10 ieteikumi, kas ļaus jums labāk izskatīties fotogrāfijās

Kā labāk izskatīties fotogrāfijās
Visi vēlas izskatīties pēc iespējas labāk un tas attiecas arī uz fotogrāfijām. Piedāvājam jums 10 noderīgus padomus kuri ļaus jums labāk izskatīties fotogrāfijās.


1. Fotografējoties izvēlies pozīciju nevis kadra centrā, bet gan pāris soļu pa labi, vai pa kreisi.

2. Pozējot fotogrāfijai, pagriezieties 45 grādu leņķī attiecībā pret kameru un pagrieziet galvu uz kameras pusi.

3. Fotografējoties nenovietojiet kājas vienā līnijā, labāk izvirziet vienu kāju nedaudz uz priekšu, bet ķermeņa svaru balstiet uz to kāju kas atrodas aizmugurē.

4. Ievelciet vēderu, atbrīvojiet plecus, paceliet galvu un cenšaties nesaspringt. Un, nekādā gadījumā nepārstājiet elpot.

5. Fotografējoties palūdziet, lai jūs fotografē nedaudz no lejas, tas ļaus jūsu kājām izskatīties nedaudz garākām un arī slaidākām. Par to kā panākt, lai jūsu kājas fotogrāfijās izskatītos garākas, lasiet rakstā 5 veidi kā likt kājām bildēs izskatīties garākām.

6. Ja jūs fotografējaties sēdus, tad nedaudz pagriezieties un izstiepiet kājas uz pirkstgaliem. Šādi kājas izskatīsies garākas, un gurni netiks saplacināti pret sēžamo.

7. Ja jūs fotografējaties ar kādu kopā un vēlaties izskatīties slaidāka, tad atkāpieties pāris soļus atpakaļ. Šādi jūs izskatīsieties par pāris izmēriem slaidāka.

8. Cenšaties kameras priekšā nesaspringt un speciāli negaidiet kad nostrādās kamera. Atbrīvojieties, uzsmaidiet un esat atraisīta.

9. Fotografējoties palūdziet, lai fotogrāfs uztaisa vairākus atkārtotus attēlus. Eksperimentējiet, mainiet savu pozīciju, pozu, sejas izteiksmi, skatienu un smaidu. Šādi jums parādīsies iespēja izvēlēties kadrus, kuri būs izdevušies vislabāk.

10. Lai atrastu savu veiksmīgāko rakursu, pozu vai smaidu, mēģiniet reizēm patrenēties un paeksperimentēt spoguļa priekšā. Un kad pienāks brīdis kad būs jāfotografējas, ieņemiet to pozīciju, kura jums šķita vislabākā.

Cerams, ka šie padomi kā labāk izskatīties fotogrāfijās jums noderēs un novēlam jums daudz veiksmīgu bilžu!

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.