Īstas sievietes baušļi

  •  
  •  
  •  
  •  

Katram ir savs viedoklis kas ir vai nav īsta sieviete. Skaidrs ir viens, katrā viedoklī ir sava taisnība un nekad nenāk par sliktu uzzināt vēl kādu viedokli. Lasi kāds ir šis viedoklis par īstas sievietes baušļiem.


Īsta sieviete nedzenas pēc laimes
Īsta sieviete vispār ne pēc kā nedzenas. Skriešana pakaļ laimei ir pats populārākais un pats muļķīgākais sporta veids. Mēs visi kaut kur skrienam, kāds uz gaišo nākotni, cits uz rītdienu, bet vēl kāds cits uz algas dienu. Īsta sieviete ar to nenodarbojas. Īsta sieviete peld pa dzīvi un vienmēr atrodoties šodienā. Tāpēc ka šī diena ir visinteresantākais un svarīgākais kas aizņem īstas sievietes uzmanību. Protams īstai sievietei ir arī plāni nākotne, bet tāpēc viņa neatliek savu dzīvi uz rītu. Šāda sieviete negaida ka īstā dzīve sāksies tad kad viņa beidzot tiks vaļā no liekā svara, vai kad baltā zirgā atjās viņas princis. Īsta sieviete dzīvo tagad!
Būt par sievieti tā ir privilēģija, un viņa to saprot.
Īsta sieviete ļoti nopietni attiecas pret faktu ka viņa ir piedzimusi kā sieviete. Viņa tajā saskata īpašu vērtību. Viņa ne vienkārši apzinās ka ir sieviete, viņa arī jūtas kā sieviete. Priekš viņas tas nav pārbaudījums vai smags darbs ko vajag vienkārši pieņemt. Priekš viņas tā ir dāvana un likteņa sūtīta svētība. Īsta sieviete kultivē sevī patiesu sievišķību, gan ārēji, gan arī iekšēji.

Īsta sieviete dzīvo savā tempā
Kad jūs dzīvojiet pārāk lēnu, jums nav sajūtas ka tā ir dzīve. Kad jūs dzīvojiet pārāk ātri, jūs nespējat sajust dzīvi. Katrai sievietei ir savs dzīves temps. Īsta sieviete to labi zina un dzīvo saskaņā ar to. Viņa pati regulē savu slodzi un tādējādi nosaka tempu tai apkārt esošajiem apstākļiem. Īsta sieviete dzīvo tā lai varētu izdarīt to ko tā vēlas, un tā lai nepazaudētu dzīves garšu. Tās darbībā galvenais nav veikto kustību skaits, bet gan aprēķinu precizitāte, un apziņa ko viņa dara un kāpēc.

Īsta sieviete sev ir pirmajā vietā
Un tas nebūt nenozīmē ka viņa ir egoiste, neiejūtīga, vienaldzīga vai ciniska. Vienkārši viņa saprot ka ai pārāk lielas vēlmes nodarboties ar citu cilvēku dzīvēm slēpjas bailes dzīvot savu dzīvi. Īstai sievietei interesē viņas pašas dzīve. Tā nekad nezaudē savas telpas vērtības izjūtu. Tomēr īsta sieviete ir spējīga atbalstīt, palīdzēt un piedalīties arī citu cilvēku dzīvē. Viņa nesaka “jā” ja viņas sirds saka “nē”. Tā vienmēr uzklausa sevi un uzticas savām jūtām.

Īstai sievietei nav svarīgs sabiedrības viedoklis
Īstai sievietei nav svarīgi ko par to domā sabiedrība. Lai citi uztraucas precēta vai nav precēta, normāli vai nav normāli, viena vai ne viena. Īsta sieviete seko saviem orientieriem, pati tos izdomā, un pati tos realizē. Un ja tie neierakstās citu cilvēku standartos, tad viņu tas ne īpaši uztrauc. Īsta sieviete ļauj citiem to vērtēt tā kā tiem to gribas. Īsta sieviete labi apzinās ka ir neiespējami patikt visiem, un ka ir muļķīgi pēc tā tiekties. Īsta sieviete strādā ar sevi, bet ne jau tāpēc lai izpelnītos kāda novērtējumu. Īsta sieviete to dara tāpēc ka mīl sevi.

Īsta sieviete ir pāraugusi savu “labo meitenīti”
Labā meitenīte ir vecāku lolojums. Viņai ir tikai viens uzdevums, un tas ir patikt apkārtējiem. Patikt pat tad ka personīgās vēlmes tam pretojas. Labā meitenīte dzīvo pēc principiem “man ir jādara tas” un “es nedrīkstu darīt to”. Šī labā meitenīte reti kad sev jautā ko tā vēlas patiesībā. Īsta sieviete ir pametusi šo labās meitenītes tēlu, kā arī pametusi patstāvīgo dzīšanos pēc atzīšanas un uzslavām. Tas gan nenozīmē ka īstai sievietei ir vienalga kā to novērtē, vienkārši viņa vairs nevienam neko nepierāda, īpaši ja tas kaitē pašai sev. Pret saviem trūkumiem īsta sieviete attiecas racionāli, viņa zina ka tie ir, bet viņa tos nedramatizē. Īsta sieviete to īpaši neslēpj, un arī neizliek vispārējai apskatei.

Īsta sieviete nedramatizē savus dzīves smagumu
Redzot īstu sievieti nepateiksi ka tā cīnās par izdzīvošanu, dienām un naktīm pelna naudu, mazgā, tīra, vāc, rūpēja par vīru un bērniem. Nekad nepadomāsi ka tā ir nomocījusies taisot remontu vai strādājot pa dārzu. Pat tad kad īstai sieviete tiešām ir ļoti noslogota tā atrod laiku lai atjaunotos un labi izskatītos. Īsta sieviete netēlos no sevis upuri jo labi apzinās ka apstākļi veidojas ne paši no sevis, bet gan no tās attieksmes pret tiem.

Vientulība priekš īstas sievietes ir dāvana
Savus vientulības periodus, nu protams ja tādi ir, īsta sieviete ļoti mīl un novērtē. Īsta sieviete nealkst iesaistīt savā dzīvē gadījuma cilvēkus un vīriešus tikai tāpēc lai nepaliktu vienatnē ar sevi. Būt vienatnē ar sevi priekš viņas ir svētība. Tas ir labākais laiks tam lai atjaunotos un piepildītu savu dzīvi ar mieru un dziļumu. Īsta sieviete ir interesanta pati priekš sevis, un tā izbauda vientulību.

Īsta sieviete vienmēr mīl savu vecumu
Īsta sieviete dzīvo savu īsto, patieso vecumu un izmanto visas tā priekšrocības. Īsta sieviete nemēdz sev stāstīt ka šajā viņas vecumā kaut ko jau ir par vēlu darīt, vai vēl ir par agru kaut ko darīt. Šāda filozofija noder tikai tiem kuri izmanto savus gadus lai slēptu savas iekšējās bailes. Īsta sieviete var visu un jebkurā vecumā. Un tieši tāpēc viņai nav un nekad nebūs nožēlas par to ka kaut ko tā nav paspējusi. Tas nenozīmē ka īsta sieviete nerūpējas par sevi un necenšas izskatīties labi, bet viņa arī necenšas būt jaunāka kā ir, un tēlot to kas viņa bija 20 gadus atpakaļ. Īsta sieviete zina ka katrā vecumā ir savs skaistums, šarms un seksualitāte.


  •  
  •  
  •  
  •  

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *

fifteen + 6 =

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.