus, un tu tos izmanto
“Facebook” ir milzums daudzums dažādu iespēju kuras neviens neizmanto. Tā kā ja tu esi viens no tiem kurš zina lielāko daļu no tām un esi papūlējies izveidot grupas ar ģimenes locekļiem, draugiem un kolēģiem – tu visticamāk jau esi nosēdējis internetā par daudz.

11. Tu lieto “Google+” savā telefonā
Nu vismaz pats sev atzīsti ka “Google+” vairs nekļūs par hītu. Tādu cilvēku kas to lieto, un uzskata ka šim sociālajam tīklam ir nākotne ir visai nedaudz. Tā kā ja tavā telefonā ir uzinstalēta “Google+” aplikācija un tu pat mēdz to lietot, ir skaidrs ka tu jau esi pārāk dziļu sociālajos tīklos.

12. Tu lieto “Pinterest”
Kad “Pinterest” parādījās uz to lika lielas cerības, tomēr šobrīd tās ir veiksmīgi izgaisuša un tagad “Pinterest” pārsvarā lieto tikai sievietes lai atzīmētu tām iepatikušos apģērbus un aksesuārus. Tā kā ja tu esi vīrietis un tu to lieto, ir skaidrs ka tas ir aizgājis pārāk tālu.

13. Tu vairākas reizes nedēļā pārbaudi savu “Klout” reitingu
“Klout” ir serviss kurš mēģina novērtēt jūsu “online ietekmi”. Pats fakts kāda velna pēc šāds serviss pastāv ir visai neskaidrs, tomēr ja tu šonedēļ šo reitingu esi pārbaudījis, un ne vienu reizi vien, ir pavisam konkrēti skaidrs ka tev ir problēmas.


  •  
  •  
  •  
  •  

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *

seventeen − 7 =

Šajā vietnē surogātpasta samazināšanai tiek izmantots Akismet. Uzziniet, kā tiek apstrādāti jūsu komentāru dati.