Īss horoskops 2015. gadam

  •  
  •  
  •  
  •  

Īss horoskops 2015. gadam.


Auns
Nauda pie auniem nāks tikai tajā gadījumā ja viņi kaut ko darīs lai to iegūtu. Tomēr īpaši lielas pūles to iegūšanā ar nebūs nepieciešamas. Veiksme būs aunu pusē, tā kā šīs zīmes pārstāvjiem vajadzēs tikai izmantot visas iespējas un pareizajā brīdī pateikt “jā”.

Vērsis
Vēršiem 2015. gadā var nākties pārskatīt savu viedokli par naudu. Viņi spēs ievērojami palielināt savus ieņēmumus ja uzstādīs sev skaidrus mērķus un nepiekāpīgi sekos šim savam plānam. Viss izdosies ja vērsis noticēs sev un būs vieglāk iekustināms.

Dvīņi
Dvīņus gaida reālas perspektīvas. To dzīvē parādīsies cilvēks no kura būs atkarīga viņu labklājība, un dvīnim vajadzētu sekot šī cilvēka padomiem. Tas dvīnim 2015. gadā radīs stipru finansiālu pamatu. Tāpat lai palielinātu savus ieņēmumus dvīnim vajag vairāk sazināties un iepazīties ar jauniem cilvēkiem, pie tam neatkarīgi no to sociālā stāvokļa. 2015. gadā dvīņa dzīvē liela nozīme būs sakariem un dažādām pazīšanām.

Vēzis
Vēžiem vajadzēs sevi pilnībā veltīt tam ka tiem nes prieku un morālu apmierinājumu. Vēžu zīmes pārstāvji nekad nespēs kļūt bagāti tādā darbā kas tiem nepatīk un nešķiet tiem interesants, tas it īpaši attiecas arī uz 2015. gadu. Vēžiem ir pienācis laiks kardinālām pārmaiņām.

Lauvas
Lai lauvas kļūtu turīgas 2015. gadā, tiem ir nepieciešams koncentrēties uz vienu lietu. Daudzi lauvas izšķiež savu enerģiju uz vairākiem darbiem, hobijiem un interesēm un tas tos noved pie nestabilitātes. Lauvām 2015. gadā ir ieteicams izvēlēties to ar ko tie grib nodarboties visu mūžu un attīstīties šajā virzienā.

Jaunava
Jaunavām sev jāuzstāda stingrus mērķus un virzīties uz to sasniegšanu. Jaunavām 2015. gadā būs visas iespējas palielināt savus ienākumus, tikai dēļ tā tām vajadzēs pārtraukt sapņot un ilgoties pēc skaistas dzīves. Ir pienācis laiks rīkoties un saņemt rezultātu.

Svari
Svarus sagaida labs gads savu plānu realizācijai. Svariem 2015. gadā viss izdosies ja tie beigs šaubīties par katru sīkumu. Svariem ir nepieciešams lai tiem blakus būtu savs cilvēks kurš tos visā atbalstīs un vadīs tos pareizā gultnē.

Skorpions
Skorpioniem 2015. gads solās būt visai saspringts. Šā gada laikā tie iegūs daudz pieredzes un zināšanu. Skorpiona zīmes pārstāvjiem 2015. gadā ir ieteicams koncentrēties uz sava profesionālisma celšanu. Tas tiem ļaus ieņemt to stāvokli sabiedrības kuru tie vēlās.

Strēlnieks
Strēlniekiem pirmā gada puse būs sarežģīta. Tos vajās nelielas neveiksmes un zaudējumi. Toties gada otrajā pusē iestāsies to uzvaru un panākumu laiks. Strēlnieku panākumu noslēpums 2015. gadā ir pozitīvs noskaņojums un mērķtiecība. Nenolaidiet rokas pat ja jums šķiet ka viss ir zaudēts.

Mežāzis
Mežāžus 2015 gadā visa gada garumā gaida stabils finansiālais stāvoklis. Šīs zīmes pārstāvji kā vienmēr dodas caur ērkšķiem uz zvaigznēm. Lai šo procesu paātrinātu, mežāžiem ir nepieciešams biežāk klausīt savu intuīciju un nebaidīties no pārmaiņām.

Ūdensvīrs
2015. gadā ūdensvīru finansiālais stāvoklis būs pilnībā atkarīgs tikai no viņiem pašiem. Šīs zīmes pārstāvji spēs pilnībā realizēt visus savus plānus un ambīcijas. Daudziem ūdensvīriem 2014. gads bija diezgan smags, toties 2015. gadā tie precīzi zinās kur doties un ko darīt lai sasniegtu savu labklājību.

Zivis
Zivis 2015. gadā gaida gan vilšanās, gan uzvaras. Viss būs atkarīgs no to pacietības, pūlēm un lēmumiem. Nav vērts pamest darbu pusceļā kaut kādas neveiksmes dēļ. Saņemiet visus savus spēkus, gudrību un tuvu cilvēku atbalstu un tad jums viss izdosies.


  •  
  •  
  •  
  •  

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *

fourteen + 4 =

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.