Ne džentlmeņa likumi

  •  
  •  
  •  
  •  

Tu joprojām aicini meitenes uz randiņiem, aplido tās, dāvini tām ziedus un dāvanas, mēģini tās savaldzināt? Varbūt ir laiks to izbeigt.


Sievietes apgalvo ka vīrieši ir seksuāli norūpējušies lopiņi, bet tie taču neesam mēs – vīrieši, kas staigājam īsos svārciņos un apspīlētos topiņos, gandrīz neslēpti demonstrējot visu ar ko mūs daba ir apveltījusi. Ne jau vīrieši klubos izskatās pēc senākās profesijas pārstāvjiem, un ne jau vīrieši sociālajos tīklos izvieto savus pat ļoti seksuālos attēlus. Un ne jau vīrieši ar savām darbībām un vārdiem dodam mājienus par seksa iespējamību, ne mēs vīrieši demonstrējam vēlmi iegūt seksuālu uzmanību par katru cenu. Un pēc tā visa tieši mēs vīrieši esam tas seksuāli norūpējies dzimums?
Tieši sievietes ar savu uzvedību provocē vīriešos šo seksuāli norūpējušos tēviņu, bet pēc tam tās pieprasa džentlmenisku attieksmi. Šādi sievietēm ir vieglāk kontrolēt vīrieti, spiežot uz tā pašcieņu un citām tā jūtām. Bet tiklīdz kā tu kļūsti par bruņniecisku džentlmeni, tavas izredzes iegūt sievieti strauji krīt. Tev nāksies iet cauri milzum daudz pārbaudījumiem, izpildīt sievietes iegribas un kaprīzes un tērēt tam milzums daudz laika. Vai tev to tiešām vajag? Ja tu neesi džentlmenis – tava dzīve ir daudz vienkāršāka.

Ne džentlmeņa noteikumi

Ne džentlmenis skatās acīs
Neverbālas komunikācijas laikā ir nepieciešams pārliecinošs acu kontakts. Iepazīstoties un komunicējot ar sievieti vienmēr skaties tai acīs, pat ja tev tas šķiet ne pārāk pieklājīgi. Daudzi vīrieši bieži neskatās sievietes acīs, tādējādi parādot savu nedrošību un bailes. Neskatieties virs acīm, pa labi, vai pa kreisi, bet cenšaties maksimāli par sevi pārliecināti skatīties tieši sievietes skaistajās acīs.

Ne džentlmenim ir zems balss tembrs
Augsta balss nekam neder. Balss ir laba ja tā ir zema, samtaina un dziļa. Ja vēlies noskaidrot kādu tavu balsi dzird citi, ieraksti to diktofonā un noklausies, iespējams tu būsi ļoti pārsteigts. Mēģini piekoriģēt savu balsi. Un atceries ka runājot ar sievieti balsij ir jāskan pārliecinoši un mierīgi, tā it kā tu šo sievieti jau labi pazītu.

Ne džentlmeņi neatvainojas
Nekad neatkāpies un ne par ko neatvainojies. Tiklīdz tu atzīsti ka tev nebija taisnība tu vari zaudēt sievietes cieņu un iespēju sevi parādīt. Ja esi kaut ko pateicis, tad paliec pie sava, neskatoties uz kritiku vai nosodījumu, to sauc par viedokli.

Ne džentlmenis ir godīgs savās vēlmēs
Vairums sieviešu nav gatavas vienkāršam un nekaunīgam godīgumam, tās kaut arī baidās, bet tomēr vēlas dzirdēt vīrieša vēlmes. Ne džentlmenis nerunā aplinkus, viņš pasaka visu par savām vēlmēm.

Ne džentlmenis nav mīļš un jauks
Kāpēc sievietēm patīk vīrieši? Vai tāpēc ka tie ir jauki mīļumiņi? Diez vai, šādi vīrieši ir diezgan garlaicīgi. Ne džentlmenis Ne džentlmeņa likumi  neizdabā sievietei, viņš nav sievietes māte vai tēvs. Ne džentlmenis nerealizē sievietes vēlmes, viņš realizē savus plānus.

Ne džentlmenis nemēģina iepatikties
Beidz mēģināt atstāt iespaidu uz sievieti. Netēlo labo puisi un džentlmeni ja tu tāds neesi. Sievietēm nepatīk neaptēsti vientieši, bet vēl mazāk viņām patīk tām visā izdabājoši puisīši. Esi tāds kāds esi.

Ne džentlmenis nebaidās no atteikuma
Tu nekad nevarēsi iepatikties visām sievietēm, un vēl daudz mazāk sieviešu tu varēsi savaldzināt tā lai iegūtu tās. Sievietei tu vari nepatikt, un tu tur nevari neko izdarīt. Bet Ne džentlmenis no tā nebaidās, tas nedomā par to kā nezaudēt savu cieņu un tas nepārdzīvo par atteikumu. Ātrs atteikums ieekonomē milzums daudz laika un naudas. Tas nozīmē tikai to ka sieviete tevi neizmantos un nevazās aiz deguna. Vienmēr paturi prātā ka ātrs atteikums ir daudz labāks par nedēļām un mēnešiem kuros sieviete ar tevi manipulē.

Ne džentlmenis ir noturīgs pret kritiku
Vienmēr esi gatavs kritikai, noraidījumiem un pārmetumiem. Izmanto humoru kā aizsardzību.

Ne džentlmenis ir provokatīvs
Izmanto ironiju un humoru. Esi seksuāli provokatīvs. Bet ne tikai smīdini sievieti, bet arī joko par viņu. Neaizraujies ar komplimentiem, labāk lai to ir par maz, nekā par daudz. Daudz komplimentu, glaimu un pret to paustu simpātiju sievietes atgrūž.

Ne džentlmenis vēlas seksu
Vīrieša mērķis ir sekss, bet sievietei tas ir attiecības. Koncentrējies uz to ko tu gribi, izrādi ka tu vēlie seksu. Īstenībā liela daļa attiecību starp sievieti un vīrieti ir ievilcies gadījuma sekss. Iespējams ka jums būs attiecības, vai pat viņa kļūs par tavu sievu, bet tas nenotiks šodien. Šodien jums būs sekss.

Neesi džentlmenis, viņi jau sen ir retums. Esi nekaunīgs, provokatīvs un seksuāls.


  •  
  •  
  •  
  •  

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *

twelve − 11 =

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.