Kā savaldzināt vīrieti

  •  
  •  
  •  
  •  

Vīrieši ir visai primitīvas radības un tāpēc savaldzināt vīrieti ir visai viegls uzdevums. Viss kas jums jāzina lai savaldzinātu vīrieti – tie ir daži vienkārši noteikumi.Radiet pareizo atmosfēru
Savaldzināt vīrieti kaut kādā skaļā ballītē vai klubā ir nedaudz sarežģīti(kaut noteikti ne neiespējami), vienkārši šādos skaļos pasākumos ir daudz nevajadzīgu kairinātāju. Vislabākā vieta vīrieša savaldzināšanai ir mājas. Vakariņas sveču gaismā, klusa romantiska mūzika būs ideāli piemērota atmosfēra lai savaldzinātu vīrieti. Noteikti ir jāpievērš uzmanība arī smaržām, izmantojiet svaigus ziedus un aromātiskas eļļas.

Esiet par sevi pārliecināta
Nav nekāds noslēpums ka ļoti lielai daļai vīriešu patīk par sevi pārliecinātas sievietes. Taisna mugura un karaliska stāja ir tās kas noteikti pievērsīs vīrieša uzmanību. Un aizmirstiet par visiem saviem kompleksiem! Jūs esat tāda kāda pati par sevi domājat! Un nekādos apstākļos neiedomājieties pieminēt par jel jebkādiem saviem trūkumiem sarunā ar vīrieti. Ja neesat apmierināta ar savu figūru, cenšaties ar apģērbu izcelt tās sava ķermeņa daļas kuras jums ir vispievilcīgākās.

Iekarojiet ar acīm
Pēc tam kad vīrietis ar savu skatienu būs novērtējis jūsu kājas un krūtis, viņš sāks skatīties jūsu acīs. Jūsu acis ir viens no svarīgākajiem ierocis vīrieša iekarošanā. Lai padarītu savu skatienu pēc iespējas izteiksmīgāku, nekautrējaties izmantot kosmētikas sniegtās iespējas. Lai jūsu acis mirdzētu pat pēc smagas darba dienas, var izmantot speciālus pilienus kas piešķirs jūsu mirdzumu. Skatieties vīrieša acīs un rotaļājaties ar skatieniem.

Ieturiet distanci
Parūpējaties lai jūsu interese par vīrieti neliktos viņam pārāk uzbāzīga. Pāris reizes noignorējiet viņa uzmanības apliecinājumus, šādi jūs jūs tikai vēl vairāk piesaistīsiet viņa uzmanību. Tomēr ar to nevajadzētu arī pārspīlēt, citādi var sanākt tā ka viņš zaudēs interesi pavisam. Varat uz kādu brīdi no vīrieša attālināties, ļaut viņam nedaudz pagarlaikoties, bet neievelciet to pārāk ilgi.

Izceliet savu sievišķību
Gatavojoties uz tikšanos ar vīrieti, uzvelciet vieglu tērpu kas izcels jūsu figūru, un uztaisiet frizūru kas izceļ jūsu matu skaistumu. Izceliet savas sejas līnijas. Dariet visu lai paskatoties spogulī jūs pati sev patiktu, un ja jums būs patīkami skatīties pašai uz sevi, tad arī vīrietim jūs noteikti patiksiet.

Pievilcīga balss
Čukstiet viņam ausī komplimentus. Dariet to gurdenā, jutekliskā balsī. Tas liks viņam aizmirst par visu uz pasaules un reibt no jums, un jūsu vārdiem.

Koķetējiet
Flirts vienmēr liek aizmirst par visām ikdienas rūpēm un noskaņo uz seksuālas nots.

Ievērojiet šos noteikumus, un vīrietis būs jūsu. Nu vismaz uz šo nakti noteikti..

 


  •  
  •  
  •  
  •  

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.