5 dabiski veidi, kā atbrīvoties no maisiņiem zem acīm

  •  
  •  
  •  
  •  

5 dabiski veidi, kā atbrīvoties no maisiņiem zem acīm
Āda zem acīm jau tāpat ir paaugstināti jūtīga un plāna, un, ja vēl cilvēks pārtiek no neveselīgas pārtikas, neizguļas vai cieš no stresa, tad tas uz acu ādu atstāj negatīvu ietekmi, kas var novest pie maisiņu un tumšu loku veidošanās. Nav noslēpums, ka eksistē neskaitāmi kosmētiski līdzekļi, kas ļauj ar šo problēmu cīnīties, tomēr tādu pašu vai līdzīgu efektu var panākt ar pavisam dabiskiem mājas līdzekļiem. Lasi kā atbrīvoties no maisiņiem zem acīm un tumšiem lokiem ap acīm.


Zaļā, melnā un kumelīšu tējas
Zaļā un melnā tēja satur tanīnus un kofeīnu. Tanīni uz ādu iedarbojas savelkoši, bet kofeīns veicina asinsvadu sašaurināšanos, šādi samazinot pietūkumu.
Kumelīšu tējai piemīt dabiskas pretiekaisuma īpašības, kas palīdz noņemt apsārtumu un ap acīm esošo pietūkumu.
Kā lietot:
Ņemiet divas paciņas zaļās, melnās vai kumelīšu tējas un aplejiet ar karstu ūdeni, tad ļaujiet tām trīs minūtes pastāvēt. Kad trīs minūtes ir pagājušas izvelciet tējas maisiņus no ūdens un ļaujiet tiem nedaudz atdzist, tad veiciet papildus tējas maisiņu atdzesēšanu ar ledu vai ievietojiet tos ledusskapī. Kad tējas maisiņi ir pilnībā atdzesēti, atgulieties, aizveriet acis un uz katras acs uzlieciet pa vienam tējas maisiņam. Šādi maisiņi jātur 15 minūtes.

Karotes
Lai cik tas neliktos dīvaini, atbrīvoties no maisiņiem zem acīm var palīdzēt arī metāla karotes. Vēss metāls spēj sašaurināt asinsvadus un šādi veicināt pietūkuma un apsārtuma mazināšanos
Kā lietot:
Ņemiet četras metāla karotes un ievietojiet glāzē ar ūdeni un ledu. Kad karotes ir pietiekoši atdzisušas, paņemiet divas karotes, aizveriet acis un uzlieciet uz katras acs pa karotei. Kad karotes sāk sasilt, ielieciet tās atpakaļ ūdenī un uzlieciet uz acīm aukstās karotes. Atkārtojiet šo procedūru tik ilgi, kamēr pazūd pietūkums.

Piens
Arī auksts piens spēj sašaurināt asinsvadus un samazināt maisiņus zem acīm. Piens nomierina sausu un iekaisušu ādu, bet pienā esošie tauku ādu mitrina.
Kā lietot:
Nelielā traukā ielejiet pilnpienu vai putukrējumu un pievienojiet tam ledu. Kad šķidrums ir atdzisis iemērc tajā divus vates diskus, nedaudz nospied un tad uzlieciet tos rajonā zem acīm. Kad vates tamponi sāk sasilt atkal samērcējiet tos pienā un atkārtojiet procedūru.

Gurķi
Gurķu šķēlītes ir viens no visplašāk zināmajiem veidiem, kā atbrīvoties no maisiņiem zem acīm un iekaisuma. Gurķi satur askorbīnskābi un citus elementus, kas palīdz samazināt acu pietūkumu.
Kā lietot:
Ņemiet atdzesētu gurķi un nogrieziet no tā divas šķēlītes. Uzlieciet šīs šķēlītes uz acīm un tad 10 līdz 15 minūtes mierīgi paguliet. Kad 15 minūtes ir pagājušas noņemiet šķēlītes un noskalojiet seju ar vēsu ūdeni.

Olu baltums
Olu baltumam piemīt ādu savelkošas īpašības, kas padara ādu gludāku un elastīgāku. Olbaltums satur arī vitamīnu B2 jeb riboflavīnu, kas arī pozitīvi ietekmē ādu un kurš ir īpaši nepieciešams, ja acis tiek pakļautas paaugstinātai slodzei.
Kā lietot:
Sakuliet divus olu baltumus un ar otas palīdzību uzklājiet zem acu zonā. Ļaujiet masai izžūt un tad pēc 15 minūtēm noskalojiet.

Vai tu zini vēl kādu veidu, kā atbrīvoties no maisiņiem zem acīm?


  •  
  •  
  •  
  •  

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.